Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Співпраця Роздрукувати

Обласна Рада підписала угоду із профспілками Вінниччини

4 квітня відбулася процедура підписання «Регіональної угоди між Вінницькою обласною державною адміністрацією, Вінницькою обласною радою, організацією роботодавців та Федерацією профспілок Вінницької області на 2011-2015 роки».

Умови угоди своїми підписами скріпили голова обласної Ради Сергій Татусяк, голова Федерації профспілок Вінницької області Володимир Паращук та Голова організацій роботодавців Вінницької області Петро Кузнецов. (Голова облдержадміністрації Микола Джига підписав документ раніше, 14 березня, під час особистої зустрічі з представниками профспілок).
Під час зустрічі з активом Сергій Татусяк зазначив, що підписана 4-стороння угода не повинна стати декларацією, а реалізовуватися повною мірою.
– Ми повинні разом давати оцінку таким негативним явищам, як борги із зарплати, зарплати в конвертах, несплата податків. Обласна Рада буде ефективним партнером для профспілок у виявленні таких фактів, бо як представницький орган влади ми зобов’язані це робити. А роботи у нас в цій царині – непочатий край, – сказав С.Татусяк.
Він зауважив, що на сьогодні представники органів влади, особливо контролюючі служби центральних органів, надто лояльні до порушників, які часто користуються високою протекцією.
– Кулуарність, підкилимні домовленості – вчорашній день. Вони не сприймаються обласною владою, – підкреслив С.Татусяк.


Голова облради зазначив, що представники профспілок безперешкодно матимуть змогу брати участь у засіданнях, президіях, нарадах обласної Ради. Зокрема, Сергій Татусяк запросив спілчан включитися до бюджетного процесу-2012. Також у найближчих планах спільної роботи – обговорення реформи охорони здоров’я та ситуації у малому бізнесі.
Очільник обласної Ради відзначив активну позицію керівництва Федерації профспілок на обласному рівні, відтак наголосив посилити відповідну роботу у районах.

Навзаєм голова Федерації профспілок Вінницької області Володимир Паращук від імені спілчан подякував Сергію Пилиповичу за постійне сприяння діяльності профспілок і з нагоди цього вручив голові облради нагрудний знак Федерації «За співпрацю».


 

Повернутись Створено: 4 квітня 2011 року, 00:00

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація