Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Служба безпеки України відзначає 25-річчя з дня її створення Роздрукувати

Голова обласної Ради Анатолій Олійник та заступник голови облдержадміністрації – директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Ігор Івасюк привітали з професійним святом працівників Служби безпеки України у Вінницькій області.

Цьогоріч Служба безпеки України відзначає ювілейну дату – 25-річчя з дня створення.

Звертаючись з вітальним словом до присутніх, Анатолій Олійник подякував військовослужбовцям за їхню відповідальну службу, яку вони несуть в ім’я збереження цілісності держави.

– 25 років тому нам здавалося, що ми стали на шлях розбудови молодої держави, про яку мріяли всі покоління наших предків, та за яку віддано сотні тисяч життів, – сказав у своєму виступі Анатолій Олійник. – Але, на жаль, імперія приготувала нам інший сценарій, і саме сьогодні наша молода держава Україна проходить свій момент істини. Тож бажаю, щоб після кожного завдання, в тому числі, і бойового, ви поверталися до рідних домівок без втрат.

Слова привітань також лунали від заступника голови облдержадміністрації – директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Ігоря Івасюка та начальника Управління Служби безпеки України у Вінницькій області Ігоря Шкурата.

Під час урочистостей окремих військовослужбовців нагородили почесними грамотами обласної Ради та облдержадміністрації. Також присутні переглянули відеоролик про історію становлення та розвиток СБУ.

На початку 1990-х Україна не змогла б відбутися як незалежна держава без необхідних складових державотворення. Після проголошення незалежності одним із головних елементів захисту державності було створення власної спецслужби. Цю потребу розуміли й націонал-демократи, незважаючи на те, що деякі з них сповна відчули на собі дію репресивної машини радянського КДБ. Але прийшов час, коли Україні потрібна була власна спеціальна служба. І вона була створена. Про це йшлося у відео.

Також хвилюючим моментом під час урочистостей стало скайп-спілкування рідних із бійцями, які зараз на сході України виконують військовий обов’язок.

Дружини, діти та мами привітали своїх захисників з професійним святом, подякували за мир та спокій, які ми маємо тут, а також висловили їм слова підтримки.

Повернутись Створено: 21 березня 2017 року, 16:07 Переглядів: 932

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація