Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Співпраця Роздрукувати

Сергій Татусяк обговорив зі Студпарламентом план роботи на 2012 рік

13 грудня голова обласної Ради Сергій Татусяк зустрівся із представниками Студентського парламенту Вінниччини. Він обговорив з молодими парламентарями основні напрями роботи їхньої діяльності у 2012 році. Голова наголосив, що з метою ефективності роботи Студпарламент та обласна Рада мають узгоджувати та координувати свої дії та пріоритети, і, відповідно до цього, планувати спільні заходи.

Одним із перших таких заходів має стати виїзне засідання сесії Студпарламенту за участю Сергія Татусяка. Попередньо його планують провести на базі Барського автомобільно-дорожнього технікуму.
У ході зустрічі голова облради також закликав студентів-обранців прискорити їхнє закріплення за депутатами обласної Ради.
– Не затягуйте цей процес. Знайомтесь з інформацією про депутатів на сайті облради, вносьте пропозиції, хто з ким хоче працювати, в якому напрямку. Я не хочу, щоб ми вам нав’язували – вирішуйте самі, – звернувся до колег Сергій Татусяк.
Він додав, що вважає нинішній склад депутатського корпусу облради сильним. А дискусії і конфліктні моменти, які часом виникають, назвав нормальною ситуацією у раді, де представлені різні політичні сили. Сергій Татусяк головним принципом роботи обласного представницького органу назвав відкритість. Цього ж побажав і депутатам Студпарламенту.

– Будьте відкритими. Правда, яка б вона не була, – головний інструмент у владі, в тому числі і в Студентському парламенті, – наголосив голова.
Наостанок Сергій Татусяк закликав молодь ознайомитися із головними документами, з якими на сьогодні працює обласна Рада і органи місцевого самоврядування на місцях. Це, зокрема, «Концепція реформування місцевого самоврядування» та методичні рекомендації щодо напрацювання «Стратегії розвитку Вінницької області до 2020 року».
Також піж час зустрічі студенти заспівали голові та всьому виконавчому апарату обласної Ради щедрівки.

 

Повернутись Створено: 13 січня 2012 року, 00:00 Переглядів: 784

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація