Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Співпраця Роздрукувати

Вінниччина уклала угоду з фондом сприяння місцевому самоврядуванню

Державний фонд сприяння місцевому самоврядуванню в Україні, Вінницька обласна Рада і Вінницька обласна державна адміністрація підписали угоду про співпрацю. Документ підписано у Вінниці 22 лютого головою фонду Сергієм Маліковим, головою обласної Ради Сергієм Татусяком та головою облдержадміністрації Миколою Джигою.
Вінниччина стала першою областю, з ким фонд підписав угоду про співробітництво.

Документ було підписано в ході інформаційно-методичного семінару «Всеукраїнський конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування: вимоги та особливості проведення у 2012 році» за участю голів районних рад та міських голів міст обласного значення.
Коментуючи подію, Сергій Маліков зазначив, що фонд сприяння місцевому самоврядуванню має тісну і плідну співпрацю з Вінницькою областю, а дана угода дозволить вийти на новий рівень взаємовідносин.
– Я впевнений, що угода сприятиме територіальним громадам у написанні нових проектів розвитку. Думаю, вона підсилить як їхню якість, так і кількісний показник, – зауважив Сергій Маліков.
В свою чергу Сергій Татусяк подякував голові фонду за розуміння пріоритетів Вінницької області і сприяння її розвиткові, шляхом проведення конкурсу проектів.
– Дякую за увагу до Вінниччини, що ми стали першою областю, яка підписала з фондом угоду. Це – довіра до нас, – наголосив Сергій Татусяк.

Як зазначено в угоді, вона передбачає розвиток партнерських відносин, координацію співпраці між Державним фондом сприяння місцевому самоврядуванню в Україні, органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування Вінницької області, з метою консолідації інтересів державного управління та місцевого самоврядування на регіональному рівні.
Угода підписана на невизначений термін.


Повний текст угоди можна подивитися тут:

 

Повернутись Створено: 22 лютого 2012 року, 00:00 Переглядів: 776

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація