Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Спорт для всіх Роздрукувати

Сергій Татусяк зіграв волейбол за обласну Раду

Працівники виконавчого апарату Вінницької обласної Ради взяли участь у змаганнях з волейболу в рамках 10-ї Спартакіади серед команд державних службовців апаратів обласної Ради та облдержадміністрації, її структурних підрозділів. Капітаном команди «облрадівців» був сам голова обласної Ради Сергій Татусяк, для якого волейбол є улюбленим ігровим видом спорту разом з великим тенісом.
Відкриваючи турнір 24 травня, голова облради зазначив, що участю у спортивних змаганнях державні службовці демонструють приклад дітям, залучення яких до здорового способу життя є пріоритетним напрямом роботи обласного керівництва.
– На сьогодні ми вже відкрили десяток спортзалів та майданчиків у селах області. Звичайно, це дуже мало і не завжди вони тієї якості, якої б хотілося. Але ми рухаємося до кращих результатів, – сказав С.Татусяк.
Також він побажав учасникам команд отримати максимум задоволення від гри, а суддям – об’єктивності в оцінюванні гравців.
Потім Сергій Пилипович разом з командою вийшли на майданчик, де у першій грі обіграли працівників управління у справах сім’ї і молоді з рахунком 2:0. У другій грі «радівці» зійшлися з колегами апарату облдержадміністрації, але поступилися суперникам з рахунком 0:2.
Загалом у змаганнях з волейболу взяли участь 11 команд держслужбовців у чотирьох групах. А в рамках Спартакіади учасники вже зіграли у шахи, шашки, настільний теніс, волейбол. На черзі змагання з футзалу та плавання.

Повернутись Створено: 24 травня 2011 року, 00:00 Переглядів: 956

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація