Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Співпраця органів самоврядування Роздрукувати

Сергій Татусяк вивчав досвід роботи Івано-Франківської обласної Ради

8-9 лютого голова обласної Ради Сергій Татусяк перебував із робочою поїздкою в Івано-Франківську. Він взяв участь у заходах, організованих Івано-Франківською обласною Радою та Асоціацією районних та обласних рад, щодо вивчення досвіду напрацювання регіональних програм.

Як повідомив С.Татусяк, дана поїздках відбувається в рамках роботи Вінницької облради над напрацюванням моделі регіональної влади.
– Нашу «Концепцію реформування місцевого самоврядування» підтримали всі обласні ради України. Вона є основою для напрацювання інших нормативних документів, необхідних для впровадження реформи регіональної влади, – зауважив С.Татусяк.
Крім того, повідомив Сергій Пилипович, делегації знайомляться із методами і формами роботи Карпатського єврорегіону, до складу якого входить Івано-Франківська область.
– Цей досвід для Вінниччини особливо важливий, оскільки наша область тиждень тому ввійшла у єврорегіон «Дністер». Тому ми маємо можливість запозичити позитивні моменти у вже діючих єврорегіонах і застерегтися від помилок, – зазначив С.Татусяк.
Завтра, 10 лютого Сергій Татусяк візьме участь у засіданні Правління Асоціації районних та обласних рад. Серед основних питань, які розгляне правління, – про Меморандум між Асоціацією та проектом Канада-Україна «Регіональне врядування та розвиток»; про проект закону «Про службу в органах місцевого самоврядування»; про пропозиції до складу Конституційної Асамблеї.

Повернутись Створено: 9 лютого 2012 року, 00:00 Переглядів: 827

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація