Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Спільні ініціативи пошуку Європейських фондів Роздрукувати

Два народи – одне серце. Під таким гаслом співпрацює Вінницька область та Свентокшиське воєводство Республіки Польща, де впродовж багатьох років співпраця розвивається за багатьма напрямками. Для напрацювання нових шляхів співробітництва  16 - 17 грудня поточного року у Вінницькій області перебувала делегація з братнього міста Кельце Свєнтокшиського воєводства, яку очолював Президент Центру підвищення кваліфікації  – Єжи Вантроба.

Тому і головною темою візиту була пропозиція стосовно можливості обміну досвідом в сфері боротьби із безробіттям, розвитком освіти на початковому і середньому рівнях, налагодження більш тісної співпраці між викладачами у науковій та дослідницькій сферах, а також розвитку малого і середнього бізнесу, адаптації підприємств до стандартів ЄС,  можливості реалізації спільних проектів із вищезазначених тем. В перший день зустрічі, члени делегації побували в Вінницькій культурно-просвітницькій спілці поляків, яка базується в школі-ліцеї №7, де ознайомились з процесом вивчення польської мови, методикою популяризації польських   традицій та звичаїв,  проведенням культурно-мистецьких заходів, тощо.

17 грудня делегація ознайомилась з навчальним процесом у  окремих освітніх закладах, зокрема у Вінницькому вищому професійному училищі сфери послуг та Державному професійно-технічному навчальному закладі «Вінницьке міжрегіональне вище професійне училище», а також з метою навчання та написання проектів було підписано декларацію про співпрацю з Департаментом освіти і науки обласної  державної адміністрації.

В рамках проведення Всеукраїнської декади зайнятості «Державна служба зайнятості – з людьми і для людей» на високому рівні відбулась також зустріч з колективом  Вінницького обласного центру зайнятості, з яким теж була підписана декларація щодо подальшої співпраці. Ще один офіційний документ був підписаний з керівництвом   Вінницької торгово-промислової палати, де домовлено про налагодження ділових партнерських стосунків бізнесових структур двох регіонів.  

Відвідавши Вінницький торговельно-економічний інститут Київського національного торговельно-економічного університету   польські  партнери  залишились задоволеними побудовою навчального процесу та його матеріально-технічною базою.  Домовились щодо обміну делегаціями викладачів, студентів та спільними конференціями.   

Повернутись Створено: 22 грудня 2014 року, 18:09 Переглядів: 827

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація