Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Співробітництво Роздрукувати

Вінниччина візьме участь в економічному форумі в Румунії

Керівники обласної Ради та облдержадміністрації, представники бізнес-кіл Вінницької області отримали запрошення взяти участь в економічному форумі, який відбудеться 17 червня у Яссах (Румунія). Особисте запрошення надійшло від голови Ясського повіту, голови єврорегіону «Сірет-Прут-Дністер» Крістіана Адомніцея під час зустрічі із головою обласної Ради Сергієм Татусяком та головою облдержадміністрації Іваном Мовчаном 28 лютого у Вінниці.
Крістіан Адомніцей зауважив, що він бачить потенціал Вінницької області і знає, у яких напрямах можна розвивати співпрацю Вінниччини та Ясс. Насамперед, гостя цікавить транспортна логістика, можливості авіасполучення, а також соціальна інфраструктура, як-то водогони, сміттєпереробка тощо.
– У вас чудові люди, прекрасна культура, потужна економіка… Вам тільки потрібно, щоб про вас дізнався світ. А Румунія про вас точно дізнається, – сказав Адомніцей.
Сергій Татусяк зауважив, що за 4 місяці, відколи існує угода між єврорегіонами «Дністер» і «Сірет-Прут-Дністер», вона все більше наповнюється реальним змістом та контактами. Зокрема, 28 лютого у Вінниці було підписано 12 угод про співробітництво між територіальними громадами Вінниччини і Румунії.
– Також нам дуже корисний ваш досвід у грантовій діяльності. Ми розраховуємо на ваше сприяння у виході на програму «Східне партнерство», яка виділяє, на нашу країну в тому числі, 2 млрд. євро. Нам також потрібна ваша допомога у навчанні наших спеціалістів працювати з таким програмами, – звернувся до румунського колеги Сергій Татусяк.
У ході зустрічі також були обговоренні напрями співпраці із українською діаспорою у Яссах, освітній і культурний напрями, а також туризм.

 

Повернутись Створено: 1 березня 2013 року, 00:00 Переглядів: 823

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація