Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Ситуація на кордоні з Придністров’ям – під постійним моніторингом Роздрукувати

Голова облдержадміністрації Валерій Коровій 29 листопада зустрівся із представниками засобів масової інформації Вінниччини, аби поінформувати медійників та громадськість регіону про основні позиції, передбачені впровадженням в дію на території Вінницької області Закону України «Про правовий режим воєнного стану», та заходи, які вживаються нині в регіоні.

За інформацією прес-служби облдержадміністрації, Валерій Коровій наголосив, що мобілізації як такої не передбачено. Проводиться робота лише з резервістами першої черги. Реалізується план заходів територіальної оборони.

– В області свого часу створена бригада з шести загонів територіальної оборони, – зазначив голова облдержадміністрації. – Зараз уточнюються завдання, плани, розміщення матеріально-технічного забезпечення.

Комендантської години, за словами Валерія Коровія, перевірки документів на вулицях та мобілізації майна в умовах правового режиму воєнного стану не буде. Школи, дитячі садочки та лікарні працюватимуть в звичайному режим.

Відповідно до Указу Президента і рішення РНБО, Міністерством охорони здоров’я визначено шість лікарень на Вінниччині, які в разі потреби надаватимуть допомогу військовим.

Виїзд за кордон також здійснюватиметься у стандартному режимі, повідомив голова ОДА. Певні обмеження стосуватимуться лише резервістів першої черги. Подібні та інші обмеження можуть бути передбачені лише за умови створення військово-цивільної адміністрації, потреби в якій на сьогодні в області немає.

Валерій Коровій під час брифінгу запевнив, що ситуація на кордоні з Придністров’ям – під постійним моніторингом, а вжиті свого часу заходи з укріплення лінії кордону дозволяють сьогодні проводити планомірну для такого періоду роботу.

– В Могилів-Подільському прикордонному загоні вжито комплекс додаткових заходів з посилення правового порядку в зоні кордону з Придністров’ям, – сказав голова облдержадміністрації. – Свого часу там було здійснено низку важливих кроків: збудовано протитанковий рів, істотно посилено загальну систему кордону, створено додатково три пропускні пункти. Разом з тим, та територія ще буде підсилена по лінії Національної поліції та Національної гвардії України. Ми моніторимо ситуацію в Придністров’ї. На сьогодні говорити про загрози масштабного характеру з території Придністров’я немає підстав. Загрозу можуть становити диверсійні групи, заслані для дезорганізації ситуації.

Разом з тим, Валерій Коровій повідомив, що в місті Вінниці створені пересувні блок-пости, які зупинятимуть лише підозрілі авто та перевірятимуть документи їхніх власників. На в’їзді в область буде встановлена додаткова система контролю. Також розроблено план посилення охорони стратегічно важливих об’єктів.

З-поміж іншого, керівник області акцентував увагу на зростанні фейкової інформації, що шириться соціальними мережами. Відтак закликав довіряти офіційним джерелам інформації.

Головна заборона, за словами очільника облдержадміністрації, – здійснювати зйомку передислокації військових частин і військової техніки та поширювати ці дані, особливо у соціальних мережах.

– Завдання, яке стоїть перед органами державної виконавчої влади, - забезпечити координацію та сприяння роботі структурних підрозділів силових міністерств і відомств на території Вінницької області та забезпечити правопорядок і спокій громадян, - підкреслив Валерій Коровій.

На період воєнного стану цілодобово діє «гаряча лінія» для населення за телефонами: (0432) 67-17-15; 67-07-20.

Повернутись Створено: 29 листопада 2018 року, 16:57
Оновлено: 29 листопада 2018 року, 17:22
Переглядів: 441

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація