Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

Співпраця з Ясським повітом це тільки перший етап співробітництва з іншими повітами Румунії Роздрукувати

21 серпня в рамках проведення II Міжнародного інвестиційного форуму «Вінниця – бізнес в центрі України» відбулась зустріч голови обласної Ради Сергія Свитка та голови облдержадміністрації Анатолія Олійника з делегацією Ясського повіту Республіки Румунія.

Сторони обговорили напрями активізації співробітництва між Вінницькою областю та Ясським повітом Румунії. Зокрема, щодо налагодження співпраці та встановлення нових контактів з представниками бізнес-кіл обох регіонів. 

Анатолій Олійник зазначив, що Вінниччина є стабільним регіоном, який послідовно розвивається та висловив побажання про подальшу спільну участь у проектах Європейського Союзу. 

Голова обласної Ради Сергій Свитко від імені обласної Ради подякував за візит на Вінниччину представникам делегації Республіки Румунія і наголосив на важливості поглиблення співпраці Вінниччини і Ясського повіту:

- Сьогодні, український народ вибрав свій шлях – ми хочемо збудувати цивілізовану, європейську державу. Нам дуже важлива підтримка сусідів – братніх народів, зокрема, румунського народу і ми дякуємо Вам за підтримку України в цей непростий час.

Я переконаний в тому, що сьогодні йде боротьба не тільки за незалежну і демократичну Україну, сьогодні, там на Сході України, йде боротьба за демократичну Європу.

Хотів би наголосити на тому, що у нас, в останній час, налагоджується співпраця не тільки на рівні держав – України і Румунії, але й на рівні регіонів, зокрема, між Вінницькою областю і Ясським повітом.  Переконаний, що співпраця з Ясським повітом це тільки  перший етап нашої співпраці з іншими повітами Румунії.

Нам взагалі дуже важливий ваш досвід, досвід інтеграції Румунії в Євросоюз і структури НАТО. Ми зацікавлені в тісній співпраці з представниками румунської сторони. Хотів би сказати, що для нас важливим є досвід Румунії в питаннях економічного розвитку. Ми готові працювати і здійснювати культурний обмін між нашими регіонами. Нас цікавить співробітництво  на рівні районів, на рівні адміністративних центрів - міст, сіл, селищ . І це є те, що називають «народною дипломатією».

В свою чергу керівник Румунської делегації, виконавчий директор Ясської сільськогосподарської палати Моніка Панделя наголосила:

«Я вперше відвідала Вінниччину, тому щиро дякую за запрошення. Для мене особисто сьогоднішній інвестиційний форум уже став плідним - вдалося налагодити прямі контакти з сільськогосподарськими виробниками. Ми обмінялися інформацією для того, щоб більш детально вивчити, які комерційні пропозиції можемо зробити один одному. Більше того, в програмі перебування в вашому регіоні ще заплановано відвідання декількох заводів, і я сподіваюся, що і там буде налагоджена співпраця».

Наприкінці зустрічі відбувся обмін подарунками між сторонами.

 

Повернутись Створено: 22 серпня 2014 року, 10:23 Переглядів: 808

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація