Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Співробітництво Роздрукувати

Комітети парламенту та комісії обласної Ради працюватимуть в тандемі

Голова обласної Ради Сергій Татусяк вважає, що законотворча діяльність Верховної Ради України буде більш ефективною, якщо до неї долучаться депутати обласної Ради. Насамперед, на думку голови, тісна співпраця має бути між профільними комітетами парламенту та постійними комісіями облради.
На цьому С.Татусяк наголосив під час зустрічі із народними депутатами від Вінниччини, яка відбулася 16 лютого з ініціативи голови облдержадміністрації Івана Мовчана.

Сергій Татусяк повідомив, що обласна Рада завжди активно долучається до напрацювання проектів законів та внесення змін до них.
– Тільки за минулий рік ми надіслали до Верховної Ради понад 50 пропозицій щодо змін у нормативно-правових актах та проектах законів і більшість з них були враховані парламентом, – зазначив голова облради.
Він додав, що вже направлений лист на ім’я голови Верховної Ради Володимира Рибака з проханням сприяти участі голів постійних комісій облради у парламентських слуханнях та засіданнях комітетів з профільних питань.
– Я також прошу вас, колеги, у тих комітетах, де працюєте ви, особисто допомогти налагодити співпрацю з нашими постійними комісіями, – звернувся С.Татусяк до 11-ох нардепів, які представляють інтереси Вінниччини в парламенті.
Насамперед область чекає від парламентарів завершення формування правового поля, яке стосується регіонального управління та місцевого самоврядування. Зокрема, шляхом прийняття нових та вдосконалення діючих законодавчих актів, у тому числі законів України „Про місцеве самоврядування в Україні”, „Про засади регіональної політики”, „Про державне стратегічне планування”, „Про адміністративно-територіальний устрій”, „Про комунальну власність”, „Про службу в органах місцевого самоврядування” та інших.

 

Повернутись Створено: 18 лютого 2013 року, 00:00 Переглядів: 861

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація