Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Скоординували спільні дії волонтерів та органів влади для уникнення дублювання вжитих заходів Роздрукувати

Під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації, начальника оперативного  штабу Андрія Гижка відбулась робоча нарада з представниками волонтерських і громадських організацій області, що долучились до евакуації та допомоги мешканцям населених пунктів, які опинись в зоні можливого ураження внаслідок надзвичайної ситуації, що сталася на території військових складів Міноборони поблизу м. Калинівки.

До участі у нараді долучилився також депутати обласної Ради Олександр Крученюк, Людмила Станіславенко та Ірина Колесник.

- В першу чергу хочу висловити вдячність всім тим, хто допомагав евакуйовувати та розміщувати людей з тих населених пунктів, які знаходились в зоні можливого ураження, - зазначив в ході спілкування з волонтерами Андрій Гижко. - І, не дивлячись на те, що органами влади було залучено велику кількість транспорту для вивезення людей, це було дійсно великою допомогою у цій ситуації. Ситуація вже стабілізувалась, і людям дозволено повертатись до своїх домівок. Але зараз виникає інша ситуація, коли повертаючись до своїх домоволодінь, люди бачать масштаби руйнувань свого майна і це призводить до паніки серед населення. У зв’язку з цим, нами мають бути вжиті всі належні заходи, щоб вирішувати питання відновлення житла та побуту громадян. Метою нашого зібрання є спільна координація дій органів влади і волонтерів, для максимально ефективної допомоги постраждалим внаслідок надзвичайної ситуації, що сталася на території військових складів Міноборони поблизу Калинівки.

Андрій Гижко також проінформував присутніх відносно об’єктів, які виконуватимуть роль баз для збору будівельних матеріалів, продовольства та іншої гуманітарної допомоги, які розташовуються безпосередньо в зоні виникнення НС.

- Наші дії мають бути злагоджені та скоординовані, аби була можливість дійсно локально, ефективно та поетапно вирішувати проблемні питання. – сказав Олександр Крученюк. - Першочерговими є питання відновлення житла, щоб люди мали можливість комфортно повернутись до своїх домівок.

За підсумками проведеного засідання прийнято рішення координації спільних дій волонтерських організацій та органів влади для уникнення дублювання вжитих заходів, які спрямовані на допомогу постраждалому, в внаслідок надзвичайної ситуації населенню. Також прийнято рішення спільно моніторити та відслідковувати інформацію щодо необхідної допомоги, яка надходить від громадян, що знаходяться в зоні можливого ураження.

Повернутись Створено: 29 вересня 2017 року, 11:26 Переглядів: 358

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація