Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Співпраця з Ясським повітом це тільки перший етап співробітництва з іншими повітами Румунії Роздрукувати

21 серпня в рамках проведення II Міжнародного інвестиційного форуму «Вінниця – бізнес в центрі України» відбулась зустріч голови обласної Ради Сергія Свитка та голови облдержадміністрації Анатолія Олійника з делегацією Ясського повіту Республіки Румунія.

Сторони обговорили напрями активізації співробітництва між Вінницькою областю та Ясським повітом Румунії. Зокрема, щодо налагодження співпраці та встановлення нових контактів з представниками бізнес-кіл обох регіонів. 

Анатолій Олійник зазначив, що Вінниччина є стабільним регіоном, який послідовно розвивається та висловив побажання про подальшу спільну участь у проектах Європейського Союзу. 

Голова обласної Ради Сергій Свитко від імені обласної Ради подякував за візит на Вінниччину представникам делегації Республіки Румунія і наголосив на важливості поглиблення співпраці Вінниччини і Ясського повіту:

- Сьогодні, український народ вибрав свій шлях – ми хочемо збудувати цивілізовану, європейську державу. Нам дуже важлива підтримка сусідів – братніх народів, зокрема, румунського народу і ми дякуємо Вам за підтримку України в цей непростий час.

Я переконаний в тому, що сьогодні йде боротьба не тільки за незалежну і демократичну Україну, сьогодні, там на Сході України, йде боротьба за демократичну Європу.

Хотів би наголосити на тому, що у нас, в останній час, налагоджується співпраця не тільки на рівні держав – України і Румунії, але й на рівні регіонів, зокрема, між Вінницькою областю і Ясським повітом.  Переконаний, що співпраця з Ясським повітом це тільки  перший етап нашої співпраці з іншими повітами Румунії.

Нам взагалі дуже важливий ваш досвід, досвід інтеграції Румунії в Євросоюз і структури НАТО. Ми зацікавлені в тісній співпраці з представниками румунської сторони. Хотів би сказати, що для нас важливим є досвід Румунії в питаннях економічного розвитку. Ми готові працювати і здійснювати культурний обмін між нашими регіонами. Нас цікавить співробітництво  на рівні районів, на рівні адміністративних центрів - міст, сіл, селищ . І це є те, що називають «народною дипломатією».

В свою чергу керівник Румунської делегації, виконавчий директор Ясської сільськогосподарської палати Моніка Панделя наголосила:

«Я вперше відвідала Вінниччину, тому щиро дякую за запрошення. Для мене особисто сьогоднішній інвестиційний форум уже став плідним - вдалося налагодити прямі контакти з сільськогосподарськими виробниками. Ми обмінялися інформацією для того, щоб більш детально вивчити, які комерційні пропозиції можемо зробити один одному. Більше того, в програмі перебування в вашому регіоні ще заплановано відвідання декількох заводів, і я сподіваюся, що і там буде налагоджена співпраця».

Наприкінці зустрічі відбувся обмін подарунками між сторонами.

 

Повернутись Створено: 22 серпня 2014 року, 10:23 Переглядів: 734

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація