Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Склад антирейдерського штабу розширили, долучивши Державну фіскальну службу та активістів Роздрукувати

29 серпня відбулось друге засідання обласного оперативного штабу із забезпечення прав і свобод власників земель та збіжжя, яке провів перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко. У зібранні взяли участь заступник голови обласної Ради Ігор Хміль, голова Асоціацій фермерів та приватних землевласників Вінницької області Інна Кухарчук, керівники профільних департаментів, управлінь та силових структур, представники громадських організацій.

Як зазначив головуючий, засідання оперативного штабу проходить кожного вівторка, з метою забезпечення захисту аграріїв від спроб рейдерських захоплень землі або збіжжя.

– Минулого тижня у нас відбулось перше, організаційне засідання. Ми домовились про перші кроки, тому сьогодні кожний прозвітує по своєму напряму, що було зроблено за цей період часу, і хоч було багато святкових днів, але тим не менше – ситуація непроста і залишилася напруженою, – зауважив Андрій Гижко. - Тому ми будемо розширювати склад штабу, долучивши працівників з державної фіскальної служби, з відділу звернень громадян, активістів з громадських організацій.

Як поінформували представники профільних служб і відомств, при облдержадміністрації вже запрацював телефон гарячої лінії "Стоп-рейдер" (0432) 614503, на який може зателефонувати кожний вінничанин. Протягом минулого тижня дзвінки на лінії не зафіксовані.

– Відповідно до аналізу щодо розрахунків за оренду земельних паїв в розрізі районів, ми маємо 431 тисяч 537 укладених договорів, то на сьогоднішній день виплачена орендна плата складає 39%. Але є райони, у яких відсоток нижчий, в порівнянні з обласним. Це – Калинівський, Козятинський, Могилів-Подільський, Погребищанський, з ними проводиться робота щодо покращення показників виплати, – повідомив директор Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації Микола Ткачук. Також він зауважив, що у Барському і Піщанському районах виплата за використання земельних паїв найнижча і становить всього 3%.

Під час засідання також обговорили події, які відбулись у селі Велика Кісниця Ямпільського району. 28 серпня жителі села вийшли на акцію протесту, вимагаючи припинити незаконне використання їхніх земельних паїв. Причиною протесту стало те, що ТОВ «Великокісніцкое», яке орендує близько 500 га землі у селян, вирішило передати право оренди земельних паїв іншому підприємству JSC Vitan, зареєстрованому за межами країни.

Жителі села, обурені такими діями, зажадали повернути їм паї, а також заявили, що частина людей не підписувала договору оренди.

За словами керівництва, всі порушені питання – на контролі і за даними фактами вже порушені кримінальні провадження.

Завершуючи засідання, головуючий дав доручення запросити керівників районів, у яких зафіксовані порушення, для обговорення та вирішення  проблемних ситуацій.

Повернутись Створено: 29 серпня 2017 року, 17:06 Переглядів: 678

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація