24 жовтня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (каб. 209) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Співпраця з молоддю Роздрукувати

Обласна Рада підбила підсумки конкурсу учнівських творів

22 грудня було визначено переможців Обласного конкурсу на кращу творчу роботу щодо стратегії розвитку територіальної громади на період до 2020 року серед дітей та учнівської молоді, що навчаються в загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах області.
Конкурс тривав із 14 листопада по 15 грудня і проводився в три етапи. Перший етап – вибірковий на рівні села, селища, міста районного значення. Другий – на рівні району, міста обласного значення. Третій етап – обласний.

У результаті на адресу обласної комісії надійшло 33 роботи від учнів, що навчаються в загальноосвітніх навчальних закладах, та 5 робіт учнів, що навчаються в професійно-технічних навчальних закладах області. З-поміж них було відібрано 15-ть найкращих, на думку експертів, творчих робіт. Комісія присудила трьом конкурсантам перше місце, п’ятьом – друге та сімом третє місце.
Члени конкурсної комісії відзначили нестандартність робіт, креативність та оригінальність ідей, які автори запропонували у своїх творах. Також примітно те, що активнішими у конкурсі були діти із сільської місцевості.
Заступник голови обласної Ради, голова комісії Юрій Медведєв зауважив, що у багатьох творах не тільки пропозиції учнів до місцевої влади зробити те чи інше у територіальній громаді, а й практично готові бізнес-проекти локального значення.
– Мати справу з дітьми завжди цікаво – вони мислять нестандартно, на відміну від дорослих, які зачасти мислять шаблонами, – зазначив Ю.Медведєв.
Заступник голови облради наголосив, що даний конкурс – коли діти беруть активну участь у стратегічних проектах влади – є унікальним і в інших регіонах не проводився.
Відзначивши небайдужу позицію молоді щодо «дорослих» проблем, комісія запропонувала обласній Раді наступного року провести нові конкурси на інші теми.
А цьогорічних лідерів обласна Рада відзначить дипломами та цінними подарунками. Також під час літніх канікул 15 переможців поїдуть у Польщу для відпочинку та спілкування із ровесниками.


Прізвища переможців конкурсу можна подивитися тут:

 

Повернутись Створено: 23 грудня 2011 року, 00:00 Переглядів: 891

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація