Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Соте засідання провела бюджетна комісія обласної Ради Роздрукувати

Сьогодні, 6 грудня, відбулося ювілейне 100-те засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм під головуванням Геннадія Мазура. Протягом її діяльності члени комісії розглянули майже 1000 питань, з яких 340 було винесено на пленарні засідання сесій обласної Ради.  

Комісія утворена відповідно до рішення 1 сесії обласної Ради 7 скликання від 4 грудня 2015 року №8 «Про затвердження переліку та обрання складу постійних комісій Вінницької обласної Ради 7 скликання». До її складу входять 9 членів, які представляють більшу частину депутатських фракцій обласної Ради.

Окрім цього, за період роботи комісією було розглянуто та підтримано три проекти рішення про обласний бюджет.   

В ході засідання голова комісії Геннадій Мазур зазначив, що за кількістю проведених засідань бюджетна комісія є абсолютним лідером.

– В середньому, комісія збирається два рази на місяць. А в передсесійний період комісія працює в щотижневому режимі, – зауважив Геннадій Федорович. – Особливо це стосується періоду підготовки до сесій, на яких розглядаються питання про обласний бюджет, внесення змін до обласного бюджету, прийняття нових або внесення змін до діючих обласних програм.   Також члени комісії беруть участь робочій групі з розпроділу коштів у програмі охорони навколишнього природнього середовища. Голова комісії є членом робочої групи з визначення переможців конкурсу Державного фонду регіонального розвитку і проектів розвитку територіальних громад, входить у  робочу групу конкурсу «Питна вода», Програми кредитування розвитку особистих фермерських господарств та до робочої групи щодо розподілу фінансування Державного дорожнього фонду.

На сьогоднішньому засіданні депутати розглянули одне питання «Про проект розпорядження голови обласної державної адміністрації «Про внесення змін до обласного бюджету на 2018 рік».

Директор Департаменту фінансів облдержадміністрації Микола Копачевський у пояснювальній записці зазначив, що прийняття цього розпорядження голови обласної державної адміністрації зумовлене необхідністю внесення змін в межах загального обсягу видатків передбачених головним розпорядникам коштів обласного бюджету та приведення у відповідність показників міжбюджетних трансфертів обласного бюджету до показників міжбюджетних трансфертів державного бюджету.

 

Повернутись Створено: 6 грудня 2018 року, 14:50 Переглядів: 562

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація