11 грудня о 11.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться засідання постійної комісїі з питань будівництва, розвитку населених пунктів, транспорту та зв’язку.   11 грудня о 14.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться засідання постійної комісїі з питань охорони здоров’я, соціального захисту та зайнятості населення. 12 грудня о 14.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм. 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Спільне засідання постійних комісій розглянуло роботу комунальних підприємств області Роздрукувати

12 січня відбулося спільне засідання 4-х постійних комісій з питань бюджету, фінансів та обласних програм; регулювання комунальної власності та приватизації; свободи слова, інформаційного простору та реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації; законності, боротьби з корупцією, люстрації, регламенту та депутатської діяльності обласної Ради. Перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська повідомила, що на розгляд комісій внесені питання щодо фінансово-господарської дільності комунальних підприємств „Автобаза обласної Ради” та „Вінницякіно”. Про свою дільність перед депутатами також прозвітував і редактор літературно-мистецького журналу „Вінницький край”.

Найбільше запитань в учасників спільного засідання виникло до керівника комунального підприємства „Вінницякіно” Миколи Безносюка щодо діяльності підприємства, його ефективності, фінансової та господарської діяльності, використання комунального майна. Юридично підприємство має статус комунального, а організаційно підпорядковується управлінню культури і мистецтв Вінницької облдержадміністрації. Депутати прийняли рішення створити комісію спільно з числа представників 4-х постійних комісій (по 2 депутати від кожної комісії) для вивчення питання щодо реорганізації комунального підприємства „Вінницякіно”. Протягом трьох тижнів комісія проаналізує діяльність закладу і внесе свої пропозиції на розгляд чергової сесії.

Керівник комунального підприємства „Автобаза обласної Ради” Андрій Сірак доповів про діяльність підприємства. Повідомив, що на балансі підприємства нараховується понад 30 автомобілів, серед яких позашляховики 2008-2011 років випуску та легкові автомобілі іноземного виробництва. З них 23 автомобілі перебувають в оренді сільських, селищних та районних рад області. Депутати вирішили інформацію взяти до відома та провести виїзне засідання постійної комісії з питань регулювання комунальної власності за участю всіх бажаючих депутатів на території КП „Автобаза обласної Ради” для більш детального ознайомлення з роботою підприємства.

Редактор літерутарно-мистецького журналу „Вінницький край” Вадим Вітковський у своїй інформації зазначив, що наклад журналу – 1000 примірників, основна його частина йде в бібліотеки. Журнал друкує твори письменників та журналістів Вінниччини, найкращі зразки художньої вітчизняної та зарубіжної літератури; приділяє велику увагу краєзнавчим та мистецьким дослідженням; підтримує обдаровану творчу молодь; розповідає про роботу органів місцевого самоврядування та виконавчої влади області в соціальній, економічній, правовій, культурній, освітній, духовній та інших сферах. Інформацію взяли до відома.

 

Повернутись Створено: 13 січня 2016 року, 14:17 Переглядів: 929

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація