Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Співробітництво Роздрукувати

Комітети парламенту та комісії обласної Ради працюватимуть в тандемі

Голова обласної Ради Сергій Татусяк вважає, що законотворча діяльність Верховної Ради України буде більш ефективною, якщо до неї долучаться депутати обласної Ради. Насамперед, на думку голови, тісна співпраця має бути між профільними комітетами парламенту та постійними комісіями облради.
На цьому С.Татусяк наголосив під час зустрічі із народними депутатами від Вінниччини, яка відбулася 16 лютого з ініціативи голови облдержадміністрації Івана Мовчана.

Сергій Татусяк повідомив, що обласна Рада завжди активно долучається до напрацювання проектів законів та внесення змін до них.
– Тільки за минулий рік ми надіслали до Верховної Ради понад 50 пропозицій щодо змін у нормативно-правових актах та проектах законів і більшість з них були враховані парламентом, – зазначив голова облради.
Він додав, що вже направлений лист на ім’я голови Верховної Ради Володимира Рибака з проханням сприяти участі голів постійних комісій облради у парламентських слуханнях та засіданнях комітетів з профільних питань.
– Я також прошу вас, колеги, у тих комітетах, де працюєте ви, особисто допомогти налагодити співпрацю з нашими постійними комісіями, – звернувся С.Татусяк до 11-ох нардепів, які представляють інтереси Вінниччини в парламенті.
Насамперед область чекає від парламентарів завершення формування правового поля, яке стосується регіонального управління та місцевого самоврядування. Зокрема, шляхом прийняття нових та вдосконалення діючих законодавчих актів, у тому числі законів України „Про місцеве самоврядування в Україні”, „Про засади регіональної політики”, „Про державне стратегічне планування”, „Про адміністративно-територіальний устрій”, „Про комунальну власність”, „Про службу в органах місцевого самоврядування” та інших.

 

Повернутись Створено: 18 лютого 2013 року, 00:00 Переглядів: 833

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація