Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Соціально – гуманітарний блок Липовецького району заслуговує на увагу Роздрукувати

24 райони Вінниччини  прозвітували про виконання доручень голови облдержадміністрації в першому півріччі 2013 року.

30 червня звітував Липовецький район. Про ситуацію в районі доповідав голова райдержадміністрації Анатолій Грищук  у присутності  депутата Верховної Ради України Григорія Калетніка, голови облдержадміністрації Івана Мовчана, першого заступника голови обласної Ради Ігоря Кревського, заступників голови облдержадміністрації, керівників профільних управлінь і департаментів.  На захід  були запрошенні  посадові особи органів місцевого самоврядування,  жителі району.

Анатолій Грищук традиційно прозвітував про результати роботи соціально-економічного розвитку в першому півріччі 2013 року. 

Заступник голови облдержадміністрації Любов Спірідонова подякувала працівникам освіти і медицини за вагому  проведену роботу і зазначила, що соціально – гуманітарний блок Липовецького  району заслуговує на увагу. Район з  15 місця  впевнено перемістився   в п’ятірку кращих районів області.

В обговоренні звітної доповіді взяв участь перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський.

В своєму виступі  відмітив позитивні зрушення в районі. Довів до відома громадськості Липовецького району, що депутати обласної Ради  виділили додатково з обласного бюджету для розвитку району  понад 3 млн.грн.

Ігор Миколайович зазначив,  що в  районі 450 депутатів різного рівня і саме депутати мають стати посередниками між владою і громадами у покращенні життя. Також  повідомив, що Вінницька область бере участь у  2 вітчизняних і 4 закордонних  грантових проектах. Звернув увагу на початок третьої фази Українсько-швейцарського проекту DESPRO, в результаті чого є можливість  залучити  в територіальні громади до 850тис.грн..  

- Питання залучення додаткових ресурсів для кожної громади повинно стати головним і пріоритетним, оскільки бюджетних коштів для вирішення всіх проблем недостатньо, – зауважив перший заступник голови обласної Ради.

 На завершення  Ігор Кревський подякував  керівникам району, сільським і селищним головам за співпрацю і закликав до подальшої активної роботи всіх громад та депутатського корпусу району.

З презентацією про співпрацю  з територіальними громадами та керівниками району виступив народний депутат України Григорій Калетнік. За його словами такі зустрічі дають можливість в реальному часі наблизити владу і територіальні громади області до співпраці. Для України це нова форма роботи,  де заслуховування звітів переросло в новий нормальний формат виконання поставлених завдань, що передбачає системне і покрокове відпрацювання актуальних проблем кожної окремої територіальної громади. 

Повернутись Створено: 31 липня 2013 року, 15:23 Переглядів: 1647

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація