24 жовтня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (каб. 209) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Склад Громадської ради при облраді збільшився на 6 громадських організацій Роздрукувати

Тепер у Громадську раду при Вінницькій обласній Раді входить 128 громадських організацій області. Про це стало відомо під час засідання Громадської ради, яке відбулось за участі заступників голови обласної Ради Людмили Щербаківської та Олександра Качура. Голова Громадської ради Наталія Морозова прозвітувала про діяльність Громадської ради за І півріччя 2016 року.

- Протягом звітного періоду до Громадської ради надійшло понад 100 листів, звернень, пропозицій та заяв, отримали 48 листів від громадських організацій, громадян та установ, провели близько 10 досліджень та незалежних оцінок, надали 40 відповідей та опрацювали велику кількість документів, - повідомила Наталія Морозова. – Нас включали до різних конкурсних комісій, які проводилися обласною Радою та облдержадміністрацією. У Facebook створено спільноту, де можна читати свіжі та актуальні новини і ознайомлюватися із діяльністю Громадської ради. Протягом звітного періоду ми працювали і з дитячими санаторіями, активно долучалися до проведення акцій. Зокрема, «Діти дощу. Запали місто синім» - в знак підтримки дітей із аутизмом, в рамках якої проведено благодійний аукціон. Беремо участь у вирішенні питання впровадження інклюзивного навчання в школах для діток з особливими потребами.

В ході засідання розглянули і ряд заяв громадських організацій, які вони подали  для вступу до Громадської ради при Вінницькій обласній Раді. Відтак, напередодні засідання  Громадська рада отримала 12 заяв, на засіданні були присутні 6 представників громадських організацій, що виявили бажання вступити до Громадської ради. 

Людмила Щербаківська зауважила, що приємно бачити активну Громадську раду.

- Ваша небайдужа позиція помітна за результатами вашої роботи  у першому півріччі 2016 року, - зауважила Людмила Михайлівна. – Хотілося, аби ми продовжували тісну співпрацю та вирішувати спільні проблеми. Я дякую за вашу активність та прояв небайдужого ставлення до проблем громадськості.

Також на засіданні обговорили ряд звернень. Зокрема, звернулися за допомогою керівники обласного лялькового театру «Золотий ключик», аби члени Громадської ради посприяли у вирішенні проблемної ситуації, яка виникла в ході будівництва нового приміщення театру. Вирішили створити комісію, що займеться більш детальнішим вивченням та долучиться до вирішення проблеми.

Також розглянуто звернення щодо створення робочої групи із залученням відповідних спеціалістів, для підготовки та обговорення обласної Програми національно-патріотичного виховання та створення Центру національно-патріотичного виховання. В рамках національно-патріотичної програми розглянули питання сприяння в легалізації встановленого пам’ятника Тарасу Шевченка на  Театральній площі.  

 

Повернутись Створено: 29 липня 2016 року, 10:44 Переглядів: 804

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація