Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Список кандидатів, що претендують на зайняття вакантних посад керівників закладів охорони здоров’я Вінницької області Роздрукувати

Відповідно до розпорядження голови Вінницької обласної Ради Cергія Свитка від 05 травня 2014 р. № 93 «Про окремі питання щодо управління об’єктами спільної власності територіальних громад області» до 23 травня заплановано провести широке обговорення кандидатур на посади керівників закладів охорони здоровя із залученням громадськості, попередній розгляд цих кандидатур комісіями обласної Ради  з питань охорони здоров’я, курортів та здорового способу життя, і з питань регулювання комунальної власності та приватизації.

Список закладів охорони здоров’я Вінницької області та кандидатів, які подали документи на конкурс для заміщення вакантних посад відповідно до вимог, викладених в оголошенні на сайті Департаменту охорони здоров’я та курортів Вінницької обласної державної адміністрації та в газеті «Вінниччина».

№ з/п

         Список закладів  

        охорони здоров’я

П.І.Б. кандидата, який подав документи

 

Дата подання документів, визначених в оголошенні

1

КЗ «Вінницький обласний спеціалізований будинок дитини з ураженням центральної нервової системи»

1. Андрієвська Надія Марківна

12.05.2014р.

2

Вінницька обласна дитяча клінічна лікарня

1. Антонець Тетяна

Іванівна

 

2.Зубко Микола Григорович

 

3. Паламарчук Юрій

Павлович

 

4. Моравська Оксана Аркадіївна

 

5. Паненко Василь Васильович

 

6. Свистунов Дмитро Миколайович

12.05.2014р.

 

 

12.05.2014р.

 

12.05.2014р.

 

 

12.05.2014р.

 

 

13.05.2014р.

 

 

13.05.2014р.

3

Вінницький обласний клінічний госпіталь для інвалідів Вітчизняної війни

 

1. Бабійчук

Валерій  Вікторович

 

2. Костюк Володимир

Григорович

 

3. Яценко Василь Васильович

08.05.2014р.

 

 

08.05.2014р.

 

 

13.05.2014р.

4

Хмільницька обласна фізіотерапевтична лікарня

1. Бабій

Олег  Ігорович

08.05.2014р.

5

Вінницький обласний шкірно-венерологічний диспансер

1.Третьяков Максим Сергійович

 

2. Бельц Сергій Євгенович

 

3. Бойчук Валентина Анатоліївна

07.05.2014р.

 

 

12.05.2014р.

 

 

13.05.2014р.

6

Вінницька обласна наукова медична бібліотека

1. Берладин Галина Василівна

13.05.2014р.

7

Вінницький обласний центр технічного та фінансового нагляду за діяльністю закладів охорони здоров»я

1. Бриль Алла

Миколаївна

08.05.2014р.

8

КЗ «Вінницька обласна клінічна дитяча інфекційна лікарня»

1.Бровінська

Людмила

Миколаївна

06.05.2014р.

9

Вінницький обласний центр медико-соціальної експертизи

1. Власюк Віктор Васильович

 

2.Юхновська

Наталя Василівна

 

3.Фіщук Валентин Васильович

12.05.2014р.

 

 

13.05.2014р.

 

 

13.05.2014р.

 

10

Обласне бюро судово-медичної експертизи

1.Щеглов Олег

Анатолійович

 

2.Воронов В’ячеслав

Тарієлович

 

3. Плахотнюк Ігор Михайлович

 

4.Древицький Олександр Іванович

 

5. Беліченко Тарас

Дмитрович

12.05.2014р.

 

 

12.05.2014р.

 

 

12.05.2014р.

 

 

13.05.2014р.

 

 

13.05.2014р.

11

Вінницький обласний спеціалізований клінічний диспансер радіаційного захисту населення

1.Даценко

Василь Григорович

07.05.2014р.

12

Вінницький обласний медико-статистичний інформаційно-аналітичний центр

1. Желєзняк

Василь Дмитрович

08.05.2014р.

13

Вінницька обласна клінічна лікарня ім.М.І.Пирогова

1. Жупанов

Олександр Борисович

 

2. Федик Володимир

Степанович

08.05.2014р.

 

 

13.05.2014р.

14

Бершадська окружна лікарня інтенсивного лікування

1. Залецький Василь Анатолійович

 

2. Лебідь Олександр Васильович

 

3. Яремчук Дмитро

Никифорович

 

4. Масловський Станіслав Степанович

 

5. Рибак Галина Іванівна

 

6. Шелест Оксана Богданівна

08.05.2014р.

 

 

08.05.2014р.

 

 

12.05.2014р.

 

 

12.05.2014р.

 

 

13.05.2014р.

 

13.05.2014р.

15

КЗ «Вінницький обласний центр післядипломної освіти медичних працівників»

1. Кириченко

Вікторія Іванівна

08.05.2014р.

16

КЗ «Вінницька обласна психоневрологічна лікарня ім..кад.О.І.Ющенка»

1. Гнатишен Микола Степанович

 

2. Клочко Вадим Леонідович

 

3. Головатий Гліб Володимирович

08.05.2014р.

 

 

08.05.2014р.

 

 

13.05.2014р.

 

17

Тульчинський дитячий ортопедичний санаторій

1. Козинський Микола Олександрович

08.05.2014р.

18

Тульчинський обласний спеціалізований будинок дитини для дітей з ураженням центральної нервової системи та порушенням психіки

1. Мазур

Марія Олексіївна

 

08.05.2014р.

19

База спеціального медичного постачання

1. Манжуловський

Олександр Феофанович

 

2. Грабчак Олег

 Григорович

08.05.2014р.

 

 

13.05.2014р.

20

КЗ «Вінницький обласний Центр з профілактики та боротьби зі СНІДом»

1. Матковський

Ігор  Анатолійович

 

2. Мохній Галина Олександрівна

08.05.2014р.

 

 

13.05.2014р.

21

Могилів- Подільська  окружна лікарня інтенсивного лікування

1. Миколюк

Василь Васильович

 

2. Корнєв Олександр

Олександрович

 

3. Королюк Наталія Володимирівна

08.05.2014р.

 

 

13.05.2014р.

 

 

13.05.2014р.

22

Вінницький обласний клінічний онкологічний диспансер

1. Одарченко Петро Якимович

 

2. Шамрай Володимир Анатолійович

 

3. Горобчишина

Ніна Петрівна

 

4. Ковальчук Анатолій

Пилипович

 

08.05.2014р.

 

 

08.05.2014р.

 

12.05.2014р.

 

 

 

12.05.2014р.

23

Вінницьке обласне патологоанатомічне бюро

1. Холод Любов Павлівна

13.05.2014р.

24

КУ «ТМО «Вінницький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф»»

1. Пірникоза Анатолій

Васильович

07.05.2014р.

25

Заболотненський дитячий психоневрологічний санаторій

1. Потурей Василь Дмитрович

12.05.2014р.

26

Вінницький обласний клінічний високоспеціалізований ендокринологічний центр

1. Прудиус

Пилип Григорович

08.05.2014р.

27

Печерська обласна лікарня відновного лікування

1. Рибаченко

Іван Степанович

 

2. Кравчук Василь Володимирович

08.05.2014р.

 

 

 

13.05.2014р.

28

КЗ «Вінницький обласний наркологічний диспансер  «Соціотерапія»

1. Слободянюк

Павло Михайлович

12.05.2014р.

29

Вінницька обласна психіатрична лікарня №2

1. Костенко Ігор Миколайович

 

2.  Муц Олег Михайлович

 

3. Сокур Михайло Іванович

 

4. Травінська

Ірина Борисівна

12.05.2014р.

 

 

12.05.2014р.

 

 

13.05.2014р.

 

 

13.05.2014р.

 

30

Липовецька обласна лікарня відновного лікування дітей з органічним ураженням центральної нервової системи, порушенням психіки і опорно-рухового апарату»

1. Стецюк

Людмила

Миколаївна

07.05.2014р.

31

КУ «Авторемонтна база закладів охорони здоров»я»

1.Тіщенко

Петро Маркович

 

2. Малогулько Андрій Вікторович

 

3.Сметанюк

Олександр Ілліч

 

4. Очеретний Олександр Петрович

07.05.2014р.

 

 

13.05.2014р.

 

 

13.05.2014р.

 

 

13.05.2014р.

32

КЗ «Рожнятівська обласна наркологічна лікарня»

1. Шведський

Василь

Терентійович

13.05.2014р.

33

Іллінецька центральна районна лікарня

1. Масленчук Микола Максимович

 

2. Насушний Віктор Олександрович

12.05.2014р.

 

 

13.05.2014р.

34

Погребищенська  центральна районна лікарня

1.Павліченко Василь Миколайович

13.05.2014р.

35

Томашпільська центральна районна лікарня

1.Краківська Олена Миколаївна

12.05.2014р.

36

Оратівська центральна районна лікарня

1.Садик Микола Іванович

12.05.2014р.

Повернутись Створено: 14 травня 2014 року, 12:06 Переглядів: 1992

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація