Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Співпраця на високому рівні Роздрукувати

Співпраця на високому рівні

Керівники області зустрілися із представником Світового банку

27 лютого голова обласної ради Сергій Татусяк, голова обласної державної адміністрації Микола Джига та Вінницький міський голова Володимир Гройсман зустрілися з директором Представництва Світового банку в Україні, Білорусі і Молдові Чімяо Фаном.
Вінниччина стала першим регіоном, куди пан Чімяо Фан прибув із робочим візитом після призначення його 1 лютого 2012 року на посаду директора Представництва Світового банку в Україні, Білорусі і Молдові.

За словами пана директора, відвідати Вінниччину йому рекомендували як передовий регіон, що бере участь в експерименті із реформування системи охорони здоров’я.
– Ми готові допомагати вам в цьому процесі, якщо ви розкажете, якої допомоги потребуєте, – зауважив Чімяо Фан.
Крім того, він наголосив, що цікавиться іншими реформами, які впроваджуються на регіональному рівні. Зокрема, схвально відгукнувся про програму розвитку громадянського суспільства, про яку представнику Світового банку повідомив голова облради Сергій Татусяк.
– Вінниччина – перша область, яка напрацювала і затвердила цю програму. Крім того, разом з громадськістю області ми активно працюємо над реформуванням регіональної влади. Нам цікаві програми Світового банку, які стосуються цих напрямів. А в нас ви можете бачити надійних партнерів, – звернувся С.Татусяк до Чімяо Фана.
Гість повідомив, що програми Світового банку націлені саме на підтримку регіонального врядування.
– Два тижні тому Світовий банк прийняв стратегію співпраці з Україною, в якій розписані всі програми, які діятимуть в Україні. Важливо, що вони продовжують програми Президента України, які націлені на реформи, – підкреслив Чімяо Фан.

Крім зустрічі з очільниками міста й області, протягом дня пан Чімяо Фан відвідав ФАП у селі Черепашинці Калинівського району, Калинівську районну лікарню та «Прозорий офіс» у м.Вінниці. Також гість зустрівся із представниками громадських організацій та журналістами.

Повернутись Створено: 27 лютого 2012 року, 00:00 Переглядів: 818

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація