Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Спецпідрозділу «Ягуар» Національної гвардії України – 22 роки Роздрукувати

4 листопада  у Калинівському районному будинку культури відбулись урочистості з нагоди 22-ї річниці утворення військової частини 3028 Національної гвардії України – спецпідрозділу «Ягуар». Військовослужбовців та їхні родини привітали голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, Вінницький міський Сергій Моргунов, а також представники силових структур.

 

Урочистості розпочались із хвилини мовчання, якою вшанували загиблих побратимів із їхньої частини, що віддали своє життя під час виконання військового обов’язку у зоні АТО. Кожного згадали поіменно.

 

- Ми пишаємося, що підрозділ «Ягуар» Національної Гвардії України військова - частина 3028 - дислокується на Вінниччині та, без перебільшення, золотими літерами пише історію нашого славного краю,  - зауважив Анатолій  Олійник. – Ми пишаємося вашими подвигами та героїзмом, вашою відданістю присязі. Висловлюю подяку сім’ям військовослужбовців, а сім’ям загиблих – глибоке співчуття.

 

З вітальними словами також виступали голова облдержадміністрації Валерій Коровій, Вінницький міський голова Сергій Моргунов та командир військової частини  3028 Іван Миропольський.

 

Кращим військовослужбовцям вручили подяки та почесні грамоти, а родинам бійців, загиблих у зоні АТО – побутову техніку та квіти.

Свою діяльність військова частина 3028 розпочала на базі навчального центру військової частини 3008 ВВ МВС України в с. Тютьки Вінницької області. 14 жовтня 1995 року полк був передислокований в місто Калинівку Вінницької області.

Протягом свого існування полк спеціального призначення «Ягуар» брав участь у забезпеченні правопорядку в місті Вінниці та Вінницькій області, а також у Києві, Львові, Донецьку, Житомирі, Харкові, Ужгороді, Умані.

П'ять офіцерів та прапорщиків частини пройшли бойові випробування в Афганістані. За мужність, хоробрість, самовідданість всі вони нагороджені орденами та медалями. Серед них: перший командир частини полковник Деміч В.Ф., підполковник Федоренко Ю.В., прапорщик Тітко І. М., прапорщики запасу Літвінюк І.С. та Мацюх А.Б.

Троє військовослужбовців частини брали активну участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС і відзначені державними нагородами. Серед них: полковники запасу Чернега П. І., Леонович Д.П., капітан запасу Літвіцький В. О.

Повернутись Створено: 4 листопада 2016 року, 14:54 Переглядів: 2495

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація