Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Наталія Солейко привітала із 65-річчним ювілеєм вінницьку поетесу Світлану Травневу Роздрукувати

28 травня в актовій залі Вінницького національного технічного університету відбулась творча зустріч «Мого життя одвічна дивина», присвячена 65-річчю з Дня народження відомої вінницької поетеси, вчительки української мови та літератури загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №11 Вінницької міської ради Світлани Травневої (Єлисєєвої). Від імені голови і депутатів обласної Ради та керівництва облдержадміністрації ювілярку привітала заступник голови обласної Ради Наталія Солейко.

Вітаю Вас із славним ювілеєм і хочу сказати, що Ви – надзвичайно творча, цікава й завзята людина, яка все життя прагнула краси. Ви – та людина, яка обожнює дітей і присвячує їм все своє життя, навчаєте їх на лише за шкільною програмою, а й вчите любити світ, змальовуючи його з найкращого боку. Ви розвиваєте їхні таланти, своїм прикладом долучаєте до прекрасного. На Ваші вірші написано стільки пісень!Це є свідченням того, що Ви їх пишете не на замовлення, а за покликом душі. А присутність такої кількості молоді в залі свідчить про те, що є багато учнів та прихильників Вашого таланту – і це чудово! Я бажаю Вам довгого творчого життя, міцного здоров’я, а також гідних послідовників! – побажала поетесі Наталія Солейко.

Від імені керівництва області вона вручила ювілярці Почесну грамоту облдержадміністрації та обласної Ради за багаторічну сумлінну, творчу працю і за досягнуті успіхи у навчанні й вихованні молоді.

Під час творчої зустрічі «Мого життя одвічна дивина» до вітань Світлани Травневої (Єлисєєвої) долучилися представники освітньої та культурної галузей обласної та міської ради, митці, друзі, юні поціновувачі поетичного таланту ювілярки.

В рамках святкування також відбувся конкурс на кращого читця поезії «Вишневий голос» та прозвучали пісенні композиції на вірші авторки.

Для довідки.

Світлана Травнева (Єлісєєва) – учитель-методист, поетеса, член правління обласної організації Національної спілки журналістів України (НСЖУ) і ОВТ «Просвіти» імені Тараса Шевченка, лауреат літературно-мистецьких премій, кавалер ордена «Золота зірка української журналістики», відповідальний редактор літературно-мистецького збірника “Стожари”.

Творчість Світлани Травневої пронизана любов’ю до матері та рідної землі, жіночою любов’ю та повагою до чоловіка . 

 

Повернутись Створено: 29 травня 2015 року, 16:53 Переглядів: 2593

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація