Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Сотню жовто-блакитних кульок випустили у вінницьке небо діти до Дня миру Роздрукувати

Соціальна акція до Дня миру відбулась 20 вересня на площі Європейській у Вінниці. Організаторами події стала громадська організація «Вінницька обласна Рада жінок України» Участь у ній взяв заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, волонтери, переселенці, учасники АТО/ООС, школярі та студенти.

– На жаль, так сталося, що без пострілів, ми б не відчули справжньої жаги миру. У нас війна, щодня гинуть кращі сини України, –  сказав у виступі Михайло Володимирович. – Але я дивлюся з оптимізмом і впевнений, що пройде трохи часу і настане довгоочікуваний мир в Україні. Мир шляхом перемовин, а не шляхом капітуляцій. Щирі слова вдячності людям, які сьогодні строять на кордоні – нашим військовослужбовцям, волонтерам, які безкорисливо віддають свій час та здоров’я, щоб допомагати нашим героям. Бажаю нашій молоді зростання у процвітаючій, мирні і багатій державі.

Під час акції хвилиною мовчання усі присутні вшанували пам'ять загиблих героїв. Активними учасниками події були діти, що представили номери художньої самодіяльності, присвячені патріотичній тематиці. Символом миру стали сотні жовто-блакитних кульок, які вони випустили у небо.

Під час заходу відбулось покладання квітів до пам’ятного знаку Небесної Сотні та загиблим героям АТО/ООС.

Захід проходив з метою підвищення залученості жінок до процесів миротворення в рамках виконання Національного плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека».

Нагадаємо, відзначення Міжнародного дня миру як дня загального припинення вогню і відмови від насильства встановлено Резолюцією Генеральної Асамблеї ООН від 30 листопада 1982 року. Відповідно до резолюції 55/282 Генеральної Асамблеї ООН, починаючи з 2002 року, Міжнародний день миру відзначається щорічно 21 вересня.

В Україні День миру встановлено Указом Президента №100/2002 від 5 лютого 2002 року на знак підтвердження відданості України ідеалам миру та підтримки рішення Генеральної Асамблеї ООН.

 

Повернутись Створено: 20 вересня 2019 року, 16:04 Переглядів: 137

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація