Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Співробітництво Роздрукувати

Вінниччина візьме участь в економічному форумі в Румунії

Керівники обласної Ради та облдержадміністрації, представники бізнес-кіл Вінницької області отримали запрошення взяти участь в економічному форумі, який відбудеться 17 червня у Яссах (Румунія). Особисте запрошення надійшло від голови Ясського повіту, голови єврорегіону «Сірет-Прут-Дністер» Крістіана Адомніцея під час зустрічі із головою обласної Ради Сергієм Татусяком та головою облдержадміністрації Іваном Мовчаном 28 лютого у Вінниці.
Крістіан Адомніцей зауважив, що він бачить потенціал Вінницької області і знає, у яких напрямах можна розвивати співпрацю Вінниччини та Ясс. Насамперед, гостя цікавить транспортна логістика, можливості авіасполучення, а також соціальна інфраструктура, як-то водогони, сміттєпереробка тощо.
– У вас чудові люди, прекрасна культура, потужна економіка… Вам тільки потрібно, щоб про вас дізнався світ. А Румунія про вас точно дізнається, – сказав Адомніцей.
Сергій Татусяк зауважив, що за 4 місяці, відколи існує угода між єврорегіонами «Дністер» і «Сірет-Прут-Дністер», вона все більше наповнюється реальним змістом та контактами. Зокрема, 28 лютого у Вінниці було підписано 12 угод про співробітництво між територіальними громадами Вінниччини і Румунії.
– Також нам дуже корисний ваш досвід у грантовій діяльності. Ми розраховуємо на ваше сприяння у виході на програму «Східне партнерство», яка виділяє, на нашу країну в тому числі, 2 млрд. євро. Нам також потрібна ваша допомога у навчанні наших спеціалістів працювати з таким програмами, – звернувся до румунського колеги Сергій Татусяк.
У ході зустрічі також були обговоренні напрями співпраці із українською діаспорою у Яссах, освітній і культурний напрями, а також туризм.

 

Повернутись Створено: 1 березня 2013 року, 00:00 Переглядів: 736

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація