21 листопада, о 11.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Соте засідання провела бюджетна комісія обласної Ради Роздрукувати

Сьогодні, 6 грудня, відбулося ювілейне 100-те засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм під головуванням Геннадія Мазура. Протягом її діяльності члени комісії розглянули майже 1000 питань, з яких 340 було винесено на пленарні засідання сесій обласної Ради.  

Комісія утворена відповідно до рішення 1 сесії обласної Ради 7 скликання від 4 грудня 2015 року №8 «Про затвердження переліку та обрання складу постійних комісій Вінницької обласної Ради 7 скликання». До її складу входять 9 членів, які представляють більшу частину депутатських фракцій обласної Ради.

Окрім цього, за період роботи комісією було розглянуто та підтримано три проекти рішення про обласний бюджет.   

В ході засідання голова комісії Геннадій Мазур зазначив, що за кількістю проведених засідань бюджетна комісія є абсолютним лідером.

– В середньому, комісія збирається два рази на місяць. А в передсесійний період комісія працює в щотижневому режимі, – зауважив Геннадій Федорович. – Особливо це стосується періоду підготовки до сесій, на яких розглядаються питання про обласний бюджет, внесення змін до обласного бюджету, прийняття нових або внесення змін до діючих обласних програм.   Також члени комісії беруть участь робочій групі з розпроділу коштів у програмі охорони навколишнього природнього середовища. Голова комісії є членом робочої групи з визначення переможців конкурсу Державного фонду регіонального розвитку і проектів розвитку територіальних громад, входить у  робочу групу конкурсу «Питна вода», Програми кредитування розвитку особистих фермерських господарств та до робочої групи щодо розподілу фінансування Державного дорожнього фонду.

На сьогоднішньому засіданні депутати розглянули одне питання «Про проект розпорядження голови обласної державної адміністрації «Про внесення змін до обласного бюджету на 2018 рік».

Директор Департаменту фінансів облдержадміністрації Микола Копачевський у пояснювальній записці зазначив, що прийняття цього розпорядження голови обласної державної адміністрації зумовлене необхідністю внесення змін в межах загального обсягу видатків передбачених головним розпорядникам коштів обласного бюджету та приведення у відповідність показників міжбюджетних трансфертів обласного бюджету до показників міжбюджетних трансфертів державного бюджету.

 

Повернутись Створено: 6 грудня 2018 року, 14:50 Переглядів: 502

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація