Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Спільне засідання постійних комісій обласної Ради Роздрукувати

9 квітня відбулося спільне засідання постійних комісій обласної Ради з питань регулювання земельних ресурсів та реформування земельних відносин (голова комісії Бондар А.О.). і з питань агропромислового комплексу (ПорошенкоО.І.).

До порядку денного були внесені такі питання:

        1. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду.

           2. Про стан  використання та охорону земель в області, забезпечення прав громадян на землю, запобігання корупційним проявам при розпорядженні землями оздоровчого, рекреаційного, історико-культурного, природно-заповідного призначення, землями водного та лісового фонду, протидії тіньовому продажу земель сільськогосподарського призначення. 

          3. Про хід виконання рішення 11 сесії обласної Ради 6 скликання від 27 квітня 2012 року №325 „Про Регіональну програму використання коштів на освоєння земель для сільськогосподарських та лісогосподарських потреб, поліпшення відповідних угідь і охорони земель, проведення нормативної грошової оцінки землі, розмежування земель державної та комунальної власності, інвентаризації земель, розробки схем землеустрою та техніко – економічного обґрунтування використання і охорони земель у Вінницькій області на 2012-2015 роки”.

          4. Про внесення змін до Програми розвитку особистих селянських та фермерських господарств області на 2011-2015 роки.

          5. Про виконання рішення 2 сесії обласної Ради 6 скликання від 28 грудня 2010 року №43 „Про Програму післяреєстраційного вивчення сортів сільськогосподарських культур у Вінницькій області на 2011-2013 роки”.

          6. Про хід виконання Програми боротьби з раком картоплі та золотистою картопляною нематодою у Вінницькій області на 2007- 2016 роки, затвердженої рішенням 11 сесії обласної Ради 5 скликання від 1 червня 2007 року № 295. 

         7. Про хід виконання рішення 31 сесії обласної Ради 5 скликання від 30 червня 2010 року ”Про стан виробництва та реалізації  на території області продукції, що містить генетично модифіковані організми”.

 

        В обговоренні питань також взяли  участь запрошені: Коник Олексій Миколайович - начальник Головного управління Держземагенства у Вінницькій області, Кирилюк Валентина Михайлівна – перший заступник директора Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації, Іванець Анатолій Васильович – генеральний директор Вінницького обласного комунального спеціалізованого лісогосподарського підприємства ”Віноблагроліс”.

Повернутись Створено: 9 квітня 2014 року, 18:18 Переглядів: 743

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація