Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Слобода-Межирівська школа Жмеринського району утворила навчально-виховний комплекс «школа-сад» Роздрукувати

Перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська та голова постійної комісії з питань освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини Людмила Станіславенко відвідали Слобода-Межирівський навчально-виховний комплекс «ЗОШ І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Жмеринського району. Участь в огляді комплексу взяли голова Жмеринської райдержадміністрації Олег Легеза, голова районної ради Василь Малярчук та начальник відділу освіти райдержадміністрації Інна Цимбал.

Директор школи Володимир Пужайло розповів про те, що школа була реорганізована у навчально-виховний комплекс «школа-сад» рішенням сесії Слободи-Межирівської сільської ради у 2013 році. Наразі в школа навчається 31 учень, а в дошкільному підрозділі виховується 22 дитини. Завдяки допомозі місцевого директора СТОВ «Мир» Володимира Пияківського вдалося зробити капітальний ремонт школи, замінити всі вікна на більш сучасні, побудувати сучасний ігровий майданчик для дітей.  Крім того, школа пишається своїми учнями та вчителями. В колективі значком «Відмінник освіти» нагороджена Марія Левченко, а учениця 8 класу Надія Марущак є призером районної олімпіади з хімії.

Людмила Щербаківська належно оцінила стан підготовки школи та садочка до початку навчального і виховного року. Директор школи та педагогічний колектив разом з керівництвом села та району довели, що  дбають про  добробут маленьких мешканців села.

Повернутись Створено: 12 серпня 2016 року, 13:51 Переглядів: 2892

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація