Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Спілка ветеранів війни в Афганістані порушила питання монетизації пільгового проїзду Роздрукувати

Сьогодні, 11 травня, відбувся черговий особистий прийом громадян голови обласної Ради Анатолія Олійника. Загалом найчастіше мешканці області звертаються про надання допомоги з депутатського фонду для поліпшення соціального та матеріального становища.

Представник обласної Спілки ветеранів війни в Афганістані звернувся до голови обласної Ради щодо розгляду на засіданнях постійних комісіях та сесії обласної Ради і прийняття відповідного звернення до Кабінету Міністрів України про скасування Постанови Кабінету Міністрів України «Про деякі питання про надання пільг у готівковій формі з оплати проїзду усіма видами транспорту загального користування на міських, приміських та міжміських маршрутах». Також він звернувся з проханням про надання фінансової допомоги на придбання музичної апаратури для ансамблю військово-патріотичної пісні «Перевал». Наразі ансамбль – активний учасник військово-патріотичного руху серед навчальних закладів області та волонтерського руху до військових підрозділів в зоні проведення бойових дій на Сході України.

Мешканка Томашпільського району занепокоєна вирубкою лісів поблизу села Липівки. Вона просила допомогти у визначенні законності чи незаконності таких дій. А калинівчанка поскаржилась на неможливість здійснити приватизацію земельної ділянки та встановити межі з сусіднім помешканням.

Також до голови обласної Ради звернувся вінничанин щодо відновлення палацо-паркового ансамблю у П’ятничанського парку. Наразі парк є об’єктом природно-заповідного фонду, пам’ятником садово-паркового мистецтва місцевого значення та потребує регенерації.

Анатолій Дмитрович зазначив, що всі звернення, заяви, скарги та прохання будуть розглянуті у визначений законом термін, будуть надані відповідні доручення щодо вирішення питань, адресованих обласній Раді.

Повернутись Створено: 11 травня 2018 року, 12:59 Переглядів: 644

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація