23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Список студентів-учасників АТО, яким компенсують оплату за навчання, затвердять на черговій сесії Роздрукувати

12 вересня відбулося засідання постійної комісії з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв’язків з громадськістю під головуванням Олексія Бородія, за участі керуючої справами апарату обласної Ради Тетяни Яременко та начальника управління у справах ветеранів війни Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації Андрія Грачова.

Члени комісії розглянули ряд проєктів рішень, з якими їх ознайомив  начальник управління у справах ветеранів війни Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації Андрій Грачов.

Депутати одноголосно підтримали проєкт рішення «Про затвердження списку студентів учасників бойових дій та їх дітей для здійснення компенсаційної виплати за навчання протягом І та ІІ семестру 2018-2019 навчального року». Зазначений проєкт передбачає компенсаційну виплату студентам-учасникам АТО та їхнім дітям, які є уродженцями Вінницької області та які на час подачі документів до навчального закладу офіційно були зареєстровані на території Вінницької області за навчання на контрактній формі денного відділення вищих навчальних закладів Вінницької області І-ІІ та ІІІ-ІV рівнів акредитації, незалежно від форми власності закладу та які вперше здобувають певний освітньо-кваліфікаційний рівень, ступінь за рахунок коштів обласного бюджету.

Керуюча справами апарату обласної Ради Тетяна Яременко ознайомила присутніх зі змінами та доповненнями до Регламенту обласної Ради. Зокрема, усі матеріали сесій надсилатимуть депутатам в електронному вигляді на електронну пошту, проекти рішень будуть завантажуватись на планшети, а у процедурі голосування відбудуться зміни.

З протоколом та висновками 40-го засідання постійної комісії з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв’язків з громадськістю обласної Ради можна ознайомитися на сайті обласної Ради у розділі «Документи».

 

 

Повернутись Створено: 12 вересня 2019 року, 18:04
Оновлено: 13 вересня 2019 року, 10:30
Переглядів: 49

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація