Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Спільне засідання постійних комісій обласної Ради Роздрукувати

27 березня відбулось спільне засідання постійних комісій обласної Ради з питань зміцнення законності, правопорядку, боротьби з корупцією, охорони прав і свобод громадян; з питань будівництва, розвитку населених пунктів та територій.

До порядку денного були внесені наступні питання:

1. Про розгляд колективного звернення старших будинків, споживачів житлово-комунальних послуг про неправомірні дії Вінницької міської ради з утворення приватного ТОВ «ЖЕО» та правопорушення у процесі нарахувань платежів мешканцям з утримання будинків та прибудинкових територій.

2. Про розгляд колективного звернення жителів села Медвеже Вушко Вінницького району щодо законності використання землі, виділеної під пасовище.

3. Про звернення Народної ради м. Козятина.

4. Про заяву депутата Ладижинської міської ради Головашич Людмили Володимирівни.

У роботі засідання взяли участь представники обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України, завідувач сектору у Вінницькій області Державної інспекції України з контролю за цінами, начальник Державної податкової інспекції м.Вінниці, начальник головного управління Держземагентства у Вінницькій області та інші керівники управлінь та відомств, представники громадськості і місцевих ЗМІ.

У ході засідання були обговорені проблеми, з якими звернулися  заявники. Присутні члени постійних комісій внесли пропозиції щодо вирішення порушених питань. Зокрема, було прийнято рішення про звернення до прокуратури Вінницької області,   сектора у Вінницькій області Державної інспекції України з контролю за цінами, обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України низки інших управлінь, відомств з метою аналізу та правової оцінки ситуації, що склалася.

Повернутись Створено: 31 березня 2014 року, 20:14 Переглядів: 882

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація