19 лютого о 14.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання постійної комісії з питань будівництва, розвитку населених пунктів, транспорту та зв’язку; 20 лютого о 10.00 у приміщенні обласної Ради (каб. 209) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Звіт голови Вінницької обласної Ради Анатолія Олійника за 2018 рік

    Завершився третій рік діяльності Вінницької обласної Ради сьомого скликання. Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні» передбачає щорічний звіт голови обласної Ради про свою діяльність, у тому числі про здійснення державної регуляторної політики в обласній Раді. Пропонуємо вашій увазі звіт голови Вінницької обласної Ради А ....

  • Оголошено 16 Обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад

    Відповідно до розпорядження голови обласної Ради від 01 лютого 2019 року № 13 «Про шістнадцятий обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад» та рішення Конкурсної ради від 1 лютого 2019 року оголошено шістнадцятий обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад. Вимоги до проектів розвитку територіальних гром ....

  • Гайсинщина та румунська комуна Мовілені шукатимуть імена загиблих українських воїнів

    Гайсинська районна рада та мерія міста Мовілені (Румунія) уклали меморандум про співпрацю. Підписання документа відбулося під час офіційного візиту до Румунії делегації з Вінниччини, яка прибула на запрошення Президента Ясської повітової Ради Марічела Попа для участі у міжнародному науково-практичному семінарі «Досвід функціонування систем ....

Соте засідання провела бюджетна комісія обласної Ради Роздрукувати

Сьогодні, 6 грудня, відбулося ювілейне 100-те засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм під головуванням Геннадія Мазура. Протягом її діяльності члени комісії розглянули майже 1000 питань, з яких 340 було винесено на пленарні засідання сесій обласної Ради.  

Комісія утворена відповідно до рішення 1 сесії обласної Ради 7 скликання від 4 грудня 2015 року №8 «Про затвердження переліку та обрання складу постійних комісій Вінницької обласної Ради 7 скликання». До її складу входять 9 членів, які представляють більшу частину депутатських фракцій обласної Ради.

Окрім цього, за період роботи комісією було розглянуто та підтримано три проекти рішення про обласний бюджет.   

В ході засідання голова комісії Геннадій Мазур зазначив, що за кількістю проведених засідань бюджетна комісія є абсолютним лідером.

– В середньому, комісія збирається два рази на місяць. А в передсесійний період комісія працює в щотижневому режимі, – зауважив Геннадій Федорович. – Особливо це стосується періоду підготовки до сесій, на яких розглядаються питання про обласний бюджет, внесення змін до обласного бюджету, прийняття нових або внесення змін до діючих обласних програм.   Також члени комісії беруть участь робочій групі з розпроділу коштів у програмі охорони навколишнього природнього середовища. Голова комісії є членом робочої групи з визначення переможців конкурсу Державного фонду регіонального розвитку і проектів розвитку територіальних громад, входить у  робочу групу конкурсу «Питна вода», Програми кредитування розвитку особистих фермерських господарств та до робочої групи щодо розподілу фінансування Державного дорожнього фонду.

На сьогоднішньому засіданні депутати розглянули одне питання «Про проект розпорядження голови обласної державної адміністрації «Про внесення змін до обласного бюджету на 2018 рік».

Директор Департаменту фінансів облдержадміністрації Микола Копачевський у пояснювальній записці зазначив, що прийняття цього розпорядження голови обласної державної адміністрації зумовлене необхідністю внесення змін в межах загального обсягу видатків передбачених головним розпорядникам коштів обласного бюджету та приведення у відповідність показників міжбюджетних трансфертів обласного бюджету до показників міжбюджетних трансфертів державного бюджету.

 

Повернутись Створено: 6 грудня 2018 року, 14:50 Переглядів: 334

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація