24 жовтня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (каб. 209) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Співпраця гілок влади Роздрукувати

Микола Джига прозвітував перед депутатами

Голова Вінницької обласної державної адміністрації Микола Джига 28 жовтня під час пленарного засідання 7-ї сесії облради прозвітував про здійснення делегованих обласною Радою повноважень.
Звіт голови стосувався результатів роботи облдержадміністрації за 2-ге півріччя 2010 року та 9 місяців 2011 року. Як зауважив Микола Джига, головним принципом діяльності виконавчої влади області у цей період була модернізація усіх галузей господарювання краю.

Серед основних завдань, які стоять перед облдержадміністрацією на сьогодні, Микола Васильович назвав: підвищення ефективності виробництва, стимулювання переробної галузі краю, активізація інвестиційної діяльності, покращення медичного обслуговування, забезпечення соціальних гарантій дітей та незахищених верств населення, підвищення якості надання адміністративних послуг.
– Перед нами стоїть ще чимало питань, вирішення яких потребує спільних зусиль. Тому, шановні колеги, необхідно посилити роботу. Сьогоднішні наші досягнення та плани створюють основу соціально-економічного розвитку області на найближчі роки, – звернувся голова ОДА до депутатів.
Микола Джига також нагадав, що у 2010 році Вінниччина посіла перше місце серед областей за результатами діяльності агропромислового комплексу. Голова зауважив, що у поточному році область має всі шанси закріпити свій рейтинг, адже цьогоріч регіон зібрав рекордний урожай зернових – 4 млн. тонн.
Втім, Вінниччина на сьогодні лідирує за іншими показниками, зокрема, – енергоефективністю.
– Вінницька область очолила рейтинг найбільш енергоефективних регіонів України, який був складений аналітичним центром «Бюро економічних і соціальних технологій». Рівень енергоефективності нашої області склав 71%. А це означає, що є нагальна необхідність поліпшити якість енергоспоживання на 29% в порівнянні з європейськими нормами, – прокоментував М.Джига.
По завершенню звіту голова облдержадміністрації відповів на запитання депутатів. Голова обласної Ради Сергій Татусяк зазначив, що облрада нинішнього скликання і облдержадміністрація працюють у тісному тандемі, але в рамках своїх повноважень, виконуючи закони та дотримуючись Конституції.
– Наша співпраця є ефективною, продуктивною і перспективною, дякуючи Миколі Джизі і команді професіоналів, яку він сформував. Атмосферу нашої співпраці у центрі відзначають як зразкову, – прокоментував Сергій Татусяк.
Заслухавши звіт Миколи Джиги, депутати прийняли рішення підтримати діяльність обласної державної адміністрації щодо реалізації основних напрямів економічного та соціального розвитку області, а також рекомендували активізувати роботу місцевих органів виконавчої ради у вирішенні нагальних для регіону завдань.

 

Повернутись Створено: 30 жовтня 2011 року, 00:00 Переглядів: 955

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація