Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Спілка учасників АТО Липовецького району відстоює права атовців на отримання земельних ділянок Роздрукувати

Сьогодні, 8 листопада, заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк провів перший виїзний прийом громадян у Липовецькому районі. За участі голови Липовецької районної ради Юрія Науменка та начальника управління з загальних питань виконавчого апарату обласної Ради Тетяни Пасікової Михайло Володимирович поспілкувався з мешканцями району.

Голова громадської організації «Спілка учасників АТО у Липовецькому районі» Юрій Яремчук  звернувся з клопотанням щодо виділення земельних ділянок учасникам АТО, зокрема, із земель запасу Богданівської сільської ради. Крім того, він поцікавився станом  боротьби з корупцією в області.

Зі своїми проблемами до Михайла Кременюка прийшли мешканці міста Липовця, які проходять реабілітацію після операцій і потребують матеріальної допомоги на лікування. Заступник голови Ради зазначив, що виділить кошти на допомогу для хворих із депутатського фонду обласної Ради.

Колишній державний службовець, а нині пенсіонер Тетяна Козак просила звернутись до Верховної Ради України щодо внесення змін до законодавства в частині перерахунку пенсій державним службовцям.

На прийом до заступника голови Ради також прийшли депутати Богданівської сільської ради, які підняли питання щодо перспективи об’єднання їхньої територіальної громади з Нападівською сільською радою.

Провівши прийом громадян, Михайло Кременюк надав відповідні доручення управлінню з загальних питань виконавчого апарату обласної Ради щодо підготовки необхідних звернень до структурних підрозділів виконавчої влади та Верховної Ради України.

 

Повернутись Створено: 8 листопада 2017 року, 17:30 Переглядів: 1011

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація