Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Спільне засідання постійних комісій обласної Ради Роздрукувати

9 квітня відбулося спільне засідання постійних комісій обласної Ради з питань регулювання земельних ресурсів та реформування земельних відносин (голова комісії Бондар А.О.). і з питань агропромислового комплексу (ПорошенкоО.І.).

До порядку денного були внесені такі питання:

        1. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду.

           2. Про стан  використання та охорону земель в області, забезпечення прав громадян на землю, запобігання корупційним проявам при розпорядженні землями оздоровчого, рекреаційного, історико-культурного, природно-заповідного призначення, землями водного та лісового фонду, протидії тіньовому продажу земель сільськогосподарського призначення. 

          3. Про хід виконання рішення 11 сесії обласної Ради 6 скликання від 27 квітня 2012 року №325 „Про Регіональну програму використання коштів на освоєння земель для сільськогосподарських та лісогосподарських потреб, поліпшення відповідних угідь і охорони земель, проведення нормативної грошової оцінки землі, розмежування земель державної та комунальної власності, інвентаризації земель, розробки схем землеустрою та техніко – економічного обґрунтування використання і охорони земель у Вінницькій області на 2012-2015 роки”.

          4. Про внесення змін до Програми розвитку особистих селянських та фермерських господарств області на 2011-2015 роки.

          5. Про виконання рішення 2 сесії обласної Ради 6 скликання від 28 грудня 2010 року №43 „Про Програму післяреєстраційного вивчення сортів сільськогосподарських культур у Вінницькій області на 2011-2013 роки”.

          6. Про хід виконання Програми боротьби з раком картоплі та золотистою картопляною нематодою у Вінницькій області на 2007- 2016 роки, затвердженої рішенням 11 сесії обласної Ради 5 скликання від 1 червня 2007 року № 295. 

         7. Про хід виконання рішення 31 сесії обласної Ради 5 скликання від 30 червня 2010 року ”Про стан виробництва та реалізації  на території області продукції, що містить генетично модифіковані організми”.

 

        В обговоренні питань також взяли  участь запрошені: Коник Олексій Миколайович - начальник Головного управління Держземагенства у Вінницькій області, Кирилюк Валентина Михайлівна – перший заступник директора Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації, Іванець Анатолій Васильович – генеральний директор Вінницького обласного комунального спеціалізованого лісогосподарського підприємства ”Віноблагроліс”.

Повернутись Створено: 9 квітня 2014 року, 18:18 Переглядів: 780

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація