Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Соболівський дитячий садок буде укомплектований сучасними дитячими меблями Роздрукувати

Днями депутат обласної Ради Володимир Зарічанський відвідав дитячий садок  «Сонечко», що у селі Соболівка Теплицького району та поспілкувався із завідуючем дитячого закладу Людмилою Поник.

– Не зважаючи на те, що самій будівлі вже більше 40 років, цього не скажеш,  – зазначає депутат обласної Ради. – На стінах яскраві розписи, картини, дитячі малюнки. У кімнатах світло, затишно та тепло.

У дитячому закладі виховується близько ста дітей, функціонує ясельна, молодша та старша групи. Також постійно проводяться методичні об’єднання.

В рамках візиту Володимир Зарічанський із завідувачем вихованого закладу обговорили питання щодо укомплектування груп сучасними дитячими меблями.

– Будемо робити все, щоб забезпечити дітям належні умови для виховання та навчання, – сказав Володимир Анатолійович під час розмови з Людмилою Григорівною.

Повернутись Створено: 2 квітня 2018 року, 12:31 Переглядів: 769

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація