Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Співробітництво Роздрукувати

Комітети парламенту та комісії обласної Ради працюватимуть в тандемі

Голова обласної Ради Сергій Татусяк вважає, що законотворча діяльність Верховної Ради України буде більш ефективною, якщо до неї долучаться депутати обласної Ради. Насамперед, на думку голови, тісна співпраця має бути між профільними комітетами парламенту та постійними комісіями облради.
На цьому С.Татусяк наголосив під час зустрічі із народними депутатами від Вінниччини, яка відбулася 16 лютого з ініціативи голови облдержадміністрації Івана Мовчана.

Сергій Татусяк повідомив, що обласна Рада завжди активно долучається до напрацювання проектів законів та внесення змін до них.
– Тільки за минулий рік ми надіслали до Верховної Ради понад 50 пропозицій щодо змін у нормативно-правових актах та проектах законів і більшість з них були враховані парламентом, – зазначив голова облради.
Він додав, що вже направлений лист на ім’я голови Верховної Ради Володимира Рибака з проханням сприяти участі голів постійних комісій облради у парламентських слуханнях та засіданнях комітетів з профільних питань.
– Я також прошу вас, колеги, у тих комітетах, де працюєте ви, особисто допомогти налагодити співпрацю з нашими постійними комісіями, – звернувся С.Татусяк до 11-ох нардепів, які представляють інтереси Вінниччини в парламенті.
Насамперед область чекає від парламентарів завершення формування правового поля, яке стосується регіонального управління та місцевого самоврядування. Зокрема, шляхом прийняття нових та вдосконалення діючих законодавчих актів, у тому числі законів України „Про місцеве самоврядування в Україні”, „Про засади регіональної політики”, „Про державне стратегічне планування”, „Про адміністративно-територіальний устрій”, „Про комунальну власність”, „Про службу в органах місцевого самоврядування” та інших.

 

Повернутись Створено: 18 лютого 2013 року, 00:00 Переглядів: 713

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація