Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Співпраця Роздрукувати

Обласна Рада підписала угоду із профспілками Вінниччини

4 квітня відбулася процедура підписання «Регіональної угоди між Вінницькою обласною державною адміністрацією, Вінницькою обласною радою, організацією роботодавців та Федерацією профспілок Вінницької області на 2011-2015 роки».

Умови угоди своїми підписами скріпили голова обласної Ради Сергій Татусяк, голова Федерації профспілок Вінницької області Володимир Паращук та Голова організацій роботодавців Вінницької області Петро Кузнецов. (Голова облдержадміністрації Микола Джига підписав документ раніше, 14 березня, під час особистої зустрічі з представниками профспілок).
Під час зустрічі з активом Сергій Татусяк зазначив, що підписана 4-стороння угода не повинна стати декларацією, а реалізовуватися повною мірою.
– Ми повинні разом давати оцінку таким негативним явищам, як борги із зарплати, зарплати в конвертах, несплата податків. Обласна Рада буде ефективним партнером для профспілок у виявленні таких фактів, бо як представницький орган влади ми зобов’язані це робити. А роботи у нас в цій царині – непочатий край, – сказав С.Татусяк.
Він зауважив, що на сьогодні представники органів влади, особливо контролюючі служби центральних органів, надто лояльні до порушників, які часто користуються високою протекцією.
– Кулуарність, підкилимні домовленості – вчорашній день. Вони не сприймаються обласною владою, – підкреслив С.Татусяк.


Голова облради зазначив, що представники профспілок безперешкодно матимуть змогу брати участь у засіданнях, президіях, нарадах обласної Ради. Зокрема, Сергій Татусяк запросив спілчан включитися до бюджетного процесу-2012. Також у найближчих планах спільної роботи – обговорення реформи охорони здоров’я та ситуації у малому бізнесі.
Очільник обласної Ради відзначив активну позицію керівництва Федерації профспілок на обласному рівні, відтак наголосив посилити відповідну роботу у районах.

Навзаєм голова Федерації профспілок Вінницької області Володимир Паращук від імені спілчан подякував Сергію Пилиповичу за постійне сприяння діяльності профспілок і з нагоди цього вручив голові облради нагрудний знак Федерації «За співпрацю».


 

Повернутись Створено: 4 квітня 2011 року, 00:00 Переглядів: 875

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація