24 жовтня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (каб. 209) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Скоординували спільні дії волонтерів та органів влади для уникнення дублювання вжитих заходів Роздрукувати

Під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації, начальника оперативного  штабу Андрія Гижка відбулась робоча нарада з представниками волонтерських і громадських організацій області, що долучились до евакуації та допомоги мешканцям населених пунктів, які опинись в зоні можливого ураження внаслідок надзвичайної ситуації, що сталася на території військових складів Міноборони поблизу м. Калинівки.

До участі у нараді долучилився також депутати обласної Ради Олександр Крученюк, Людмила Станіславенко та Ірина Колесник.

- В першу чергу хочу висловити вдячність всім тим, хто допомагав евакуйовувати та розміщувати людей з тих населених пунктів, які знаходились в зоні можливого ураження, - зазначив в ході спілкування з волонтерами Андрій Гижко. - І, не дивлячись на те, що органами влади було залучено велику кількість транспорту для вивезення людей, це було дійсно великою допомогою у цій ситуації. Ситуація вже стабілізувалась, і людям дозволено повертатись до своїх домівок. Але зараз виникає інша ситуація, коли повертаючись до своїх домоволодінь, люди бачать масштаби руйнувань свого майна і це призводить до паніки серед населення. У зв’язку з цим, нами мають бути вжиті всі належні заходи, щоб вирішувати питання відновлення житла та побуту громадян. Метою нашого зібрання є спільна координація дій органів влади і волонтерів, для максимально ефективної допомоги постраждалим внаслідок надзвичайної ситуації, що сталася на території військових складів Міноборони поблизу Калинівки.

Андрій Гижко також проінформував присутніх відносно об’єктів, які виконуватимуть роль баз для збору будівельних матеріалів, продовольства та іншої гуманітарної допомоги, які розташовуються безпосередньо в зоні виникнення НС.

- Наші дії мають бути злагоджені та скоординовані, аби була можливість дійсно локально, ефективно та поетапно вирішувати проблемні питання. – сказав Олександр Крученюк. - Першочерговими є питання відновлення житла, щоб люди мали можливість комфортно повернутись до своїх домівок.

За підсумками проведеного засідання прийнято рішення координації спільних дій волонтерських організацій та органів влади для уникнення дублювання вжитих заходів, які спрямовані на допомогу постраждалому, в внаслідок надзвичайної ситуації населенню. Також прийнято рішення спільно моніторити та відслідковувати інформацію щодо необхідної допомоги, яка надходить від громадян, що знаходяться в зоні можливого ураження.

Повернутись Створено: 29 вересня 2017 року, 11:26 Переглядів: 389

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація