6 грудня о 14.00 у приміщенні обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв’язків з громадськістю

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Спецпідрозділу «Ягуар» Національної гвардії України – 22 роки Роздрукувати

4 листопада  у Калинівському районному будинку культури відбулись урочистості з нагоди 22-ї річниці утворення військової частини 3028 Національної гвардії України – спецпідрозділу «Ягуар». Військовослужбовців та їхні родини привітали голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, Вінницький міський Сергій Моргунов, а також представники силових структур.

 

Урочистості розпочались із хвилини мовчання, якою вшанували загиблих побратимів із їхньої частини, що віддали своє життя під час виконання військового обов’язку у зоні АТО. Кожного згадали поіменно.

 

- Ми пишаємося, що підрозділ «Ягуар» Національної Гвардії України військова - частина 3028 - дислокується на Вінниччині та, без перебільшення, золотими літерами пише історію нашого славного краю,  - зауважив Анатолій  Олійник. – Ми пишаємося вашими подвигами та героїзмом, вашою відданістю присязі. Висловлюю подяку сім’ям військовослужбовців, а сім’ям загиблих – глибоке співчуття.

 

З вітальними словами також виступали голова облдержадміністрації Валерій Коровій, Вінницький міський голова Сергій Моргунов та командир військової частини  3028 Іван Миропольський.

 

Кращим військовослужбовцям вручили подяки та почесні грамоти, а родинам бійців, загиблих у зоні АТО – побутову техніку та квіти.

Свою діяльність військова частина 3028 розпочала на базі навчального центру військової частини 3008 ВВ МВС України в с. Тютьки Вінницької області. 14 жовтня 1995 року полк був передислокований в місто Калинівку Вінницької області.

Протягом свого існування полк спеціального призначення «Ягуар» брав участь у забезпеченні правопорядку в місті Вінниці та Вінницькій області, а також у Києві, Львові, Донецьку, Житомирі, Харкові, Ужгороді, Умані.

П'ять офіцерів та прапорщиків частини пройшли бойові випробування в Афганістані. За мужність, хоробрість, самовідданість всі вони нагороджені орденами та медалями. Серед них: перший командир частини полковник Деміч В.Ф., підполковник Федоренко Ю.В., прапорщик Тітко І. М., прапорщики запасу Літвінюк І.С. та Мацюх А.Б.

Троє військовослужбовців частини брали активну участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС і відзначені державними нагородами. Серед них: полковники запасу Чернега П. І., Леонович Д.П., капітан запасу Літвіцький В. О.

Повернутись Створено: 4 листопада 2016 року, 14:54 Переглядів: 2264

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація