11 грудня о 11.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться засідання постійної комісїі з питань будівництва, розвитку населених пунктів, транспорту та зв’язку.   11 грудня о 14.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться засідання постійної комісїі з питань охорони здоров’я, соціального захисту та зайнятості населення. 12 грудня о 14.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм. 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Спорт для всіх Роздрукувати

Сергій Татусяк зіграв волейбол за обласну Раду

Працівники виконавчого апарату Вінницької обласної Ради взяли участь у змаганнях з волейболу в рамках 10-ї Спартакіади серед команд державних службовців апаратів обласної Ради та облдержадміністрації, її структурних підрозділів. Капітаном команди «облрадівців» був сам голова обласної Ради Сергій Татусяк, для якого волейбол є улюбленим ігровим видом спорту разом з великим тенісом.
Відкриваючи турнір 24 травня, голова облради зазначив, що участю у спортивних змаганнях державні службовці демонструють приклад дітям, залучення яких до здорового способу життя є пріоритетним напрямом роботи обласного керівництва.
– На сьогодні ми вже відкрили десяток спортзалів та майданчиків у селах області. Звичайно, це дуже мало і не завжди вони тієї якості, якої б хотілося. Але ми рухаємося до кращих результатів, – сказав С.Татусяк.
Також він побажав учасникам команд отримати максимум задоволення від гри, а суддям – об’єктивності в оцінюванні гравців.
Потім Сергій Пилипович разом з командою вийшли на майданчик, де у першій грі обіграли працівників управління у справах сім’ї і молоді з рахунком 2:0. У другій грі «радівці» зійшлися з колегами апарату облдержадміністрації, але поступилися суперникам з рахунком 0:2.
Загалом у змаганнях з волейболу взяли участь 11 команд держслужбовців у чотирьох групах. А в рамках Спартакіади учасники вже зіграли у шахи, шашки, настільний теніс, волейбол. На черзі змагання з футзалу та плавання.

Повернутись Створено: 24 травня 2011 року, 00:00 Переглядів: 972

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація