Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Спілка учасників АТО Липовецького району відстоює права атовців на отримання земельних ділянок Роздрукувати

Сьогодні, 8 листопада, заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк провів перший виїзний прийом громадян у Липовецькому районі. За участі голови Липовецької районної ради Юрія Науменка та начальника управління з загальних питань виконавчого апарату обласної Ради Тетяни Пасікової Михайло Володимирович поспілкувався з мешканцями району.

Голова громадської організації «Спілка учасників АТО у Липовецькому районі» Юрій Яремчук  звернувся з клопотанням щодо виділення земельних ділянок учасникам АТО, зокрема, із земель запасу Богданівської сільської ради. Крім того, він поцікавився станом  боротьби з корупцією в області.

Зі своїми проблемами до Михайла Кременюка прийшли мешканці міста Липовця, які проходять реабілітацію після операцій і потребують матеріальної допомоги на лікування. Заступник голови Ради зазначив, що виділить кошти на допомогу для хворих із депутатського фонду обласної Ради.

Колишній державний службовець, а нині пенсіонер Тетяна Козак просила звернутись до Верховної Ради України щодо внесення змін до законодавства в частині перерахунку пенсій державним службовцям.

На прийом до заступника голови Ради також прийшли депутати Богданівської сільської ради, які підняли питання щодо перспективи об’єднання їхньої територіальної громади з Нападівською сільською радою.

Провівши прийом громадян, Михайло Кременюк надав відповідні доручення управлінню з загальних питань виконавчого апарату обласної Ради щодо підготовки необхідних звернень до структурних підрозділів виконавчої влади та Верховної Ради України.

 

Повернутись Створено: 8 листопада 2017 року, 17:30 Переглядів: 805

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація