Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Співпраця Роздрукувати

Вінниччина уклала угоду з фондом сприяння місцевому самоврядуванню

Державний фонд сприяння місцевому самоврядуванню в Україні, Вінницька обласна Рада і Вінницька обласна державна адміністрація підписали угоду про співпрацю. Документ підписано у Вінниці 22 лютого головою фонду Сергієм Маліковим, головою обласної Ради Сергієм Татусяком та головою облдержадміністрації Миколою Джигою.
Вінниччина стала першою областю, з ким фонд підписав угоду про співробітництво.

Документ було підписано в ході інформаційно-методичного семінару «Всеукраїнський конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування: вимоги та особливості проведення у 2012 році» за участю голів районних рад та міських голів міст обласного значення.
Коментуючи подію, Сергій Маліков зазначив, що фонд сприяння місцевому самоврядуванню має тісну і плідну співпрацю з Вінницькою областю, а дана угода дозволить вийти на новий рівень взаємовідносин.
– Я впевнений, що угода сприятиме територіальним громадам у написанні нових проектів розвитку. Думаю, вона підсилить як їхню якість, так і кількісний показник, – зауважив Сергій Маліков.
В свою чергу Сергій Татусяк подякував голові фонду за розуміння пріоритетів Вінницької області і сприяння її розвиткові, шляхом проведення конкурсу проектів.
– Дякую за увагу до Вінниччини, що ми стали першою областю, яка підписала з фондом угоду. Це – довіра до нас, – наголосив Сергій Татусяк.

Як зазначено в угоді, вона передбачає розвиток партнерських відносин, координацію співпраці між Державним фондом сприяння місцевому самоврядуванню в Україні, органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування Вінницької області, з метою консолідації інтересів державного управління та місцевого самоврядування на регіональному рівні.
Угода підписана на невизначений термін.


Повний текст угоди можна подивитися тут:

 

Повернутись Створено: 22 лютого 2012 року, 00:00 Переглядів: 754

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація