Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Співпрацю зі Сьвєнтокшиським воєводством обговорили під час зустрічі з польською делегацією Роздрукувати

            23 серпня відбулася зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Валерія Коровія із делегацією Сьвєнтокшиського воєводства (Республіка Польща). Під час зустрічі обговорили питання розвитку подальшої співпраці.

            До офіційної делегації увійшли маршалек Сьвєнтокшиського воєводства Адам Ярубас, Генеральний Консул Республіки Польща у Вінниці Томаш Олейнічук, Віцемаршалек Сьвєнтокшиського воєводства Ян Мачков’як, заступник директора Департаменту промоції, освіти, культури спорту та туризму Маршалівської управи Сьвєнтокшиського воєводства Ева Капель-Шньовська, депутат Сейміку Сьвєнтокшиського воєводства Кшиштоф Джєкан, вуйт гміни Солец-Здруй Адам Палис, президент правління кооперативу споживчих магазинів «Spolem» в м.Бусько-Здруй Юзеф Журек, президент правління спа-курорту в м.Бусько-Здруй Войчех Легавєц.  

            Голова обласної Ради Анатолій Олійник розповів про роботу обласної Ради та депутатського корпусу.

            - Ми активно працюємо, приймаємо важливі для розвитку Вінниччини рішення, хоч інколи деякі із них викликають бурхливі обговорення та коментарі, але ми завжди знаходимо компроміс, - підкреслив Анатолій Дмитрович. – Зараз Україна знаходиться на шляху децентралізації і ваш досвід нам необхідний, адже те, як це зробила Польща є прикладом для наслідування. Нам є над чим працювати.

            Голова облдержадміністрації Валерій Коровій розповів про основні досягнення Вінницького регіону за останній час та окреслив загальну суспільно-політичну ситуацію.

            Також висловили польським гостям подяку за їх сприяння в організації відпочинку в Сьвєнтокшиському воєводстві дітей-сиріт, батьки яких загинули під час проведення антитерористичної операції.

            Зі святом 25-ї річниці Незалежності України привітав маршалек Сьвєнтокшиського воєводства Адам Ярубас.

            - Ваш досвід також для нас важливий та потрібний, як в адмініструванні, так і в економіці, - зауважив Адам Ярубас.

            Керівники області запросили гостей взяти участь в урочистих заходах приурочених 25-й річниці Незалежності України, а також обмінялися символічними подарунками. 

Повернутись Створено: 23 серпня 2016 року, 14:00 Переглядів: 786

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація