24 жовтня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (каб. 209) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Спільно – на перспективу Роздрукувати

Обласна Рада продовжує радитися з громадами щодо їхнього розвитку

Вінницька обласна Рада продовжує здійснювати заходи щодо розробки «Стратегії регіонального розвитку Вінницької області на період до 2020 року». Чергове обговорення проекту відбулося 25 жовтня у селі Тиманівка Тульчинського району під час розширеного засідання виконавчого комітету сільської ради.

Участь у нараді взяли голова обласної Ради Сергій Татусяк, заступники голови облради Ігор Кревський, Юрій Медведєв, Степан Нешик, голова Тульчинської районної Ради Олексій Авраменко, голова Тульчинської РДА Анатолій Бузік, представники управлінь освіти, економіки, соціального захисту та праці облдержадміністрації.
На початку засідання Сергій Татусяк запросив присутніх до активної дискусії та висловлювання конкретних пропозицій, які допоможуть координаційні раді сформувати концепцію створення стратегії розвитку кожної територіальної громади Вінниччини та області в цілому.
– Раніше програми і стратегії розвитку писалися в області і через райони опускалися на рівень територіальної громади. Тобто був однобокий підхід і відсутність громадянської позиції. Ми обрали інший шлях – ефективніший, але важчий – почали роботу із села, – зауважив С.Татусяк.
Голова підкреслив, що всі напрацьовані під час зустрічей пропозиції будуть узагальнені і подані як методичні рекомендації усім місцевим радам області. Сергій Пилипович зазначив, що у цій творчій роботі, крім органів місцевого самоврядування, він покладає великі сподівання на сільську інтелігенцію, бізнес, молодь.
– Наші люди мудрі, вони краще за всіх чиновників знають, як розпорядитися тим, що вони мають, – аргументував Татусяк.

У ході засідання його учасники заслухали виступ Тиманівського сільського голови Олександра Патлюка, який охарактеризував особливості соціально-економічного та гуманітарного розвитку села та окреслив перспективні завдання для громади. Крім того самоврядець презентував проект «Стратегії розвитку с.Тиманівки до 2020 року», який є першим подібним напрацюванням серед сільських громад з часу оголошення роботи над стратегією.
Участь у дискусії також взяли директор місцевої школи, підприємці, які працюють на території громади, керівники району, представники обласних управлінь.
Підбиваючи підсумки, Сергій Татусяк зауважив, що у Тиманівці, як і в багатьох попередніх громадах, почув багато конструктивних пропозицій щодо формування стратегії розвитку регіону, які будуть враховані у подальшій роботі координаційної ради проекту.
– Ми й надалі будемо з вами радитися, як жити. Бо я відчуваю, що справжній інтерес до долі краю, держави – тут, у селі, а не в Києві, – зауважив голова облради.

Окрім участі у засідання виконкому, обласні очільники ознайомилися із роботою Тиманівського будинку культури, де діє «Бібліо-інтернет», відвідали музеї О.В.Суворова та історії села, поклали квіти до пам’ятників загиблим воїнам та двічі Герою соціалістичної праці П.О.Желюку. Також Сергій Татусяк подарував місцевій школі інтерактивну дошку.
 

Повернутись Створено: 26 жовтня 2011 року, 00:00 Переглядів: 1505

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація