Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Співпраця органів самоврядування Роздрукувати

Сергій Татусяк вивчав досвід роботи Івано-Франківської обласної Ради

8-9 лютого голова обласної Ради Сергій Татусяк перебував із робочою поїздкою в Івано-Франківську. Він взяв участь у заходах, організованих Івано-Франківською обласною Радою та Асоціацією районних та обласних рад, щодо вивчення досвіду напрацювання регіональних програм.

Як повідомив С.Татусяк, дана поїздках відбувається в рамках роботи Вінницької облради над напрацюванням моделі регіональної влади.
– Нашу «Концепцію реформування місцевого самоврядування» підтримали всі обласні ради України. Вона є основою для напрацювання інших нормативних документів, необхідних для впровадження реформи регіональної влади, – зауважив С.Татусяк.
Крім того, повідомив Сергій Пилипович, делегації знайомляться із методами і формами роботи Карпатського єврорегіону, до складу якого входить Івано-Франківська область.
– Цей досвід для Вінниччини особливо важливий, оскільки наша область тиждень тому ввійшла у єврорегіон «Дністер». Тому ми маємо можливість запозичити позитивні моменти у вже діючих єврорегіонах і застерегтися від помилок, – зазначив С.Татусяк.
Завтра, 10 лютого Сергій Татусяк візьме участь у засіданні Правління Асоціації районних та обласних рад. Серед основних питань, які розгляне правління, – про Меморандум між Асоціацією та проектом Канада-Україна «Регіональне врядування та розвиток»; про проект закону «Про службу в органах місцевого самоврядування»; про пропозиції до складу Конституційної Асамблеї.

Повернутись Створено: 9 лютого 2012 року, 00:00 Переглядів: 878

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація