Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Сьогодні звіт голови обласної Ради підтримали дві постійні комісії Роздрукувати

12 лютого відбулося засідання постійної комісії з питань свободи слова, інформаційного простору та реформування державних і комунальних засобів масової інформації під головуванням Тетяни Редько.

Для розгляду питань порядку денного постійної комісії були запрошені голова обласної Ради Анатолій Олійник та керуючий справами виконавчого апарату обласної Ради Тетяна Яременко.

У ході засідання члени комісії розглянули п’ять питань порядку денного. Зокрема, проект рішення «Про звіт голови обласної Ради Олійника А.Д. за 2018 рік», звернення «Про підтримку родини полоненого моряка Андрія Драча з Вінницької області», звернення журналістів щодо ситуації з розслідування справ про перешкоджання професійній діяльності, звернення до керівників усіх рівнів щодо безумовного виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації».

Голова обласної Ради Анатолій Олійник презентував проект рішення «Про звіт голови обласної Ради Олійника А.Д. за 2018 рік». Він зазначив, що робота обласної Ради базується на законності, демократичності та колегіальності, основним і базовим пріоритетом якої є прозорість та відкритість діяльності обласної Ради.

– На початку сьомого скликання в сесійній залі ми декларували принципи колегіальності роботи депутатського корпусу та контролю за виконанням рішень виконавчим апаратом обласної Ради, які направляються на ефективне виконання обласних програм, сесійної діяльності, роботи постійних комісій, тощо. Минулого року було дотримано всіх цих принципів,  – сказав Анатолій Олійник. – Відтак, було проведено вісім пленарних засідань обласної Ради, на яких прийнято 165 рішень. Депутати 2018 року прийняли вісім депутатських звернень до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.

Члени постійної комісії одноголосним рішенням підтримали річний звіт голови обласної Ради.

Всього проект рішення «Про звіт голови обласної Ради Олійника А.Д. за 2018 рік» вже заслухано та підтримано на шести комісіях обласної Ради.

З протоколом та висновками постійної комісії із розглянутих питань більш детально можна ознайомитися на сайті обласної Ради в розділі «Документи».

Повернутись Створено: 12 лютого 2019 року, 17:09
Оновлено: 12 лютого 2019 року, 18:22
Переглядів: 349

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація