Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Співпраця Роздрукувати

Сергій Татусяк обговорив зі Студпарламентом план роботи на 2012 рік

13 грудня голова обласної Ради Сергій Татусяк зустрівся із представниками Студентського парламенту Вінниччини. Він обговорив з молодими парламентарями основні напрями роботи їхньої діяльності у 2012 році. Голова наголосив, що з метою ефективності роботи Студпарламент та обласна Рада мають узгоджувати та координувати свої дії та пріоритети, і, відповідно до цього, планувати спільні заходи.

Одним із перших таких заходів має стати виїзне засідання сесії Студпарламенту за участю Сергія Татусяка. Попередньо його планують провести на базі Барського автомобільно-дорожнього технікуму.
У ході зустрічі голова облради також закликав студентів-обранців прискорити їхнє закріплення за депутатами обласної Ради.
– Не затягуйте цей процес. Знайомтесь з інформацією про депутатів на сайті облради, вносьте пропозиції, хто з ким хоче працювати, в якому напрямку. Я не хочу, щоб ми вам нав’язували – вирішуйте самі, – звернувся до колег Сергій Татусяк.
Він додав, що вважає нинішній склад депутатського корпусу облради сильним. А дискусії і конфліктні моменти, які часом виникають, назвав нормальною ситуацією у раді, де представлені різні політичні сили. Сергій Татусяк головним принципом роботи обласного представницького органу назвав відкритість. Цього ж побажав і депутатам Студпарламенту.

– Будьте відкритими. Правда, яка б вона не була, – головний інструмент у владі, в тому числі і в Студентському парламенті, – наголосив голова.
Наостанок Сергій Татусяк закликав молодь ознайомитися із головними документами, з якими на сьогодні працює обласна Рада і органи місцевого самоврядування на місцях. Це, зокрема, «Концепція реформування місцевого самоврядування» та методичні рекомендації щодо напрацювання «Стратегії розвитку Вінницької області до 2020 року».
Також піж час зустрічі студенти заспівали голові та всьому виконавчому апарату обласної Ради щедрівки.

 

Повернутись Створено: 13 січня 2012 року, 00:00 Переглядів: 812

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація