Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Сьогодні до Москви вінничан доправив новий авіаперевізник Роздрукувати

25 жовтня о 7:45 з Вінниці до Москви відправлено перший літак компанії YanAir, о 13:45 вже приземлився літак з Москви. За політ пасажири платили 995 гривень. Однак компанія-перевізник заявляє, що ціна коливатиметься.

– Все буде залежати від пасажиропотоку, – пояснив голова правління компанії YanAir Олексій Янчук, – сьогоднішня ціна в 995 гривень - нижча собівартості, і згодом може бути підвищена. Але це все одно буде менше ніж та ціна, яка була на московські рейси влітку. А якщо на рейс до Москви буде великий попит і ми зможемо поставити великий літак, є шанс, що вартість квитків буде навпаки знижена до 900 гривень і навіть менше. Все залежатиме від самих вінничан, від їхнього бажання літати.

На сьогодні компанія YanAir здійснює рейси до Москви (аеропорт Домодєдово) три рази на тиждень: у понеділок , середу і п'ятницю. Час у дорозі - 2 години 15 хвилин. Рейси здійснюються 33-місцевими літаками Saab 340.

А вже з грудня перевізник організовуватиме рейси до Варшави і Тель-Авіва. Обидва рейси будуть здійснюватися двічі на тиждень, але точні дні ще не затверджені. Як говорить генеральний директор YanAir Ігор Возняк, дні рейсів будуть вибиратися таким чином, щоб мешканцям було зручно не тільки дістатися до зазначених міст, а також у разі необхідності - пересісти на інші рейси. Попередня вартість квитка з Вінниці до Варшави - 995 гривень (рейс виконує літак Saab 340), в Тель-Авів – 1300 гривень (рейс виконує літак Аеробус 340). Ці рейси будуть регулярними.

Крім того компанія висловлює готовність здійснювати і літні чартерні рейси. Серед варіантів, які розглядаються, - Анталія (Туреччина) і Крим. Але вирішення цього питання, за словами директора КП «Аеропорт Вінниця» Ярослава Мазурця, багато в чому залежатиме і від позицій туристичних компаній міста, від того, наскільки вони зможуть консолідувати зусилля навколо цього завдання. І ще один перспективний рейс – Вінниця-Київ.

– Ми розглядаємо такий варіант, якщо буде потреба в ньому, – каже Олексій Янчук. – Але треба розуміти , що ціна на цей рейс може бути порівняно високою, через ціну, яку бере київський аеропорт. Навіть якщо компанія нічого не візьме за цю послугу, вартість квитка складе не менше 500 гривень.

 

Повернутись Створено: 25 жовтня 2013 року, 19:42 Переглядів: 637

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація