Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Співпраця Роздрукувати

Обласна Рада підписала угоду із профспілками Вінниччини

4 квітня відбулася процедура підписання «Регіональної угоди між Вінницькою обласною державною адміністрацією, Вінницькою обласною радою, організацією роботодавців та Федерацією профспілок Вінницької області на 2011-2015 роки».

Умови угоди своїми підписами скріпили голова обласної Ради Сергій Татусяк, голова Федерації профспілок Вінницької області Володимир Паращук та Голова організацій роботодавців Вінницької області Петро Кузнецов. (Голова облдержадміністрації Микола Джига підписав документ раніше, 14 березня, під час особистої зустрічі з представниками профспілок).
Під час зустрічі з активом Сергій Татусяк зазначив, що підписана 4-стороння угода не повинна стати декларацією, а реалізовуватися повною мірою.
– Ми повинні разом давати оцінку таким негативним явищам, як борги із зарплати, зарплати в конвертах, несплата податків. Обласна Рада буде ефективним партнером для профспілок у виявленні таких фактів, бо як представницький орган влади ми зобов’язані це робити. А роботи у нас в цій царині – непочатий край, – сказав С.Татусяк.
Він зауважив, що на сьогодні представники органів влади, особливо контролюючі служби центральних органів, надто лояльні до порушників, які часто користуються високою протекцією.
– Кулуарність, підкилимні домовленості – вчорашній день. Вони не сприймаються обласною владою, – підкреслив С.Татусяк.


Голова облради зазначив, що представники профспілок безперешкодно матимуть змогу брати участь у засіданнях, президіях, нарадах обласної Ради. Зокрема, Сергій Татусяк запросив спілчан включитися до бюджетного процесу-2012. Також у найближчих планах спільної роботи – обговорення реформи охорони здоров’я та ситуації у малому бізнесі.
Очільник обласної Ради відзначив активну позицію керівництва Федерації профспілок на обласному рівні, відтак наголосив посилити відповідну роботу у районах.

Навзаєм голова Федерації профспілок Вінницької області Володимир Паращук від імені спілчан подякував Сергію Пилиповичу за постійне сприяння діяльності профспілок і з нагоди цього вручив голові облради нагрудний знак Федерації «За співпрацю».


 

Повернутись Створено: 4 квітня 2011 року, 00:00 Переглядів: 844

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація