Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Сьогодні звіт голови обласної Ради підтримали дві постійні комісії Роздрукувати

12 лютого відбулося засідання постійної комісії з питань свободи слова, інформаційного простору та реформування державних і комунальних засобів масової інформації під головуванням Тетяни Редько.

Для розгляду питань порядку денного постійної комісії були запрошені голова обласної Ради Анатолій Олійник та керуючий справами виконавчого апарату обласної Ради Тетяна Яременко.

У ході засідання члени комісії розглянули п’ять питань порядку денного. Зокрема, проект рішення «Про звіт голови обласної Ради Олійника А.Д. за 2018 рік», звернення «Про підтримку родини полоненого моряка Андрія Драча з Вінницької області», звернення журналістів щодо ситуації з розслідування справ про перешкоджання професійній діяльності, звернення до керівників усіх рівнів щодо безумовного виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації».

Голова обласної Ради Анатолій Олійник презентував проект рішення «Про звіт голови обласної Ради Олійника А.Д. за 2018 рік». Він зазначив, що робота обласної Ради базується на законності, демократичності та колегіальності, основним і базовим пріоритетом якої є прозорість та відкритість діяльності обласної Ради.

– На початку сьомого скликання в сесійній залі ми декларували принципи колегіальності роботи депутатського корпусу та контролю за виконанням рішень виконавчим апаратом обласної Ради, які направляються на ефективне виконання обласних програм, сесійної діяльності, роботи постійних комісій, тощо. Минулого року було дотримано всіх цих принципів,  – сказав Анатолій Олійник. – Відтак, було проведено вісім пленарних засідань обласної Ради, на яких прийнято 165 рішень. Депутати 2018 року прийняли вісім депутатських звернень до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.

Члени постійної комісії одноголосним рішенням підтримали річний звіт голови обласної Ради.

Всього проект рішення «Про звіт голови обласної Ради Олійника А.Д. за 2018 рік» вже заслухано та підтримано на шести комісіях обласної Ради.

З протоколом та висновками постійної комісії із розглянутих питань більш детально можна ознайомитися на сайті обласної Ради в розділі «Документи».

Повернутись Створено: 12 лютого 2019 року, 17:09
Оновлено: 12 лютого 2019 року, 18:22
Переглядів: 311

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація