25 вересня о 11.00 в приміщенні Вінницької обласної клінічної лікарні ім.М.І. Пирогова (конференц-зала хірургічного корпусу, вул. Пирогова, 46) відбудеться виїзне засідання президії обласної Ради.

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 35 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 18.09.2018 №210 Про чергову 35 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 35 сесії обласної Ради 7 скликання 28 вересня 2018 року о 10 годин ....

  • 163 сільгосппідприємства Вінниччини успішно скористались програмою зі здешевлення техніки

    Сьогодні, 19 вересня, на базі Тульчинського коледжу ветеринарної медицини пройшло виїзне розширене засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради. Розпочали засідання з хвилини мовчання в пам’ять громадської діячки, Урядового уповноваженого з прав осіб з інвалідністю, Почесної громадянки міста Вінн ....

  • На будівництва сміттєсортувальних ліній у райцентрах області виділять по  1 мільйону гривень

    Під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Андрія Гижка відбулось засідання обласної конкурсної комісії обласного фонду охорони навколишнього природного середовища. Участь у роботі комісії взяли депутати обласної Ради Людмила Головашич, яка є секретарем постійної комісії з питань охорони навколишнього природного середовища, еко ....

Склад президії Роздрукувати

1. Олійник Анатолій Дмитрович голова обласної Ради
2. Коровій Валерій Вікторович голова обласної державної адміністрації
3. Кременюк Михайло Володимирович заступник голови обласної Ради
4. Хміль Ігор Вікторович заступник голови обласної Ради
5. Білозір Лариса Миколаївна Голова постійної комісії обласної Ради з питань місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою, євроінтеграції, міжнародного і міжрегіонального співробітництва.
6. Барцьось Володимир Васильович Голова постійної комісії обласної Ради з питань агропромислового комплексу і земельних відносин.
7. Барцьось Володимир Володимирович Член постійної комісії обласної Ради з питань освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини.
8. Бородій Олексій Ігорович Голова постійної комісії обласної Ради з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв’язків з громадськістю.
9. Васильчук Олександр Володимирович Член постійної комісії обласної Ради з питань свободи слова, інформаційного простору та реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації.
10. Вигонюк Андрій Володимирович Голова постійної комісії обласної Ради з питань законності, боротьби з корупцією, люстрації, регламенту та депутатської діяльності.
11. Зозуля Григорій Степанович голова фракції ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "УКРАЇНСЬКЕ ОБ"ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ - "УКРОП"
12. Ковальов Андрій Євгенович Голова постійної комісії обласної Ради з питань житлово-комунального господарства, енергоефективності та енергозбереження.
13. Корнійчук Олександр Васильович голова фракції Депутатська фракція "Аграрії Вінниччини"
14. Кривешко Сергій Сергійович голова фракції Вінницька територіальна організація Радикальна Партія Олега Ляшка
15. Крисько Володимир Григорович Голова постійної комісії обласної Ради з питань охорони навколишнього природного середовища, екологічної безпеки та раціонального використання надр.
16. Крученюк Олександр Васильович голова фракції БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ"
17. Легеза Олег В’ячеславович Член постійної комісії обласної Ради з питань освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини.
18. Мазур Геннадій Федорович Голова постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм.
19. Масленніков Олександр Георгійович Голова постійної комісії обласної Ради з питань регулювання комунальної власності та приватизації.
20. Мейдич Олег Леонідович голова фракції політична партія "Всеукраїнське об"єднання "Батьківщина" у Вінницькій обласній Раді
21. Мельник Андрій Юрійович Голова постійної комісії обласної Ради з питань будівництва, розвитку населених пунктів, транспорту та зв’язку.
22. Поліщук Андрій Леонідович Голова постійної комісії обласної Ради з питань розвитку промисловості і підприємництва, інвестиційної та регуляторної політики.
23. Редько Тетяна Василівна Голова постійної комісії обласної Ради з питань свободи слова, інформаційного простору та реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації.
24. Рой Владислав Анатолійович Член постійної комісії обласної Ради з питань свободи слова, інформаційного простору та реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації.
25. Скрипченко Валерій Володимирович Член постійної комісії обласної Ради з питань охорони навколишнього природного середовища, екологічної безпеки та раціонального використання надр.
26. Соляник Вадим Сергійович голова фракції Політична партія ,,Об’єднання ,,САМОПОМІЧ”
27. Станіславенко Людмила Анатоліївна Голова постійної комісії обласної Ради з питань освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини.
28. Хребтій Ярослав Віталійович Голова постійної комісії обласної Ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту та зайнятості населення.
29. Чаленко Дмитро Андрійович Заступник голови постійної комісії обласної Ради з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв’язків з громадськістю.
30. Чорноокий Сергій Михайлович голова фракції Політична Партія "Опозиційний блок" у Вінницькій обласній Раді

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація