19 лютого о 14.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання постійної комісії з питань будівництва, розвитку населених пунктів, транспорту та зв’язку; 20 лютого о 10.00 у приміщенні обласної Ради (каб. 209) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Звіт голови Вінницької обласної Ради Анатолія Олійника за 2018 рік

    Завершився третій рік діяльності Вінницької обласної Ради сьомого скликання. Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні» передбачає щорічний звіт голови обласної Ради про свою діяльність, у тому числі про здійснення державної регуляторної політики в обласній Раді. Пропонуємо вашій увазі звіт голови Вінницької обласної Ради А ....

  • Оголошено 16 Обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад

    Відповідно до розпорядження голови обласної Ради від 01 лютого 2019 року № 13 «Про шістнадцятий обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад» та рішення Конкурсної ради від 1 лютого 2019 року оголошено шістнадцятий обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад. Вимоги до проектів розвитку територіальних гром ....

  • Гайсинщина та румунська комуна Мовілені шукатимуть імена загиблих українських воїнів

    Гайсинська районна рада та мерія міста Мовілені (Румунія) уклали меморандум про співпрацю. Підписання документа відбулося під час офіційного візиту до Румунії делегації з Вінниччини, яка прибула на запрошення Президента Ясської повітової Ради Марічела Попа для участі у міжнародному науково-практичному семінарі «Досвід функціонування систем ....

Сьогодні звіт голови обласної Ради підтримали дві постійні комісії Роздрукувати

12 лютого відбулося засідання постійної комісії з питань свободи слова, інформаційного простору та реформування державних і комунальних засобів масової інформації під головуванням Тетяни Редько.

Для розгляду питань порядку денного постійної комісії були запрошені голова обласної Ради Анатолій Олійник та керуючий справами виконавчого апарату обласної Ради Тетяна Яременко.

У ході засідання члени комісії розглянули п’ять питань порядку денного. Зокрема, проект рішення «Про звіт голови обласної Ради Олійника А.Д. за 2018 рік», звернення «Про підтримку родини полоненого моряка Андрія Драча з Вінницької області», звернення журналістів щодо ситуації з розслідування справ про перешкоджання професійній діяльності, звернення до керівників усіх рівнів щодо безумовного виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації».

Голова обласної Ради Анатолій Олійник презентував проект рішення «Про звіт голови обласної Ради Олійника А.Д. за 2018 рік». Він зазначив, що робота обласної Ради базується на законності, демократичності та колегіальності, основним і базовим пріоритетом якої є прозорість та відкритість діяльності обласної Ради.

– На початку сьомого скликання в сесійній залі ми декларували принципи колегіальності роботи депутатського корпусу та контролю за виконанням рішень виконавчим апаратом обласної Ради, які направляються на ефективне виконання обласних програм, сесійної діяльності, роботи постійних комісій, тощо. Минулого року було дотримано всіх цих принципів,  – сказав Анатолій Олійник. – Відтак, було проведено вісім пленарних засідань обласної Ради, на яких прийнято 165 рішень. Депутати 2018 року прийняли вісім депутатських звернень до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.

Члени постійної комісії одноголосним рішенням підтримали річний звіт голови обласної Ради.

Всього проект рішення «Про звіт голови обласної Ради Олійника А.Д. за 2018 рік» вже заслухано та підтримано на шести комісіях обласної Ради.

З протоколом та висновками постійної комісії із розглянутих питань більш детально можна ознайомитися на сайті обласної Ради в розділі «Документи».

Повернутись Створено: 12 лютого 2019 року, 17:09
Оновлено: 12 лютого 2019 року, 18:22
Переглядів: 137

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація