Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

«Спартак-Вацак» за 8 років діяльності підготував 26 чемпіонів України з кікбоксингу Роздрукувати

Саме кікбоксинг є тією платформою,  яка здатна виховати чоловіків - вважає засновник спортивного клубу, президент обласної федерації з кікбоксингу, депутат обласної Ради Геннадій Вацак,

- За короткий строк наші спортсмени-початківці досягають помітних успіхів, стають чемпіонами. Спорт виховує в них бійцівський характер, завдяки тренуванням дитина зміцнюється фізично, набуває  впевненості у власних силах та цілеспрямованості, - зазначає Геннадій Анатолійович.

Могилів-Подільський спортивний клуб «Спартак- Вацак»  має амбіції та бажання виховати з дітей чемпіонів, прищепити бажання здорового способу життя і гідної поведінки в суспільстві. Кікбоксинг підходить всім, без винятку. І як підтвердження цієї тези - в когорті чемпіонів сильної статі, яких виховав «Спартак-Вацак», є й дівчина – Валерія Заводій – шестиразовий чемпіон України з кікбоксингу.

З моменту заснування спортивний клуб з кікбоксингу «Спартак-Вацак» виховав 26 чемпіонів України. В цьому році шестеро спортсменів клубу увійшли до складу збірної України з кікбоксингу, отримали право захищати державу на міжнародному рівні.

За плечима президента клубу «Спаратак-Вацак» та Вінницької обласної федерації з кікбоксингу, депутата обласної Ради Геннадія Вацака спортивна кар’єра, тож він добре розуміється на тому, що важливо для спортсмена. Завдячуючи його фінансовій підтримці, в Могилів-Подільському спортивне життя отримало  стрімкий старт: створюються клуби, а їхні вихованці професійно зростають, беруть активну участь в змаганнях та турнірах.

Меценат зосередився не лише на розвитку бойових мистецтв, а й популяризації інтелектуальних видів спорту, відкривши в Могилеві-Подільському дитячу  шахову школу. Лише за рік своєї діяльності під її егідою в місті були проведені міський, регіональний та Всеукраїнський турніри. Наприкінці липня міська шахова  школа «Вацак»  проведе міжнародні змагання з шахів.  

Виховуючи  чемпіонів не на словах чи в статистичних звітах, підтримуючи розвиток фізичної культури та спорту депутат Геннадій Вацак декларує здоровий спосіб життя як один з головних приорітетів молодої людини. Час, який витрачають молоді люди на роботу над собою, він вважає найважливішою інвестицією, котра здатна докорінно змінити життя в майбутньому, дає можливість кожному проявити себе та реалізувати.

Тетяна ФОМЕНКО

Повернутись Створено: 25 липня 2017 року, 11:09 Переглядів: 529

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація