6 грудня о 14.00 у приміщенні обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв’язків з громадськістю

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Соціально – гуманітарний блок Липовецького району заслуговує на увагу Роздрукувати

24 райони Вінниччини  прозвітували про виконання доручень голови облдержадміністрації в першому півріччі 2013 року.

30 червня звітував Липовецький район. Про ситуацію в районі доповідав голова райдержадміністрації Анатолій Грищук  у присутності  депутата Верховної Ради України Григорія Калетніка, голови облдержадміністрації Івана Мовчана, першого заступника голови обласної Ради Ігоря Кревського, заступників голови облдержадміністрації, керівників профільних управлінь і департаментів.  На захід  були запрошенні  посадові особи органів місцевого самоврядування,  жителі району.

Анатолій Грищук традиційно прозвітував про результати роботи соціально-економічного розвитку в першому півріччі 2013 року. 

Заступник голови облдержадміністрації Любов Спірідонова подякувала працівникам освіти і медицини за вагому  проведену роботу і зазначила, що соціально – гуманітарний блок Липовецького  району заслуговує на увагу. Район з  15 місця  впевнено перемістився   в п’ятірку кращих районів області.

В обговоренні звітної доповіді взяв участь перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський.

В своєму виступі  відмітив позитивні зрушення в районі. Довів до відома громадськості Липовецького району, що депутати обласної Ради  виділили додатково з обласного бюджету для розвитку району  понад 3 млн.грн.

Ігор Миколайович зазначив,  що в  районі 450 депутатів різного рівня і саме депутати мають стати посередниками між владою і громадами у покращенні життя. Також  повідомив, що Вінницька область бере участь у  2 вітчизняних і 4 закордонних  грантових проектах. Звернув увагу на початок третьої фази Українсько-швейцарського проекту DESPRO, в результаті чого є можливість  залучити  в територіальні громади до 850тис.грн..  

- Питання залучення додаткових ресурсів для кожної громади повинно стати головним і пріоритетним, оскільки бюджетних коштів для вирішення всіх проблем недостатньо, – зауважив перший заступник голови обласної Ради.

 На завершення  Ігор Кревський подякував  керівникам району, сільським і селищним головам за співпрацю і закликав до подальшої активної роботи всіх громад та депутатського корпусу району.

З презентацією про співпрацю  з територіальними громадами та керівниками району виступив народний депутат України Григорій Калетнік. За його словами такі зустрічі дають можливість в реальному часі наблизити владу і територіальні громади області до співпраці. Для України це нова форма роботи,  де заслуховування звітів переросло в новий нормальний формат виконання поставлених завдань, що передбачає системне і покрокове відпрацювання актуальних проблем кожної окремої територіальної громади. 

Повернутись Створено: 31 липня 2013 року, 15:23 Переглядів: 1690

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація