6 грудня о 14.00 у приміщенні обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв’язків з громадськістю

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Співпраця з Мазовією виходить на рівень районів Роздрукувати

20-21 вересня на Вінниччині перебуватиме делегація старост повітів Мазовецького воєводства Республіки Польща. У складі 20-особової групи на чолі з головою Об’єднання старост воєводства, старости Вишковського повіту Богданом Понговським – очільники 16-ти повітів дружнього польського регіону.

Візит відбувається в рамках угоди про співпрацю Вінниччини та Мазовії, підписаної торік у листопаді. Наразі формат відносин між партнерами переноситься з регіонального рівня на місцевий, а в даному випадку – на районний.

Цього разу гості зустрілися зі своїми колегами-самоврядцями у Вінницькому і Тиврівському районах. У ході спілкування старост повітів та голів районних рад були окреслені потенційні напрями співробітництва та укладалися домовленості щодо підписання офіційних угод про співпрацю.

Перед від’їздом у райони польська делегація зустрілася із головою обласної Ради Сергієм Татусяком, депутатами облради, головами окремих райрад, громадськими діячами. На зустрічі також був присутній Генеральний консул Республіки Польща у Вінниці Кшиштоф Свідерек.

С.Татусяк зазначив, що за 10 місяців співпраці з Мазовецьким воєводством напрацьовані позитивні механізми спільної роботи на рівні обласної Ради та облдержадміністрації.

– Крім того, угода дала нам можливість брати партнерську участь у проектах Євросоюзу. Я впевнений, що співпраця стане ще більш активною, а головне – змістовною, з виходом на рівень адміністративно-територіальних одиниць, – сказав С.Татусяк.

Він додав, що партнерство з Польщею – це «не данина моді, не адміністративні примхи. Це – воля людей, їхнє бажання бути в єдиній європейській сім’ї».

Голова облради наголосив, що триває робота над реалізацією такого важливого пункту вінницько-мазовецької угоди, як запровадження авіасполучення між Вінницею та Варшавою. У просуванні цього та інших питань Сергій Татусяк подякував особисто маршалку воєводства Адаму Струзіку.

В свою чергу староста Вишковського повіту Богдан Понговський подякував вінницьким колегам за те, що наміри Мазовії «так високо цінуються» на Вінниччині.

– Ми готові співпрацювати не тільки на рівні «повіт - район», а й надавати інформацію про діяльність Євросоюзу, особливо, коли Україна стане його асоційованим членом після Вільнюського саміту, – висловив сподівання голова Об’єднання старост.

Пан Понговський та його колеги окреслили, в яких галузях вони мають інтерес співпраці з вінницькими районами. Натомість Департамент регіонального економічного розвитку ОДА запропонував гостям презентацію «Вінниччина – твій бізнес в центрі України».

 

Повернутись Створено: 20 вересня 2013 року, 17:32 Переглядів: 780

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація