Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Спільні проекти та перспективи співпраці обговорювали польські партнери з керівниками області Роздрукувати

Сьогодні, 11 січня, відбулась офіційна зустріч керівництва області та представників бізнесу області із польською делегацією, до складу якої ввійшли директор регіонального офісу Лодзинського воєводства в Брюсселі Марчін Подгурскі і президент компанії «Медикосистем» Збігнев Зінкевич.

Під час зустрічі сторони обговорили досвід Польщі щодо співпраці з Європейським Союзом з питань розвитку й активізації підприємницького середовища. В ході спілкування було розглянуто механізми й інструменти, які сприяють розвитку малого та середнього бізнесу у Вінницькій області.

– Наша співпраця з Лодзинським воєводством має динамічний розвиток, –підкреслив Анатолій Олійник. – Для нас важливий досвід воєводства в плані регіонального розвитку. Вінницька область має й свої напрацювання та є однією із найпотужніших областей України. Але ваш досвід співпраці з Європейським Союзом є корисним для нас сьогодні.

Також голова обласної Ради зазначив, що Вінницька область зацікавлена в європейському досвіді щодо стимулювання економіки.

Директор регіонального офісу Лодзинського воєводства в Брюсселі Марчін Подгурські, у свою чергу, акцентував увагу, що Європейський Союз – це насамперед певна концепція, проект, спосіб реалізації задумів. Також відзначив позитивні показники розвитку Вінниччини.

– Дилема полягає в тому, яку модель прийняти, щоб вона була успішною і дала задоволення для мешканців області, – наголосив пан Марчін.

Також він зупинився і на важливості міжнародного співробітництва як у системі торговельних відносин, так і у сфері інтелектуального обміну.

– Ми можемо реалізовувати спільні проекти, але повинні знати, що з десяти виграє один, – сказав Марчін Подгурські. – Це європейська реальність – конкуренція. Щоб виграти конкуренцію, треба створювати кластери у вигляді потрійної спіралі, де адміністрація, підприємства і навчальні заклади відіграють ключові ролі, – зауважив директор регіонального офісу Лодзинського воєводства в Брюсселі.

Президент компанії «Медикосистем» Збігнев Зінкевич висловив готовність допомогти з контактами польських фірм, які мають бажання інвестувати в Україну, та озвучив сподівання, що їхній візит стане поштовхом до зміцнення співпраці й обміну контактами як на рівні адміністрацій, так і на рівні окремих фірм.

Протягом зустрічі учасники обговорили можливості залучення міжнародної технічної допомоги та написання спільних проектів.

Варто відзначити, що це перший візит польських партнерів у новому році.

Повернутись Створено: 11 січня 2017 року, 16:10 Переглядів: 609

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація