Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Соціальний діалог Роздрукувати

Обласна влада і воїни-афганці домовилися про взаємодію і співпрацю

Вінницька обласна державна адміністрація, обласна Рада та обласна Спілка ветеранів війни в Афганістані 24 січня підписали угоду про взаємодію і співпрацю. З боку влади документ підписали голова облдержадміністрації Микола Джига та голова обласної Ради Сергій Татусяк, а від афганської спільноти – голова обласної Спілки ветеранів війни в Афганістані Петро Кирилішин.

Вітаючи присутніх із підписанням соціально значущої угоди, Сергій Татусяк зауважив:
– Ця подія є знаковою. Вона є свідченням спокійного діалогу між владою та громадськістю області. Тобто ми ведемо нормальний суспільний діалог на всіх рівнях, з метою вирішення суспільно значущих і, я б сказав, чутливих для суспільства проблем, – підкреслив голова облради.
Він додав, що обласна Рада разом із профільними управліннями ОДА напрацює механізм розподілу бюджетних коштів, передбачених угодою для виплат афганцям. С.Татусяк наголосив, що таку саму роботу мають здійснити і місцеві бюджети – районні, міські, сільські.
Голова облдержадміністрації Микола Джига доручив головам райдержадміністрацій взяти питання виконання угоди з афганцями під особистий контроль. Він також запропонував спілчанам зустрічатися раз на квартал для обговорення поточних та наболілих проблем афганців.
Загалом, відповідно до умов угоди, облдержадміністрація та обласна Рада зобов’язуються: забезпечити виплати соціальних пільг афганцям, надавати щомісячну допомогу сім’ям загиблих, забезпечити паливом та знижками на комунальні послуги, збільшити видатки на зубопротезування. Також у документі прописані можливості щодо безоплатного проїзду на території Вінницької області, виділення у лікарнях палат для ветеранів, санаторно-курортне лікування тощо.
У сфері культурно-просвітницької роботи сторони домовилися у 2012 році встановити 2 пам’ятних знаки загиблим в Афганістані (м.Бар ім..Козятин), провести ІІІ міжнародний фестиваль військово-патріотичної пісні «Дорогами надії», створити музеї афганської війни у чотирьох районах області.
Всього угода містить 24 пункти, дія яких передбачена протягом 5 років.

 

Повернутись Створено: 25 січня 2012 року, 00:00 Переглядів: 888

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація