Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Солодкі подарунки та парад еко-ялинок від Ігоря Хміля Роздрукувати

Депутат Вінницької обласної ради, голова Благодійного фонду «Добродар» Ігор Хміль ініціював проведення передноворічної акції «Парад еко-ялинок»: малечі та школярам Тростянецького району фонд подарував штучні ялинки, аби діти  могли самі прикрасити їх. Мета акції «Парад еко-ялинок» проста й одночасно відповідальна - з дитинства привчати до шанобливого ставлення до природи, її ресурсів, цінувати кожне деревце на землі, примножувати, а не губити природу заради одномоментного бажання чи свята.

Ялинки від Ігоря Хміля були доставлені в тростянецькі дитячі дошкільні заклади, садочки Ободівки, Нової Ободівки, Великої Стратіївки, Гордіївки, Козинців, Летківки. Пухнасті новорічні деревця прикрасили школярі Тростянецьких, Ободівських, Демківської, Будянської, Оляницької, Великостратіївської, Верхівської та інших шкіл району. «Прикрашати ялинки – улюблене дитяче заняття, тому вирішили від фонду «Добродар» садочкам та школам Тростянецького району подарувати новорічні ялинки. Ці пухнасті деревця прослужать не один рік.  Зрубати живу ялинку можна за кілька хвилин, а щоб виростити її– треба 7 років. Думаю, з дитинства треба ростити бережне ставлення до природи», — каже депутат облради від Тростянеччини Ігор Хміль.

У Благодійному фонді «Добродар» не забули про найбеззахисніших малюків — вихованців Ободівського будинку-інтернату, де живуть та навчаються дітки без батьківського піклування, діти-сироти та малюки з особливими потребами. Напередодні новорічних свят до цих діток завітали волонтери благодійного фонду «Добродар», щоб привітати їх. Вихованцям будинку-інтернату від Ігоря Хміля були подаровані солодощі, печиво, сік – все те, без чого не обходиться жодне свято.

Повернутись Створено: 29 грудня 2015 року, 16:53 Переглядів: 953

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація