Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Співпраця гілок влади Роздрукувати

Микола Джига прозвітував перед депутатами

Голова Вінницької обласної державної адміністрації Микола Джига 28 жовтня під час пленарного засідання 7-ї сесії облради прозвітував про здійснення делегованих обласною Радою повноважень.
Звіт голови стосувався результатів роботи облдержадміністрації за 2-ге півріччя 2010 року та 9 місяців 2011 року. Як зауважив Микола Джига, головним принципом діяльності виконавчої влади області у цей період була модернізація усіх галузей господарювання краю.

Серед основних завдань, які стоять перед облдержадміністрацією на сьогодні, Микола Васильович назвав: підвищення ефективності виробництва, стимулювання переробної галузі краю, активізація інвестиційної діяльності, покращення медичного обслуговування, забезпечення соціальних гарантій дітей та незахищених верств населення, підвищення якості надання адміністративних послуг.
– Перед нами стоїть ще чимало питань, вирішення яких потребує спільних зусиль. Тому, шановні колеги, необхідно посилити роботу. Сьогоднішні наші досягнення та плани створюють основу соціально-економічного розвитку області на найближчі роки, – звернувся голова ОДА до депутатів.
Микола Джига також нагадав, що у 2010 році Вінниччина посіла перше місце серед областей за результатами діяльності агропромислового комплексу. Голова зауважив, що у поточному році область має всі шанси закріпити свій рейтинг, адже цьогоріч регіон зібрав рекордний урожай зернових – 4 млн. тонн.
Втім, Вінниччина на сьогодні лідирує за іншими показниками, зокрема, – енергоефективністю.
– Вінницька область очолила рейтинг найбільш енергоефективних регіонів України, який був складений аналітичним центром «Бюро економічних і соціальних технологій». Рівень енергоефективності нашої області склав 71%. А це означає, що є нагальна необхідність поліпшити якість енергоспоживання на 29% в порівнянні з європейськими нормами, – прокоментував М.Джига.
По завершенню звіту голова облдержадміністрації відповів на запитання депутатів. Голова обласної Ради Сергій Татусяк зазначив, що облрада нинішнього скликання і облдержадміністрація працюють у тісному тандемі, але в рамках своїх повноважень, виконуючи закони та дотримуючись Конституції.
– Наша співпраця є ефективною, продуктивною і перспективною, дякуючи Миколі Джизі і команді професіоналів, яку він сформував. Атмосферу нашої співпраці у центрі відзначають як зразкову, – прокоментував Сергій Татусяк.
Заслухавши звіт Миколи Джиги, депутати прийняли рішення підтримати діяльність обласної державної адміністрації щодо реалізації основних напрямів економічного та соціального розвитку області, а також рекомендували активізувати роботу місцевих органів виконавчої ради у вирішенні нагальних для регіону завдань.

 

Повернутись Створено: 30 жовтня 2011 року, 00:00 Переглядів: 915

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація