Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Спілка ветеранів війни в Афганістані порушила питання монетизації пільгового проїзду Роздрукувати

Сьогодні, 11 травня, відбувся черговий особистий прийом громадян голови обласної Ради Анатолія Олійника. Загалом найчастіше мешканці області звертаються про надання допомоги з депутатського фонду для поліпшення соціального та матеріального становища.

Представник обласної Спілки ветеранів війни в Афганістані звернувся до голови обласної Ради щодо розгляду на засіданнях постійних комісіях та сесії обласної Ради і прийняття відповідного звернення до Кабінету Міністрів України про скасування Постанови Кабінету Міністрів України «Про деякі питання про надання пільг у готівковій формі з оплати проїзду усіма видами транспорту загального користування на міських, приміських та міжміських маршрутах». Також він звернувся з проханням про надання фінансової допомоги на придбання музичної апаратури для ансамблю військово-патріотичної пісні «Перевал». Наразі ансамбль – активний учасник військово-патріотичного руху серед навчальних закладів області та волонтерського руху до військових підрозділів в зоні проведення бойових дій на Сході України.

Мешканка Томашпільського району занепокоєна вирубкою лісів поблизу села Липівки. Вона просила допомогти у визначенні законності чи незаконності таких дій. А калинівчанка поскаржилась на неможливість здійснити приватизацію земельної ділянки та встановити межі з сусіднім помешканням.

Також до голови обласної Ради звернувся вінничанин щодо відновлення палацо-паркового ансамблю у П’ятничанського парку. Наразі парк є об’єктом природно-заповідного фонду, пам’ятником садово-паркового мистецтва місцевого значення та потребує регенерації.

Анатолій Дмитрович зазначив, що всі звернення, заяви, скарги та прохання будуть розглянуті у визначений законом термін, будуть надані відповідні доручення щодо вирішення питань, адресованих обласній Раді.

Повернутись Створено: 11 травня 2018 року, 12:59 Переглядів: 730

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація