Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Слухачами тренінгового семінару з питання управління відходами стали керівники профільних підприємств Вінниччини Роздрукувати

Сьогодні, 13 липня, у Центрі перепідготовки керівних кадрів продовжив роботу семінар у рамках проекту «Нарощування потенціалу та передача знань для підвищення і вдосконалення професійних навичок у галузі управління відходами у Вінницькій області». Цього разу слухачами тренінгу, який провели італійські спеціалісти, стали керівники профільних підприємств Вінниччини, які займаються діяльністю у зазначеній галузі.

Відкриваючи зібрання, заступник керівника виконавчого апарату обласної Ради Ігор Хміль зазначив, що італійська делегація вже втретє перебуває на Вінниччині, з метою передачі свого досвіду та формування бачення щодо вирішення проблем у галузі управління відходами.

Він поінформував, що Вінниччина  – єдина серед областей України, яка отримала грант на реалізацію спільного проекту з італійською стороною у галузі управління відходами, завдяки якому ми отримаємо можливість на рівні експертних пропозицій поетапно вирішити проблему переробки сміття та забруднення навколишнього середовища.

Наша спільна робота над управлінням відходами – це кроки щодо наближення один до одного , – наголосив директор Агенції співробітництва та розвитку Валле-д’Аоста Італійської Республіки Енріко Мартіал, висловлюючи своє бачення щодо нашої співпраці у галузі управління відходами. - Існує угода про Асоціацію між Україною та Європейським Союзом з конкретними цілями, в тому числі, в управлінні відходами. Це шлях до того, щоб краще поводитися з відходами, більш ефективно їх використовувати і безпечно себе почувати.

  Під час занять італійські спеціалісти – представник акціонерного товариства «Контаріна»  Марко Маттіелло і представник Неурядової організації «Аграрна школа дель Парко ді Монца» Альберто Конфалоньєрі - провели тренінг для керівників комунальних підприємств та продемонстрували відеоролик на тему: «Елементи для стимулювання позитивного впливу на навколишнє середовище: критерії проектування і управління».

 

Повернутись Створено: 13 липня 2016 року, 10:55 Переглядів: 737

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація