24 жовтня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (каб. 209) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Співпраця з Ясським повітом це тільки перший етап співробітництва з іншими повітами Румунії Роздрукувати

21 серпня в рамках проведення II Міжнародного інвестиційного форуму «Вінниця – бізнес в центрі України» відбулась зустріч голови обласної Ради Сергія Свитка та голови облдержадміністрації Анатолія Олійника з делегацією Ясського повіту Республіки Румунія.

Сторони обговорили напрями активізації співробітництва між Вінницькою областю та Ясським повітом Румунії. Зокрема, щодо налагодження співпраці та встановлення нових контактів з представниками бізнес-кіл обох регіонів. 

Анатолій Олійник зазначив, що Вінниччина є стабільним регіоном, який послідовно розвивається та висловив побажання про подальшу спільну участь у проектах Європейського Союзу. 

Голова обласної Ради Сергій Свитко від імені обласної Ради подякував за візит на Вінниччину представникам делегації Республіки Румунія і наголосив на важливості поглиблення співпраці Вінниччини і Ясського повіту:

- Сьогодні, український народ вибрав свій шлях – ми хочемо збудувати цивілізовану, європейську державу. Нам дуже важлива підтримка сусідів – братніх народів, зокрема, румунського народу і ми дякуємо Вам за підтримку України в цей непростий час.

Я переконаний в тому, що сьогодні йде боротьба не тільки за незалежну і демократичну Україну, сьогодні, там на Сході України, йде боротьба за демократичну Європу.

Хотів би наголосити на тому, що у нас, в останній час, налагоджується співпраця не тільки на рівні держав – України і Румунії, але й на рівні регіонів, зокрема, між Вінницькою областю і Ясським повітом.  Переконаний, що співпраця з Ясським повітом це тільки  перший етап нашої співпраці з іншими повітами Румунії.

Нам взагалі дуже важливий ваш досвід, досвід інтеграції Румунії в Євросоюз і структури НАТО. Ми зацікавлені в тісній співпраці з представниками румунської сторони. Хотів би сказати, що для нас важливим є досвід Румунії в питаннях економічного розвитку. Ми готові працювати і здійснювати культурний обмін між нашими регіонами. Нас цікавить співробітництво  на рівні районів, на рівні адміністративних центрів - міст, сіл, селищ . І це є те, що називають «народною дипломатією».

В свою чергу керівник Румунської делегації, виконавчий директор Ясської сільськогосподарської палати Моніка Панделя наголосила:

«Я вперше відвідала Вінниччину, тому щиро дякую за запрошення. Для мене особисто сьогоднішній інвестиційний форум уже став плідним - вдалося налагодити прямі контакти з сільськогосподарськими виробниками. Ми обмінялися інформацією для того, щоб більш детально вивчити, які комерційні пропозиції можемо зробити один одному. Більше того, в програмі перебування в вашому регіоні ще заплановано відвідання декількох заводів, і я сподіваюся, що і там буде налагоджена співпраця».

Наприкінці зустрічі відбувся обмін подарунками між сторонами.

 

Повернутись Створено: 22 серпня 2014 року, 10:23 Переглядів: 769

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація