Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

«Спартак-Вацак» за 8 років діяльності підготував 26 чемпіонів України з кікбоксингу Роздрукувати

Саме кікбоксинг є тією платформою,  яка здатна виховати чоловіків - вважає засновник спортивного клубу, президент обласної федерації з кікбоксингу, депутат обласної Ради Геннадій Вацак,

- За короткий строк наші спортсмени-початківці досягають помітних успіхів, стають чемпіонами. Спорт виховує в них бійцівський характер, завдяки тренуванням дитина зміцнюється фізично, набуває  впевненості у власних силах та цілеспрямованості, - зазначає Геннадій Анатолійович.

Могилів-Подільський спортивний клуб «Спартак- Вацак»  має амбіції та бажання виховати з дітей чемпіонів, прищепити бажання здорового способу життя і гідної поведінки в суспільстві. Кікбоксинг підходить всім, без винятку. І як підтвердження цієї тези - в когорті чемпіонів сильної статі, яких виховав «Спартак-Вацак», є й дівчина – Валерія Заводій – шестиразовий чемпіон України з кікбоксингу.

З моменту заснування спортивний клуб з кікбоксингу «Спартак-Вацак» виховав 26 чемпіонів України. В цьому році шестеро спортсменів клубу увійшли до складу збірної України з кікбоксингу, отримали право захищати державу на міжнародному рівні.

За плечима президента клубу «Спаратак-Вацак» та Вінницької обласної федерації з кікбоксингу, депутата обласної Ради Геннадія Вацака спортивна кар’єра, тож він добре розуміється на тому, що важливо для спортсмена. Завдячуючи його фінансовій підтримці, в Могилів-Подільському спортивне життя отримало  стрімкий старт: створюються клуби, а їхні вихованці професійно зростають, беруть активну участь в змаганнях та турнірах.

Меценат зосередився не лише на розвитку бойових мистецтв, а й популяризації інтелектуальних видів спорту, відкривши в Могилеві-Подільському дитячу  шахову школу. Лише за рік своєї діяльності під її егідою в місті були проведені міський, регіональний та Всеукраїнський турніри. Наприкінці липня міська шахова  школа «Вацак»  проведе міжнародні змагання з шахів.  

Виховуючи  чемпіонів не на словах чи в статистичних звітах, підтримуючи розвиток фізичної культури та спорту депутат Геннадій Вацак декларує здоровий спосіб життя як один з головних приорітетів молодої людини. Час, який витрачають молоді люди на роботу над собою, він вважає найважливішою інвестицією, котра здатна докорінно змінити життя в майбутньому, дає можливість кожному проявити себе та реалізувати.

Тетяна ФОМЕНКО

Повернутись Створено: 25 липня 2017 року, 11:09 Переглядів: 550

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація