Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Спорт для всіх Роздрукувати

Сергій Татусяк зіграв волейбол за обласну Раду

Працівники виконавчого апарату Вінницької обласної Ради взяли участь у змаганнях з волейболу в рамках 10-ї Спартакіади серед команд державних службовців апаратів обласної Ради та облдержадміністрації, її структурних підрозділів. Капітаном команди «облрадівців» був сам голова обласної Ради Сергій Татусяк, для якого волейбол є улюбленим ігровим видом спорту разом з великим тенісом.
Відкриваючи турнір 24 травня, голова облради зазначив, що участю у спортивних змаганнях державні службовці демонструють приклад дітям, залучення яких до здорового способу життя є пріоритетним напрямом роботи обласного керівництва.
– На сьогодні ми вже відкрили десяток спортзалів та майданчиків у селах області. Звичайно, це дуже мало і не завжди вони тієї якості, якої б хотілося. Але ми рухаємося до кращих результатів, – сказав С.Татусяк.
Також він побажав учасникам команд отримати максимум задоволення від гри, а суддям – об’єктивності в оцінюванні гравців.
Потім Сергій Пилипович разом з командою вийшли на майданчик, де у першій грі обіграли працівників управління у справах сім’ї і молоді з рахунком 2:0. У другій грі «радівці» зійшлися з колегами апарату облдержадміністрації, але поступилися суперникам з рахунком 0:2.
Загалом у змаганнях з волейболу взяли участь 11 команд держслужбовців у чотирьох групах. А в рамках Спартакіади учасники вже зіграли у шахи, шашки, настільний теніс, волейбол. На черзі змагання з футзалу та плавання.

Повернутись Створено: 24 травня 2011 року, 00:00 Переглядів: 1023

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація