Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Співробітництво Роздрукувати

Комітети парламенту та комісії обласної Ради працюватимуть в тандемі

Голова обласної Ради Сергій Татусяк вважає, що законотворча діяльність Верховної Ради України буде більш ефективною, якщо до неї долучаться депутати обласної Ради. Насамперед, на думку голови, тісна співпраця має бути між профільними комітетами парламенту та постійними комісіями облради.
На цьому С.Татусяк наголосив під час зустрічі із народними депутатами від Вінниччини, яка відбулася 16 лютого з ініціативи голови облдержадміністрації Івана Мовчана.

Сергій Татусяк повідомив, що обласна Рада завжди активно долучається до напрацювання проектів законів та внесення змін до них.
– Тільки за минулий рік ми надіслали до Верховної Ради понад 50 пропозицій щодо змін у нормативно-правових актах та проектах законів і більшість з них були враховані парламентом, – зазначив голова облради.
Він додав, що вже направлений лист на ім’я голови Верховної Ради Володимира Рибака з проханням сприяти участі голів постійних комісій облради у парламентських слуханнях та засіданнях комітетів з профільних питань.
– Я також прошу вас, колеги, у тих комітетах, де працюєте ви, особисто допомогти налагодити співпрацю з нашими постійними комісіями, – звернувся С.Татусяк до 11-ох нардепів, які представляють інтереси Вінниччини в парламенті.
Насамперед область чекає від парламентарів завершення формування правового поля, яке стосується регіонального управління та місцевого самоврядування. Зокрема, шляхом прийняття нових та вдосконалення діючих законодавчих актів, у тому числі законів України „Про місцеве самоврядування в Україні”, „Про засади регіональної політики”, „Про державне стратегічне планування”, „Про адміністративно-територіальний устрій”, „Про комунальну власність”, „Про службу в органах місцевого самоврядування” та інших.

 

Повернутись Створено: 18 лютого 2013 року, 00:00 Переглядів: 754

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація