Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Соціально – гуманітарний блок Липовецького району заслуговує на увагу Роздрукувати

24 райони Вінниччини  прозвітували про виконання доручень голови облдержадміністрації в першому півріччі 2013 року.

30 червня звітував Липовецький район. Про ситуацію в районі доповідав голова райдержадміністрації Анатолій Грищук  у присутності  депутата Верховної Ради України Григорія Калетніка, голови облдержадміністрації Івана Мовчана, першого заступника голови обласної Ради Ігоря Кревського, заступників голови облдержадміністрації, керівників профільних управлінь і департаментів.  На захід  були запрошенні  посадові особи органів місцевого самоврядування,  жителі району.

Анатолій Грищук традиційно прозвітував про результати роботи соціально-економічного розвитку в першому півріччі 2013 року. 

Заступник голови облдержадміністрації Любов Спірідонова подякувала працівникам освіти і медицини за вагому  проведену роботу і зазначила, що соціально – гуманітарний блок Липовецького  району заслуговує на увагу. Район з  15 місця  впевнено перемістився   в п’ятірку кращих районів області.

В обговоренні звітної доповіді взяв участь перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський.

В своєму виступі  відмітив позитивні зрушення в районі. Довів до відома громадськості Липовецького району, що депутати обласної Ради  виділили додатково з обласного бюджету для розвитку району  понад 3 млн.грн.

Ігор Миколайович зазначив,  що в  районі 450 депутатів різного рівня і саме депутати мають стати посередниками між владою і громадами у покращенні життя. Також  повідомив, що Вінницька область бере участь у  2 вітчизняних і 4 закордонних  грантових проектах. Звернув увагу на початок третьої фази Українсько-швейцарського проекту DESPRO, в результаті чого є можливість  залучити  в територіальні громади до 850тис.грн..  

- Питання залучення додаткових ресурсів для кожної громади повинно стати головним і пріоритетним, оскільки бюджетних коштів для вирішення всіх проблем недостатньо, – зауважив перший заступник голови обласної Ради.

 На завершення  Ігор Кревський подякував  керівникам району, сільським і селищним головам за співпрацю і закликав до подальшої активної роботи всіх громад та депутатського корпусу району.

З презентацією про співпрацю  з територіальними громадами та керівниками району виступив народний депутат України Григорій Калетнік. За його словами такі зустрічі дають можливість в реальному часі наблизити владу і територіальні громади області до співпраці. Для України це нова форма роботи,  де заслуховування звітів переросло в новий нормальний формат виконання поставлених завдань, що передбачає системне і покрокове відпрацювання актуальних проблем кожної окремої територіальної громади. 

Повернутись Створено: 31 липня 2013 року, 15:23 Переглядів: 1590

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація