Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Співпрацю між Вінниччиною та Ліберецьким краєм Чеської республіки затверджено протоколом Роздрукувати

У Вінниці напередодні святкування 25-ї річниці Незалежності України підписано протокол про співпрацю з Ліберецьким краєм Чеської республіки. Офіційна делегація  у складі гетьмана Люберецького краю Мартіна Пута, його заступника Йосефа Ядрни, керівника Департаменту охорони здоров’я Петра Тульпи, директора медінституту Люберецького краю Яни Урбанової та члена правління Люберецької обласної лікарні Марії Фриауфової зустрілись з головою обласної Ради Анатолієм Олійником, головою Вінницької ОДА Валерієм Коровієм та керівниками області. Під час зустрічі обговорили можливості та перспективи міжрегіональної співпраці.

- Ми  проходимо шлях децентралізації і вже є перші позитивні результати, - зазначив на зустрічі Анатолій Олійник.  - Нам цікавий досвід наших сусідів  – Польщі  та Чехії. Сподіваємось, ми зможемо цей досвід вивчати і застосовувати. Крім того, ми створили Агенцію регіонального розвитку, в рамках якої надіємось  на  тісні економічні зв’язки з Чехією.

На зустрічі говорили про прагнення Вінниччини  мати партнерів у Чеській Республіці, аби закріпити і розвивати в подальшому ті надбання, які є на сьогодні. Відтак було запропоновано підписати протокол намірів щодо розвитку торгівельно-економічного, науково-технічного і гуманітарного співробітництва між Вінницькою облдержадміністрацією та Ліберецьким краєм.
- Ми підтверджуємо свою зацікавленість і готовність у розвитку співпраці між Вінницькою областю та Ліберецьким краєм, - повідомив керівник чеської делегації гетьман Ліберського краю Мартін Пута. - Сьогодні ми маємо спільними зусиллями розвивати бізнес та економіку наших регіонів. Слід зупинитись на конкретному шляху та напрямках співпраці, що дасть можливість в майбутньому реалізовувати масштабні проекти у сфері економіки та бізнесу.

У рамках візиту представники офіційної делегації  22 серпня відвідають Вінницький обласний клінічний госпіталь ветеранів війни, оглянуть підприємства ТОВ «ЛВН Лімітед» (Торгова марка Nemiroff), Вінницьку кондитерську фабрику «Рошен», ТОВ «Аграна Фрут Україна». Також візьмуть участь у урочистостях до Дня Незалежності України у Вінниці та у м.Ладижині.

Повернутись Створено: 22 серпня 2016 року, 12:51 Переглядів: 686

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація