Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Служба безпеки України відзначає 25-річчя з дня її створення Роздрукувати

Голова обласної Ради Анатолій Олійник та заступник голови облдержадміністрації – директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Ігор Івасюк привітали з професійним святом працівників Служби безпеки України у Вінницькій області.

Цьогоріч Служба безпеки України відзначає ювілейну дату – 25-річчя з дня створення.

Звертаючись з вітальним словом до присутніх, Анатолій Олійник подякував військовослужбовцям за їхню відповідальну службу, яку вони несуть в ім’я збереження цілісності держави.

– 25 років тому нам здавалося, що ми стали на шлях розбудови молодої держави, про яку мріяли всі покоління наших предків, та за яку віддано сотні тисяч життів, – сказав у своєму виступі Анатолій Олійник. – Але, на жаль, імперія приготувала нам інший сценарій, і саме сьогодні наша молода держава Україна проходить свій момент істини. Тож бажаю, щоб після кожного завдання, в тому числі, і бойового, ви поверталися до рідних домівок без втрат.

Слова привітань також лунали від заступника голови облдержадміністрації – директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Ігоря Івасюка та начальника Управління Служби безпеки України у Вінницькій області Ігоря Шкурата.

Під час урочистостей окремих військовослужбовців нагородили почесними грамотами обласної Ради та облдержадміністрації. Також присутні переглянули відеоролик про історію становлення та розвиток СБУ.

На початку 1990-х Україна не змогла б відбутися як незалежна держава без необхідних складових державотворення. Після проголошення незалежності одним із головних елементів захисту державності було створення власної спецслужби. Цю потребу розуміли й націонал-демократи, незважаючи на те, що деякі з них сповна відчули на собі дію репресивної машини радянського КДБ. Але прийшов час, коли Україні потрібна була власна спеціальна служба. І вона була створена. Про це йшлося у відео.

Також хвилюючим моментом під час урочистостей стало скайп-спілкування рідних із бійцями, які зараз на сході України виконують військовий обов’язок.

Дружини, діти та мами привітали своїх захисників з професійним святом, подякували за мир та спокій, які ми маємо тут, а також висловили їм слова підтримки.

Повернутись Створено: 21 березня 2017 року, 16:07 Переглядів: 956

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація