Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Співпраця органів самоврядування Роздрукувати

Сергій Татусяк вивчав досвід роботи Івано-Франківської обласної Ради

8-9 лютого голова обласної Ради Сергій Татусяк перебував із робочою поїздкою в Івано-Франківську. Він взяв участь у заходах, організованих Івано-Франківською обласною Радою та Асоціацією районних та обласних рад, щодо вивчення досвіду напрацювання регіональних програм.

Як повідомив С.Татусяк, дана поїздках відбувається в рамках роботи Вінницької облради над напрацюванням моделі регіональної влади.
– Нашу «Концепцію реформування місцевого самоврядування» підтримали всі обласні ради України. Вона є основою для напрацювання інших нормативних документів, необхідних для впровадження реформи регіональної влади, – зауважив С.Татусяк.
Крім того, повідомив Сергій Пилипович, делегації знайомляться із методами і формами роботи Карпатського єврорегіону, до складу якого входить Івано-Франківська область.
– Цей досвід для Вінниччини особливо важливий, оскільки наша область тиждень тому ввійшла у єврорегіон «Дністер». Тому ми маємо можливість запозичити позитивні моменти у вже діючих єврорегіонах і застерегтися від помилок, – зазначив С.Татусяк.
Завтра, 10 лютого Сергій Татусяк візьме участь у засіданні Правління Асоціації районних та обласних рад. Серед основних питань, які розгляне правління, – про Меморандум між Асоціацією та проектом Канада-Україна «Регіональне врядування та розвиток»; про проект закону «Про службу в органах місцевого самоврядування»; про пропозиції до складу Конституційної Асамблеї.

Повернутись Створено: 9 лютого 2012 року, 00:00 Переглядів: 936

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація