Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Соболівський дитячий садок буде укомплектований сучасними дитячими меблями Роздрукувати

Днями депутат обласної Ради Володимир Зарічанський відвідав дитячий садок  «Сонечко», що у селі Соболівка Теплицького району та поспілкувався із завідуючем дитячого закладу Людмилою Поник.

– Не зважаючи на те, що самій будівлі вже більше 40 років, цього не скажеш,  – зазначає депутат обласної Ради. – На стінах яскраві розписи, картини, дитячі малюнки. У кімнатах світло, затишно та тепло.

У дитячому закладі виховується близько ста дітей, функціонує ясельна, молодша та старша групи. Також постійно проводяться методичні об’єднання.

В рамках візиту Володимир Зарічанський із завідувачем вихованого закладу обговорили питання щодо укомплектування груп сучасними дитячими меблями.

– Будемо робити все, щоб забезпечити дітям належні умови для виховання та навчання, – сказав Володимир Анатолійович під час розмови з Людмилою Григорівною.

Повернутись Створено: 2 квітня 2018 року, 12:31 Переглядів: 987

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація