Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Спілка учасників АТО Липовецького району відстоює права атовців на отримання земельних ділянок Роздрукувати

Сьогодні, 8 листопада, заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк провів перший виїзний прийом громадян у Липовецькому районі. За участі голови Липовецької районної ради Юрія Науменка та начальника управління з загальних питань виконавчого апарату обласної Ради Тетяни Пасікової Михайло Володимирович поспілкувався з мешканцями району.

Голова громадської організації «Спілка учасників АТО у Липовецькому районі» Юрій Яремчук  звернувся з клопотанням щодо виділення земельних ділянок учасникам АТО, зокрема, із земель запасу Богданівської сільської ради. Крім того, він поцікавився станом  боротьби з корупцією в області.

Зі своїми проблемами до Михайла Кременюка прийшли мешканці міста Липовця, які проходять реабілітацію після операцій і потребують матеріальної допомоги на лікування. Заступник голови Ради зазначив, що виділить кошти на допомогу для хворих із депутатського фонду обласної Ради.

Колишній державний службовець, а нині пенсіонер Тетяна Козак просила звернутись до Верховної Ради України щодо внесення змін до законодавства в частині перерахунку пенсій державним службовцям.

На прийом до заступника голови Ради також прийшли депутати Богданівської сільської ради, які підняли питання щодо перспективи об’єднання їхньої територіальної громади з Нападівською сільською радою.

Провівши прийом громадян, Михайло Кременюк надав відповідні доручення управлінню з загальних питань виконавчого апарату обласної Ради щодо підготовки необхідних звернень до структурних підрозділів виконавчої влади та Верховної Ради України.

 

Повернутись Створено: 8 листопада 2017 року, 17:30 Переглядів: 875

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація