Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Соціальна ініціатива депутата Ігоря Лещенка – підтримка сільських пенсіонерів Роздрукувати

Мобільний соціальний магазин  на колесах від «Вінницької птахофабрики» - явище унікальне не лише на теренах Вінниччини, але й в Україні. Така соціальна ініціатива від потужного інвестора і найбільшого виробника курятини є знаковою. Це приклад соціально-відповідального бізнесу, коли виробник дбає не лише про власне виробництво, але й про мешканців тих територіальних громад, де розташовані виробничі потужності підприємства. А особливо  - про людей, які потребують більшого соціального захисту, пенсіонерів та інвалідів.

Депутат Вінницької обласної Ради, директор ВП «Птахофабрика «Вінницький бройлер» МХП Ігор Лещенко розповів, що ідея соціального магазину належить меру Ладижина Валерію Коломєйцеву. Її підтримало керівництво МХП. На сьогодні 6,5 тис міських пенсіонерів отримують свіжий хліб, м’ясо птиці та хліб за цінами виробника, що майже на 40% нижче ринкових.

- Після успішної реалізації цього проекту в Ладижині, я вирішив поширити таку соціальну ініціативу і на мешканців тих сіл, де розташовані виробничі об’єкти птахофабрики, - зазначив Ігор Лещенко.  - Керівництво компанії ідею схвалило і з нового року ми запустили мобільний соціальний магазин, який зараз обслуговує пенсіонерів шести територіальних громад Тульчинського та Тростянецького районів, а це дев’ять сіл.

Наразі придбано новий вантажний автомобіль МАЗ. Його обладнано всім необхідним устаткуванням – холодильниками, полицями для хліба, ємністю для олії. У магазину чіткий графік і мешканці всіх сіл оповіщені, що кожного місяця у визначені дні вони можуть отоваритись продукцією птахофабрики та хлібом у своєму населеному пункті з кількома зупинками. Адже села досить великі і літнім людям важко ходити, тому для зручності села розбито на зупинки, куди приїздить магазин.

- Відгуки маємо лише схвальні, - продовжує Ігор Лещенко.  - Не справдилися перестороги скептиків, що люди у селах не купуватимуть курей та олію. За підсумками роботи соціального магазину за три місяці можна стверджувати, щонайменше 80% сільських пенсіонерів користуються його послугами.

Списки пенсіонерів на обслуговування соціальним магазином подають сільські ради. Також кількість пільговиків розширили і додали до них сім’ї, де є діти-інваліди, родини учасників АТО. Наразі у розробці ще два маршрути мобільного магазину – села Василівка та Маньківка Тульчинського району. Їх запустять вже найближчими днями.

Повернутись Створено: 13 квітня 2016 року, 12:53 Переглядів: 2008

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація