Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

Співпраця з молоддю Роздрукувати

Обласна Рада підбила підсумки конкурсу учнівських творів

22 грудня було визначено переможців Обласного конкурсу на кращу творчу роботу щодо стратегії розвитку територіальної громади на період до 2020 року серед дітей та учнівської молоді, що навчаються в загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах області.
Конкурс тривав із 14 листопада по 15 грудня і проводився в три етапи. Перший етап – вибірковий на рівні села, селища, міста районного значення. Другий – на рівні району, міста обласного значення. Третій етап – обласний.

У результаті на адресу обласної комісії надійшло 33 роботи від учнів, що навчаються в загальноосвітніх навчальних закладах, та 5 робіт учнів, що навчаються в професійно-технічних навчальних закладах області. З-поміж них було відібрано 15-ть найкращих, на думку експертів, творчих робіт. Комісія присудила трьом конкурсантам перше місце, п’ятьом – друге та сімом третє місце.
Члени конкурсної комісії відзначили нестандартність робіт, креативність та оригінальність ідей, які автори запропонували у своїх творах. Також примітно те, що активнішими у конкурсі були діти із сільської місцевості.
Заступник голови обласної Ради, голова комісії Юрій Медведєв зауважив, що у багатьох творах не тільки пропозиції учнів до місцевої влади зробити те чи інше у територіальній громаді, а й практично готові бізнес-проекти локального значення.
– Мати справу з дітьми завжди цікаво – вони мислять нестандартно, на відміну від дорослих, які зачасти мислять шаблонами, – зазначив Ю.Медведєв.
Заступник голови облради наголосив, що даний конкурс – коли діти беруть активну участь у стратегічних проектах влади – є унікальним і в інших регіонах не проводився.
Відзначивши небайдужу позицію молоді щодо «дорослих» проблем, комісія запропонувала обласній Раді наступного року провести нові конкурси на інші теми.
А цьогорічних лідерів обласна Рада відзначить дипломами та цінними подарунками. Також під час літніх канікул 15 переможців поїдуть у Польщу для відпочинку та спілкування із ровесниками.


Прізвища переможців конкурсу можна подивитися тут:

 

Повернутись Створено: 23 грудня 2011 року, 00:00 Переглядів: 931

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація