Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Спілка ветеранів війни в Афганістані порушила питання монетизації пільгового проїзду Роздрукувати

Сьогодні, 11 травня, відбувся черговий особистий прийом громадян голови обласної Ради Анатолія Олійника. Загалом найчастіше мешканці області звертаються про надання допомоги з депутатського фонду для поліпшення соціального та матеріального становища.

Представник обласної Спілки ветеранів війни в Афганістані звернувся до голови обласної Ради щодо розгляду на засіданнях постійних комісіях та сесії обласної Ради і прийняття відповідного звернення до Кабінету Міністрів України про скасування Постанови Кабінету Міністрів України «Про деякі питання про надання пільг у готівковій формі з оплати проїзду усіма видами транспорту загального користування на міських, приміських та міжміських маршрутах». Також він звернувся з проханням про надання фінансової допомоги на придбання музичної апаратури для ансамблю військово-патріотичної пісні «Перевал». Наразі ансамбль – активний учасник військово-патріотичного руху серед навчальних закладів області та волонтерського руху до військових підрозділів в зоні проведення бойових дій на Сході України.

Мешканка Томашпільського району занепокоєна вирубкою лісів поблизу села Липівки. Вона просила допомогти у визначенні законності чи незаконності таких дій. А калинівчанка поскаржилась на неможливість здійснити приватизацію земельної ділянки та встановити межі з сусіднім помешканням.

Також до голови обласної Ради звернувся вінничанин щодо відновлення палацо-паркового ансамблю у П’ятничанського парку. Наразі парк є об’єктом природно-заповідного фонду, пам’ятником садово-паркового мистецтва місцевого значення та потребує регенерації.

Анатолій Дмитрович зазначив, що всі звернення, заяви, скарги та прохання будуть розглянуті у визначений законом термін, будуть надані відповідні доручення щодо вирішення питань, адресованих обласній Раді.

Повернутись Створено: 11 травня 2018 року, 12:59 Переглядів: 673

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація