Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Спорт для всіх Роздрукувати

Вінничани перемогли у відбірковому турі «ДіаЄвро-2012»

Перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський взяв участь в урочистому відкритті Всеукраїнського відбіркового етапу з міні-футболу «ДіаЄвро-2012» серед молоді з цукровим діабетом. Церемонія відкриття та самі змагання відбулися 22-23 жовтня у м.Вінниці на стадіоні спорткомплексу «Нива». Поборотися за кубок, який розігруватиметься наступного року на арені НСК «Олімпійський» у Києві по завершенню «Євро-2012», взялися чотири команди – з Вінниці, Дніпропетровська, Києва та Сум.

Як зазначила директор проекту «ДіаЄвро-2012» Ірина Власенко, турнір з міні-футболу проводиться з метою привернути увагу до проблем діабету, допомогти молоді, яка хворіє, зрозуміти, що вони такі як інші.
– Вони можуть перемагати та долати перешкоди, не зважаючи на свій діагноз, – наголосила І.Власенко.
Ігор Кревський від імені голів обласної Ради й облдержадміністрації подякував учасникам змагань та організаторам за активність та небайдужість до озвученої проблеми.
– Ініціатива Української діабетичної федерації щодо проведення футбольного чемпіонату для людей з діабетом заслуговує схвалення та всебічної уваги. Уваги з боку медиків, влади, а головне – широких кіл громадськості, серед яких таким чином посилюється пропаганда здорового способу життя, з’являється можливість участі молоді з діабетом у активному житті, – зазначив 1-й заступник голови облради.
Він також додав, що від діабету, як і будь-якої іншої хвороби, не застрахований ніхто. Але часто здорові люди не чують хворих, не розуміють їхніх проблем. Тому чемпіонат «ДіаЄвро-2012» – це захід, який дасть змогу почути один одного, зрозуміти спосіб життя людей з діабетом, допомогти реалізувати їхні потреби.

Після серії матчів переможцями відбіркового етапу стали вінничани. З другим місцем додому повернулися сумчани, третє і четверте місця зайняли команди Дніпропетровська і Києва відповідно.


Довідка: на сьогодні з діагнозом цукровий діабет в Україні живе близько 1 млн. 300 тисяч людей, з них – 10 тисяч дітей.

 

Повернутись Створено: 24 жовтня 2011 року, 00:00 Переглядів: 887

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація