Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Співпраця з Ясським повітом це тільки перший етап співробітництва з іншими повітами Румунії Роздрукувати

21 серпня в рамках проведення II Міжнародного інвестиційного форуму «Вінниця – бізнес в центрі України» відбулась зустріч голови обласної Ради Сергія Свитка та голови облдержадміністрації Анатолія Олійника з делегацією Ясського повіту Республіки Румунія.

Сторони обговорили напрями активізації співробітництва між Вінницькою областю та Ясським повітом Румунії. Зокрема, щодо налагодження співпраці та встановлення нових контактів з представниками бізнес-кіл обох регіонів. 

Анатолій Олійник зазначив, що Вінниччина є стабільним регіоном, який послідовно розвивається та висловив побажання про подальшу спільну участь у проектах Європейського Союзу. 

Голова обласної Ради Сергій Свитко від імені обласної Ради подякував за візит на Вінниччину представникам делегації Республіки Румунія і наголосив на важливості поглиблення співпраці Вінниччини і Ясського повіту:

- Сьогодні, український народ вибрав свій шлях – ми хочемо збудувати цивілізовану, європейську державу. Нам дуже важлива підтримка сусідів – братніх народів, зокрема, румунського народу і ми дякуємо Вам за підтримку України в цей непростий час.

Я переконаний в тому, що сьогодні йде боротьба не тільки за незалежну і демократичну Україну, сьогодні, там на Сході України, йде боротьба за демократичну Європу.

Хотів би наголосити на тому, що у нас, в останній час, налагоджується співпраця не тільки на рівні держав – України і Румунії, але й на рівні регіонів, зокрема, між Вінницькою областю і Ясським повітом.  Переконаний, що співпраця з Ясським повітом це тільки  перший етап нашої співпраці з іншими повітами Румунії.

Нам взагалі дуже важливий ваш досвід, досвід інтеграції Румунії в Євросоюз і структури НАТО. Ми зацікавлені в тісній співпраці з представниками румунської сторони. Хотів би сказати, що для нас важливим є досвід Румунії в питаннях економічного розвитку. Ми готові працювати і здійснювати культурний обмін між нашими регіонами. Нас цікавить співробітництво  на рівні районів, на рівні адміністративних центрів - міст, сіл, селищ . І це є те, що називають «народною дипломатією».

В свою чергу керівник Румунської делегації, виконавчий директор Ясської сільськогосподарської палати Моніка Панделя наголосила:

«Я вперше відвідала Вінниччину, тому щиро дякую за запрошення. Для мене особисто сьогоднішній інвестиційний форум уже став плідним - вдалося налагодити прямі контакти з сільськогосподарськими виробниками. Ми обмінялися інформацією для того, щоб більш детально вивчити, які комерційні пропозиції можемо зробити один одному. Більше того, в програмі перебування в вашому регіоні ще заплановано відвідання декількох заводів, і я сподіваюся, що і там буде налагоджена співпраця».

Наприкінці зустрічі відбувся обмін подарунками між сторонами.

 

Повернутись Створено: 22 серпня 2014 року, 10:23 Переглядів: 834

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація