Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Співробітництво Роздрукувати

Вінниччина візьме участь в економічному форумі в Румунії

Керівники обласної Ради та облдержадміністрації, представники бізнес-кіл Вінницької області отримали запрошення взяти участь в економічному форумі, який відбудеться 17 червня у Яссах (Румунія). Особисте запрошення надійшло від голови Ясського повіту, голови єврорегіону «Сірет-Прут-Дністер» Крістіана Адомніцея під час зустрічі із головою обласної Ради Сергієм Татусяком та головою облдержадміністрації Іваном Мовчаном 28 лютого у Вінниці.
Крістіан Адомніцей зауважив, що він бачить потенціал Вінницької області і знає, у яких напрямах можна розвивати співпрацю Вінниччини та Ясс. Насамперед, гостя цікавить транспортна логістика, можливості авіасполучення, а також соціальна інфраструктура, як-то водогони, сміттєпереробка тощо.
– У вас чудові люди, прекрасна культура, потужна економіка… Вам тільки потрібно, щоб про вас дізнався світ. А Румунія про вас точно дізнається, – сказав Адомніцей.
Сергій Татусяк зауважив, що за 4 місяці, відколи існує угода між єврорегіонами «Дністер» і «Сірет-Прут-Дністер», вона все більше наповнюється реальним змістом та контактами. Зокрема, 28 лютого у Вінниці було підписано 12 угод про співробітництво між територіальними громадами Вінниччини і Румунії.
– Також нам дуже корисний ваш досвід у грантовій діяльності. Ми розраховуємо на ваше сприяння у виході на програму «Східне партнерство», яка виділяє, на нашу країну в тому числі, 2 млрд. євро. Нам також потрібна ваша допомога у навчанні наших спеціалістів працювати з таким програмами, – звернувся до румунського колеги Сергій Татусяк.
У ході зустрічі також були обговоренні напрями співпраці із українською діаспорою у Яссах, освітній і культурний напрями, а також туризм.

 

Повернутись Створено: 1 березня 2013 року, 00:00 Переглядів: 767

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація