6 грудня о 14.00 у приміщенні обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв’язків з громадськістю

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Співпраця Роздрукувати

Сергій Татусяк: «Земляки мають долучитися до розбудови малої Батьківщини»

23 січня відбулася зустріч голови обласної Ради Сергія Татусяка з директором Інституту отоларингології ім. проф. О.С.Коломійченка АМНУ, членом МГО «Вінницьке земляцтво у мiстi Києві» Дмитром Заболотним. Співрозмовники обговорили способи налагодження тіснішої співпраці між земляцтвом та органами місцевого самоврядування і громадськими організаціями Вінниччини.

Також Сергій Татусяк запросив Дмитра Ілліча як видатного лікаря до участі у реалізації на Вінниччині пілотного проекту із реформування системи охорони здоров’я. Зокрема, через співпрацю із галузевими громадськими організаціями. Професор Заболотний висловив зацікавлення даною пропозицією та пообіцяв активізувати лікарський актив та громадськість Києва задля участі у спільних проектах із вінницькими організаціями.
Голова обласної Ради також поінформував земляка про роботу органів місцевого самоврядування Вінниччини над розробкою Стратегії розвитку регіону до 2020 року.
– Це надзвичайно копітка, але важлива для територіальних громад справа. Ми намагаємося дійти з ідеєю написання головного документа області до кожного вінничанина, – аргументував С.Татусяк.
Голова попросив Дмитра Заболотного організувати роботу земляків у Києві і разом взяти участь у створенні стратегій розвитку тих територіальних громад, звідки родом ці люди.
– Земляки мають долучатися до розбудови малої Батьківщини, – додав Сергій Татусяк.
Також у ході зустрічі співрозмовники обговорили можливість реалізації деяких спільних проектів вінницького земляцтва та обласної Ради у 2012 році.


Довідка: Дмитро Заболотний – вчений у галузі оториноларингології, імунології, алергології, член-кореспондент Академії медичних наук України (2000), Заслужений діяч науки і техніки України.
Народився 8 листопада 1947 року в с. Мазурівка Тульчинського району Вінницької області. Закінчив лікувальний факультет Чернівецького медичного інституту (1971). Працював практичним лікарем у Хмельницькій області. З 1975 року – в Інституті отоларингології ім. проф. О.С.Коломійченка АМН України (клінічний ординатор, молодший, старший науковий співробітник, заступник директора з наукової роботи, і з 1985 – директор Інституту).

 

Повернутись Створено: 25 січня 2012 року, 00:00 Переглядів: 808

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація