20 червня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (каб. 209) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 38 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 14.06.2019 №123 Про чергову 38 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”: 1. Провести пленарне засідання чергової 38 сесії обласної Ради 7 скликання 26 червня 2019 року о 10.00 годині в ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

  • Розглянуто 80 інвестиційних проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватись за кошти ДФРР

    Депутати обласної Ради Геннадій Мазур і Лариса Білозір 23 травня взяли участь у засіданні регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватись за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку 2019 року. Засідання проходил ....

Співпраця Роздрукувати

Обласна Рада підписала угоду із профспілками Вінниччини

4 квітня відбулася процедура підписання «Регіональної угоди між Вінницькою обласною державною адміністрацією, Вінницькою обласною радою, організацією роботодавців та Федерацією профспілок Вінницької області на 2011-2015 роки».

Умови угоди своїми підписами скріпили голова обласної Ради Сергій Татусяк, голова Федерації профспілок Вінницької області Володимир Паращук та Голова організацій роботодавців Вінницької області Петро Кузнецов. (Голова облдержадміністрації Микола Джига підписав документ раніше, 14 березня, під час особистої зустрічі з представниками профспілок).
Під час зустрічі з активом Сергій Татусяк зазначив, що підписана 4-стороння угода не повинна стати декларацією, а реалізовуватися повною мірою.
– Ми повинні разом давати оцінку таким негативним явищам, як борги із зарплати, зарплати в конвертах, несплата податків. Обласна Рада буде ефективним партнером для профспілок у виявленні таких фактів, бо як представницький орган влади ми зобов’язані це робити. А роботи у нас в цій царині – непочатий край, – сказав С.Татусяк.
Він зауважив, що на сьогодні представники органів влади, особливо контролюючі служби центральних органів, надто лояльні до порушників, які часто користуються високою протекцією.
– Кулуарність, підкилимні домовленості – вчорашній день. Вони не сприймаються обласною владою, – підкреслив С.Татусяк.


Голова облради зазначив, що представники профспілок безперешкодно матимуть змогу брати участь у засіданнях, президіях, нарадах обласної Ради. Зокрема, Сергій Татусяк запросив спілчан включитися до бюджетного процесу-2012. Також у найближчих планах спільної роботи – обговорення реформи охорони здоров’я та ситуації у малому бізнесі.
Очільник обласної Ради відзначив активну позицію керівництва Федерації профспілок на обласному рівні, відтак наголосив посилити відповідну роботу у районах.

Навзаєм голова Федерації профспілок Вінницької області Володимир Паращук від імені спілчан подякував Сергію Пилиповичу за постійне сприяння діяльності профспілок і з нагоди цього вручив голові облради нагрудний знак Федерації «За співпрацю».


 

Повернутись Створено: 4 квітня 2011 року, 00:00 Переглядів: 802

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація