24 жовтня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (каб. 209) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Соціальна сфера Роздрукувати

На Вінниччині відзначили Міжнародний день інвалідів

3 грудня керівники обласної Ради долучилися до відзначення Міжнародного дня інвалідів. Цього дня голова обласної Ради Сергій Татусяк відвідав Стрижавський дитячий будинок-інтернат, а перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський привітав трудовий колектив та мешканців Вороновицького психоневрологічного будинку-інтернату.

Стрижавському закладу, де на разі перебуває 154 вихованці (в т.ч. 4 дітей-сиріт та 13 дітей, позбавлених батьківського піклування) Сергій Татусяк передав у подарунок телевізор, магнітофон та комп’ютер.
Він зауважив, що колектив працівників на чолі з Василем Ліцьким дбає не тільки про необхідні природні потреби вихованців, як-то: харчування, лікування, побут, а й про їхній розвиток.
– Приємно, що в інтернаті функціонує спортивний майданчик, футбольне поле із спеціальним обладнанням та волейбольно-баскетбольний майданчик із штучним покриттям. Я за те, щоб спорт був доступний всім категоріям громадян, с тому числі інвалідам, – зауважив голова облради.
Крім того заклад має власне підсобне господарство, й планує відкрити виробничі майстерні (столярну та виробів з глини). Сергій Татусяк зауважив, що, на жаль, фінансування подібних закладів для інвалідів сьогодні недостатнє.
– Зараз ми формуємо бюджет на 2013 рік. Обласна Рада веде перемовини із облдержадміністрацією щодо того, щоб посилити фінансування саме соціальних статей, утримання будинків-інтернатів, – повідомив С.Татусяк.

У Вороновицькому інтернаті Ігор Кревський наголосив, що турбота про людей з обмеженими фізичними можливостями мусить бути щоденно в полі зору обласної влади.

 

 

 

 

 

 

– Вінниччина – одна з небагатьох областей України, де кількість інтернатних закладів повністю задовольняє потреби мешканців. На жаль, у Вінницькій області на обліку 107 тис. людей, які потребують сторонньої допомоги. Щороку обласною владою для потреб таких людей виділяється 157 млн. грн. Звичайно, це не зовсім достатньо, але кожна людина має можливість отримати все необхідне для нормальних умов проживання, - зауважив І. Кревський.
Він подякував керівництву закладу та всьому трудовому колективу за хорошу організацію роботи і належну турботу за своїх підопічних. Кращим працівникам інтернату Ігор Кревський вручив Почесні грамоти облдержадміністрації та обласної Ради, а мешканцям від обласної влади подарував 9 інвалідних візків.
Привітали також своїх підопічних директор Вороновицького психоневрологічного будинку-інтернату Сергій Якубовський та заступник директора Роман Штогрин. Вони запевнили, що докладатимуть всіх зусиль для забезпечення необхідних умов проживання всіх мешканців закладу, а найактивніших учасників у житті інтернату відзначили подяками.
Настоятель храму Усікновення голови Іоанна Предтечі отець Аггей поблагословив всіх присутніх на добре здоров’я та довгі роки життя.

 

 

 

Повернутись Створено: 4 грудня 2012 року, 00:00 Переглядів: 1020

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація