Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Склад Громадської ради при облраді збільшився на 6 громадських організацій Роздрукувати

Тепер у Громадську раду при Вінницькій обласній Раді входить 128 громадських організацій області. Про це стало відомо під час засідання Громадської ради, яке відбулось за участі заступників голови обласної Ради Людмили Щербаківської та Олександра Качура. Голова Громадської ради Наталія Морозова прозвітувала про діяльність Громадської ради за І півріччя 2016 року.

- Протягом звітного періоду до Громадської ради надійшло понад 100 листів, звернень, пропозицій та заяв, отримали 48 листів від громадських організацій, громадян та установ, провели близько 10 досліджень та незалежних оцінок, надали 40 відповідей та опрацювали велику кількість документів, - повідомила Наталія Морозова. – Нас включали до різних конкурсних комісій, які проводилися обласною Радою та облдержадміністрацією. У Facebook створено спільноту, де можна читати свіжі та актуальні новини і ознайомлюватися із діяльністю Громадської ради. Протягом звітного періоду ми працювали і з дитячими санаторіями, активно долучалися до проведення акцій. Зокрема, «Діти дощу. Запали місто синім» - в знак підтримки дітей із аутизмом, в рамках якої проведено благодійний аукціон. Беремо участь у вирішенні питання впровадження інклюзивного навчання в школах для діток з особливими потребами.

В ході засідання розглянули і ряд заяв громадських організацій, які вони подали  для вступу до Громадської ради при Вінницькій обласній Раді. Відтак, напередодні засідання  Громадська рада отримала 12 заяв, на засіданні були присутні 6 представників громадських організацій, що виявили бажання вступити до Громадської ради. 

Людмила Щербаківська зауважила, що приємно бачити активну Громадську раду.

- Ваша небайдужа позиція помітна за результатами вашої роботи  у першому півріччі 2016 року, - зауважила Людмила Михайлівна. – Хотілося, аби ми продовжували тісну співпрацю та вирішувати спільні проблеми. Я дякую за вашу активність та прояв небайдужого ставлення до проблем громадськості.

Також на засіданні обговорили ряд звернень. Зокрема, звернулися за допомогою керівники обласного лялькового театру «Золотий ключик», аби члени Громадської ради посприяли у вирішенні проблемної ситуації, яка виникла в ході будівництва нового приміщення театру. Вирішили створити комісію, що займеться більш детальнішим вивченням та долучиться до вирішення проблеми.

Також розглянуто звернення щодо створення робочої групи із залученням відповідних спеціалістів, для підготовки та обговорення обласної Програми національно-патріотичного виховання та створення Центру національно-патріотичного виховання. В рамках національно-патріотичної програми розглянули питання сприяння в легалізації встановленого пам’ятника Тарасу Шевченка на  Театральній площі.  

 

Повернутись Створено: 29 липня 2016 року, 10:44 Переглядів: 854

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація