Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Систему електронного документообігу планують запустити на черговій сесії обласної Ради

    17 січня заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк провів засідання щодо запровадження електронного документообігу для депутатів обласної Ради. Участь в роботі взяли начальник відділу інформаційних технологій виконавчого апарату Олег Лебідь, розробники програмного забезпечення – керівник відділу по роботі з клієнтами дизайн-студії &laqu ....

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

Співпраця Роздрукувати

Сергій Татусяк обговорив зі Студпарламентом план роботи на 2012 рік

13 грудня голова обласної Ради Сергій Татусяк зустрівся із представниками Студентського парламенту Вінниччини. Він обговорив з молодими парламентарями основні напрями роботи їхньої діяльності у 2012 році. Голова наголосив, що з метою ефективності роботи Студпарламент та обласна Рада мають узгоджувати та координувати свої дії та пріоритети, і, відповідно до цього, планувати спільні заходи.

Одним із перших таких заходів має стати виїзне засідання сесії Студпарламенту за участю Сергія Татусяка. Попередньо його планують провести на базі Барського автомобільно-дорожнього технікуму.
У ході зустрічі голова облради також закликав студентів-обранців прискорити їхнє закріплення за депутатами обласної Ради.
– Не затягуйте цей процес. Знайомтесь з інформацією про депутатів на сайті облради, вносьте пропозиції, хто з ким хоче працювати, в якому напрямку. Я не хочу, щоб ми вам нав’язували – вирішуйте самі, – звернувся до колег Сергій Татусяк.
Він додав, що вважає нинішній склад депутатського корпусу облради сильним. А дискусії і конфліктні моменти, які часом виникають, назвав нормальною ситуацією у раді, де представлені різні політичні сили. Сергій Татусяк головним принципом роботи обласного представницького органу назвав відкритість. Цього ж побажав і депутатам Студпарламенту.

– Будьте відкритими. Правда, яка б вона не була, – головний інструмент у владі, в тому числі і в Студентському парламенті, – наголосив голова.
Наостанок Сергій Татусяк закликав молодь ознайомитися із головними документами, з якими на сьогодні працює обласна Рада і органи місцевого самоврядування на місцях. Це, зокрема, «Концепція реформування місцевого самоврядування» та методичні рекомендації щодо напрацювання «Стратегії розвитку Вінницької області до 2020 року».
Також піж час зустрічі студенти заспівали голові та всьому виконавчому апарату обласної Ради щедрівки.

 

Повернутись Створено: 13 січня 2012 року, 00:00 Переглядів: 834

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація