Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Спільні проекти та перспективи співпраці обговорювали польські партнери з керівниками області Роздрукувати

Сьогодні, 11 січня, відбулась офіційна зустріч керівництва області та представників бізнесу області із польською делегацією, до складу якої ввійшли директор регіонального офісу Лодзинського воєводства в Брюсселі Марчін Подгурскі і президент компанії «Медикосистем» Збігнев Зінкевич.

Під час зустрічі сторони обговорили досвід Польщі щодо співпраці з Європейським Союзом з питань розвитку й активізації підприємницького середовища. В ході спілкування було розглянуто механізми й інструменти, які сприяють розвитку малого та середнього бізнесу у Вінницькій області.

– Наша співпраця з Лодзинським воєводством має динамічний розвиток, –підкреслив Анатолій Олійник. – Для нас важливий досвід воєводства в плані регіонального розвитку. Вінницька область має й свої напрацювання та є однією із найпотужніших областей України. Але ваш досвід співпраці з Європейським Союзом є корисним для нас сьогодні.

Також голова обласної Ради зазначив, що Вінницька область зацікавлена в європейському досвіді щодо стимулювання економіки.

Директор регіонального офісу Лодзинського воєводства в Брюсселі Марчін Подгурські, у свою чергу, акцентував увагу, що Європейський Союз – це насамперед певна концепція, проект, спосіб реалізації задумів. Також відзначив позитивні показники розвитку Вінниччини.

– Дилема полягає в тому, яку модель прийняти, щоб вона була успішною і дала задоволення для мешканців області, – наголосив пан Марчін.

Також він зупинився і на важливості міжнародного співробітництва як у системі торговельних відносин, так і у сфері інтелектуального обміну.

– Ми можемо реалізовувати спільні проекти, але повинні знати, що з десяти виграє один, – сказав Марчін Подгурські. – Це європейська реальність – конкуренція. Щоб виграти конкуренцію, треба створювати кластери у вигляді потрійної спіралі, де адміністрація, підприємства і навчальні заклади відіграють ключові ролі, – зауважив директор регіонального офісу Лодзинського воєводства в Брюсселі.

Президент компанії «Медикосистем» Збігнев Зінкевич висловив готовність допомогти з контактами польських фірм, які мають бажання інвестувати в Україну, та озвучив сподівання, що їхній візит стане поштовхом до зміцнення співпраці й обміну контактами як на рівні адміністрацій, так і на рівні окремих фірм.

Протягом зустрічі учасники обговорили можливості залучення міжнародної технічної допомоги та написання спільних проектів.

Варто відзначити, що це перший візит польських партнерів у новому році.

Повернутись Створено: 11 січня 2017 року, 16:10 Переглядів: 639

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація