Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Ситуація на кордоні з Придністров’ям – під постійним моніторингом Роздрукувати

Голова облдержадміністрації Валерій Коровій 29 листопада зустрівся із представниками засобів масової інформації Вінниччини, аби поінформувати медійників та громадськість регіону про основні позиції, передбачені впровадженням в дію на території Вінницької області Закону України «Про правовий режим воєнного стану», та заходи, які вживаються нині в регіоні.

За інформацією прес-служби облдержадміністрації, Валерій Коровій наголосив, що мобілізації як такої не передбачено. Проводиться робота лише з резервістами першої черги. Реалізується план заходів територіальної оборони.

– В області свого часу створена бригада з шести загонів територіальної оборони, – зазначив голова облдержадміністрації. – Зараз уточнюються завдання, плани, розміщення матеріально-технічного забезпечення.

Комендантської години, за словами Валерія Коровія, перевірки документів на вулицях та мобілізації майна в умовах правового режиму воєнного стану не буде. Школи, дитячі садочки та лікарні працюватимуть в звичайному режим.

Відповідно до Указу Президента і рішення РНБО, Міністерством охорони здоров’я визначено шість лікарень на Вінниччині, які в разі потреби надаватимуть допомогу військовим.

Виїзд за кордон також здійснюватиметься у стандартному режимі, повідомив голова ОДА. Певні обмеження стосуватимуться лише резервістів першої черги. Подібні та інші обмеження можуть бути передбачені лише за умови створення військово-цивільної адміністрації, потреби в якій на сьогодні в області немає.

Валерій Коровій під час брифінгу запевнив, що ситуація на кордоні з Придністров’ям – під постійним моніторингом, а вжиті свого часу заходи з укріплення лінії кордону дозволяють сьогодні проводити планомірну для такого періоду роботу.

– В Могилів-Подільському прикордонному загоні вжито комплекс додаткових заходів з посилення правового порядку в зоні кордону з Придністров’ям, – сказав голова облдержадміністрації. – Свого часу там було здійснено низку важливих кроків: збудовано протитанковий рів, істотно посилено загальну систему кордону, створено додатково три пропускні пункти. Разом з тим, та територія ще буде підсилена по лінії Національної поліції та Національної гвардії України. Ми моніторимо ситуацію в Придністров’ї. На сьогодні говорити про загрози масштабного характеру з території Придністров’я немає підстав. Загрозу можуть становити диверсійні групи, заслані для дезорганізації ситуації.

Разом з тим, Валерій Коровій повідомив, що в місті Вінниці створені пересувні блок-пости, які зупинятимуть лише підозрілі авто та перевірятимуть документи їхніх власників. На в’їзді в область буде встановлена додаткова система контролю. Також розроблено план посилення охорони стратегічно важливих об’єктів.

З-поміж іншого, керівник області акцентував увагу на зростанні фейкової інформації, що шириться соціальними мережами. Відтак закликав довіряти офіційним джерелам інформації.

Головна заборона, за словами очільника облдержадміністрації, – здійснювати зйомку передислокації військових частин і військової техніки та поширювати ці дані, особливо у соціальних мережах.

– Завдання, яке стоїть перед органами державної виконавчої влади, - забезпечити координацію та сприяння роботі структурних підрозділів силових міністерств і відомств на території Вінницької області та забезпечити правопорядок і спокій громадян, - підкреслив Валерій Коровій.

На період воєнного стану цілодобово діє «гаряча лінія» для населення за телефонами: (0432) 67-17-15; 67-07-20.

Повернутись Створено: 29 листопада 2018 року, 16:57
Оновлено: 29 листопада 2018 року, 17:22
Переглядів: 477

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація