Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Ситуація на кордоні з Придністров’ям – під постійним моніторингом Роздрукувати

Голова облдержадміністрації Валерій Коровій 29 листопада зустрівся із представниками засобів масової інформації Вінниччини, аби поінформувати медійників та громадськість регіону про основні позиції, передбачені впровадженням в дію на території Вінницької області Закону України «Про правовий режим воєнного стану», та заходи, які вживаються нині в регіоні.

За інформацією прес-служби облдержадміністрації, Валерій Коровій наголосив, що мобілізації як такої не передбачено. Проводиться робота лише з резервістами першої черги. Реалізується план заходів територіальної оборони.

– В області свого часу створена бригада з шести загонів територіальної оборони, – зазначив голова облдержадміністрації. – Зараз уточнюються завдання, плани, розміщення матеріально-технічного забезпечення.

Комендантської години, за словами Валерія Коровія, перевірки документів на вулицях та мобілізації майна в умовах правового режиму воєнного стану не буде. Школи, дитячі садочки та лікарні працюватимуть в звичайному режим.

Відповідно до Указу Президента і рішення РНБО, Міністерством охорони здоров’я визначено шість лікарень на Вінниччині, які в разі потреби надаватимуть допомогу військовим.

Виїзд за кордон також здійснюватиметься у стандартному режимі, повідомив голова ОДА. Певні обмеження стосуватимуться лише резервістів першої черги. Подібні та інші обмеження можуть бути передбачені лише за умови створення військово-цивільної адміністрації, потреби в якій на сьогодні в області немає.

Валерій Коровій під час брифінгу запевнив, що ситуація на кордоні з Придністров’ям – під постійним моніторингом, а вжиті свого часу заходи з укріплення лінії кордону дозволяють сьогодні проводити планомірну для такого періоду роботу.

– В Могилів-Подільському прикордонному загоні вжито комплекс додаткових заходів з посилення правового порядку в зоні кордону з Придністров’ям, – сказав голова облдержадміністрації. – Свого часу там було здійснено низку важливих кроків: збудовано протитанковий рів, істотно посилено загальну систему кордону, створено додатково три пропускні пункти. Разом з тим, та територія ще буде підсилена по лінії Національної поліції та Національної гвардії України. Ми моніторимо ситуацію в Придністров’ї. На сьогодні говорити про загрози масштабного характеру з території Придністров’я немає підстав. Загрозу можуть становити диверсійні групи, заслані для дезорганізації ситуації.

Разом з тим, Валерій Коровій повідомив, що в місті Вінниці створені пересувні блок-пости, які зупинятимуть лише підозрілі авто та перевірятимуть документи їхніх власників. На в’їзді в область буде встановлена додаткова система контролю. Також розроблено план посилення охорони стратегічно важливих об’єктів.

З-поміж іншого, керівник області акцентував увагу на зростанні фейкової інформації, що шириться соціальними мережами. Відтак закликав довіряти офіційним джерелам інформації.

Головна заборона, за словами очільника облдержадміністрації, – здійснювати зйомку передислокації військових частин і військової техніки та поширювати ці дані, особливо у соціальних мережах.

– Завдання, яке стоїть перед органами державної виконавчої влади, - забезпечити координацію та сприяння роботі структурних підрозділів силових міністерств і відомств на території Вінницької області та забезпечити правопорядок і спокій громадян, - підкреслив Валерій Коровій.

На період воєнного стану цілодобово діє «гаряча лінія» для населення за телефонами: (0432) 67-17-15; 67-07-20.

Повернутись Створено: 29 листопада 2018 року, 16:57
Оновлено: 29 листопада 2018 року, 17:22
Переглядів: 416

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація