Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Склад Громадської ради при облраді збільшився на 6 громадських організацій Роздрукувати

Тепер у Громадську раду при Вінницькій обласній Раді входить 128 громадських організацій області. Про це стало відомо під час засідання Громадської ради, яке відбулось за участі заступників голови обласної Ради Людмили Щербаківської та Олександра Качура. Голова Громадської ради Наталія Морозова прозвітувала про діяльність Громадської ради за І півріччя 2016 року.

- Протягом звітного періоду до Громадської ради надійшло понад 100 листів, звернень, пропозицій та заяв, отримали 48 листів від громадських організацій, громадян та установ, провели близько 10 досліджень та незалежних оцінок, надали 40 відповідей та опрацювали велику кількість документів, - повідомила Наталія Морозова. – Нас включали до різних конкурсних комісій, які проводилися обласною Радою та облдержадміністрацією. У Facebook створено спільноту, де можна читати свіжі та актуальні новини і ознайомлюватися із діяльністю Громадської ради. Протягом звітного періоду ми працювали і з дитячими санаторіями, активно долучалися до проведення акцій. Зокрема, «Діти дощу. Запали місто синім» - в знак підтримки дітей із аутизмом, в рамках якої проведено благодійний аукціон. Беремо участь у вирішенні питання впровадження інклюзивного навчання в школах для діток з особливими потребами.

В ході засідання розглянули і ряд заяв громадських організацій, які вони подали  для вступу до Громадської ради при Вінницькій обласній Раді. Відтак, напередодні засідання  Громадська рада отримала 12 заяв, на засіданні були присутні 6 представників громадських організацій, що виявили бажання вступити до Громадської ради. 

Людмила Щербаківська зауважила, що приємно бачити активну Громадську раду.

- Ваша небайдужа позиція помітна за результатами вашої роботи  у першому півріччі 2016 року, - зауважила Людмила Михайлівна. – Хотілося, аби ми продовжували тісну співпрацю та вирішувати спільні проблеми. Я дякую за вашу активність та прояв небайдужого ставлення до проблем громадськості.

Також на засіданні обговорили ряд звернень. Зокрема, звернулися за допомогою керівники обласного лялькового театру «Золотий ключик», аби члени Громадської ради посприяли у вирішенні проблемної ситуації, яка виникла в ході будівництва нового приміщення театру. Вирішили створити комісію, що займеться більш детальнішим вивченням та долучиться до вирішення проблеми.

Також розглянуто звернення щодо створення робочої групи із залученням відповідних спеціалістів, для підготовки та обговорення обласної Програми національно-патріотичного виховання та створення Центру національно-патріотичного виховання. В рамках національно-патріотичної програми розглянули питання сприяння в легалізації встановленого пам’ятника Тарасу Шевченка на  Театральній площі.  

 

Повернутись Створено: 29 липня 2016 року, 10:44 Переглядів: 781

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація