Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Соціальне партнерство Роздрукувати

Влада і профспілки: замість акції протесту – діалог

17 травня представники профспілок бюджетної сфери Вінницької області зустрілися із головою обласної Ради Сергієм Татусяком, заступником голови облдержадміністрації Любов’ю Спірідоновою та Вінницьким міським головою Володимиром Гройсманом для обговорення проблеми оплати праці бюджетників.

Зустріч стала альтернативою акції протесту, яку спілчани планували провести у Києві 18 травня, пікетуючи Кабінет міністрів України. Оскільки уряд 11 травня вжив заходів щодо прискорення виконання зобов’язань, які висували профспілки, і влада області зі свого боку запропонувала сприяння – акцію було відтерміновано.
Відтак, за словами голови Федерації профспілок Вінниччини Володимира Паращука, зустріч представників бюджетної сфери з владою було організовано з метою «інвентаризувати наявні у галузі проблеми».
– Ми зібралися, аби провести інвентаризацію проблем працівників бюджетної сфери з першоджерел. А також почути позицію влади про їхню готовність вплинути на вирішення цих проблем, – зазначив В.Паращук.
В ході зборів учасники вислухали представників від профспілок працівників освіти, охорони здоров’я, культури, соціальної сфери, державної служби. Усі їхні зауваження та пропозиції представники обласної влади «взяли на олівець», а по деяких питаннях роз’ярення щодо їх вирішення дали на місці.
Сергій Татусяк, звертаючись до присутніх, підкреслив, що профспілки і органи місцевого самоврядування є партнерами в окреслених питаннях, адже обоє виступають контролерами дій державної влади.
Також голова облради похвалив спілчан за намагання вирішувати питання оплати праці не акціями протесту, а шляхом переговорів. Додавши, що остаточне вирішення проблеми лежить глибше – у реформуванні моделі влади.
– Можна мітингувати скільки завгодно, але якщо ми не переконаємо центр у необхідності децентралізації влади – ефективних змін не буде. Не буде покращення ситуації, в тому числі з оплати праці, без зміни моделі регіональної влади, – наголосив С.Татусяк.
По завершенню обговорення піднятих питань, учасники зборів прийняли за основу текст звернення до Президента України та Верховної Ради профспілок бюджетної сфери Вінниччини щодо «забезпечення їхніх законних прав з оплати праці».
Як повідомив голова Федерації профспілок області Володимир Паращук, зі зверненням мають ознайомитися районні організації профспілок, після чого буде затверджено його остаточний текст та надіслано главі держави і парламенту.

 

Повернутись Створено: 17 травня 2011 року, 00:00 Переглядів: 841

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація