Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Сьогодні у Москві презентують Вінниччину інвестиційну Роздрукувати

30 травня в Посольстві України в Російській Федерації відбувається презентація Вінницької області – її інвестиційного, економічного і туристичного потенціалу.

Офіційну делегацію Вінниччини представляють: голова облдержадміністрації Іван Мовчан, перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський, заступники голови ОДА Григорій Дерун і Любов Спірідонова, заступник Вінницького міського голови Андрій Рева, керівники обласних управлінь, очільники районів та представники підприємств регіону.

Даний захід у Москві проходить під патронатом Надзвичайного і Повноважного Посла України в Російській Федерації Володимира Єльченка. Він разом з Іваном Мовчаном привітали учасників презентації та запросили російських колег до співпраці.

Власне саму слайд-презентацію здійснив директор Департаменту регіонального економічного розвитку облдержадміністрації Андрій Гижко. Після загальної інформації про Вінниччину інвестиційну бізнесмени представили конкретні проекти, які у перспективі можуть зацікавити російських інвесторів.

До співпраці запрошували: ПАТ «Володарка», ПАТ «Вінницький олійно-жировий комбінат», ТОВ «Аграна Фрут Україна», ПАТ «Плазматек», ВАТ «Стрижавський кар’єр», ТОВ «Гніванський гранітний кар’єр», ТОВ «Агро-Еталон», ТОВ «Готельний комплекс Сокілець».

Також у ході програми перебування делегації у Москві заплановане спілкування вінничан з місцевою пресою та зустріч з представниками Вінницького земляцтва.

 

Повернутись Створено: 30 травня 2013 року, 09:30 Переглядів: 949

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація