Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Соціальний діалог Роздрукувати

Обласна влада і воїни-афганці домовилися про взаємодію і співпрацю

Вінницька обласна державна адміністрація, обласна Рада та обласна Спілка ветеранів війни в Афганістані 24 січня підписали угоду про взаємодію і співпрацю. З боку влади документ підписали голова облдержадміністрації Микола Джига та голова обласної Ради Сергій Татусяк, а від афганської спільноти – голова обласної Спілки ветеранів війни в Афганістані Петро Кирилішин.

Вітаючи присутніх із підписанням соціально значущої угоди, Сергій Татусяк зауважив:
– Ця подія є знаковою. Вона є свідченням спокійного діалогу між владою та громадськістю області. Тобто ми ведемо нормальний суспільний діалог на всіх рівнях, з метою вирішення суспільно значущих і, я б сказав, чутливих для суспільства проблем, – підкреслив голова облради.
Він додав, що обласна Рада разом із профільними управліннями ОДА напрацює механізм розподілу бюджетних коштів, передбачених угодою для виплат афганцям. С.Татусяк наголосив, що таку саму роботу мають здійснити і місцеві бюджети – районні, міські, сільські.
Голова облдержадміністрації Микола Джига доручив головам райдержадміністрацій взяти питання виконання угоди з афганцями під особистий контроль. Він також запропонував спілчанам зустрічатися раз на квартал для обговорення поточних та наболілих проблем афганців.
Загалом, відповідно до умов угоди, облдержадміністрація та обласна Рада зобов’язуються: забезпечити виплати соціальних пільг афганцям, надавати щомісячну допомогу сім’ям загиблих, забезпечити паливом та знижками на комунальні послуги, збільшити видатки на зубопротезування. Також у документі прописані можливості щодо безоплатного проїзду на території Вінницької області, виділення у лікарнях палат для ветеранів, санаторно-курортне лікування тощо.
У сфері культурно-просвітницької роботи сторони домовилися у 2012 році встановити 2 пам’ятних знаки загиблим в Афганістані (м.Бар ім..Козятин), провести ІІІ міжнародний фестиваль військово-патріотичної пісні «Дорогами надії», створити музеї афганської війни у чотирьох районах області.
Всього угода містить 24 пункти, дія яких передбачена протягом 5 років.

 

Повернутись Створено: 25 січня 2012 року, 00:00 Переглядів: 930

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація