Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

Спорт для всіх Роздрукувати

Вінничани перемогли у відбірковому турі «ДіаЄвро-2012»

Перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський взяв участь в урочистому відкритті Всеукраїнського відбіркового етапу з міні-футболу «ДіаЄвро-2012» серед молоді з цукровим діабетом. Церемонія відкриття та самі змагання відбулися 22-23 жовтня у м.Вінниці на стадіоні спорткомплексу «Нива». Поборотися за кубок, який розігруватиметься наступного року на арені НСК «Олімпійський» у Києві по завершенню «Євро-2012», взялися чотири команди – з Вінниці, Дніпропетровська, Києва та Сум.

Як зазначила директор проекту «ДіаЄвро-2012» Ірина Власенко, турнір з міні-футболу проводиться з метою привернути увагу до проблем діабету, допомогти молоді, яка хворіє, зрозуміти, що вони такі як інші.
– Вони можуть перемагати та долати перешкоди, не зважаючи на свій діагноз, – наголосила І.Власенко.
Ігор Кревський від імені голів обласної Ради й облдержадміністрації подякував учасникам змагань та організаторам за активність та небайдужість до озвученої проблеми.
– Ініціатива Української діабетичної федерації щодо проведення футбольного чемпіонату для людей з діабетом заслуговує схвалення та всебічної уваги. Уваги з боку медиків, влади, а головне – широких кіл громадськості, серед яких таким чином посилюється пропаганда здорового способу життя, з’являється можливість участі молоді з діабетом у активному житті, – зазначив 1-й заступник голови облради.
Він також додав, що від діабету, як і будь-якої іншої хвороби, не застрахований ніхто. Але часто здорові люди не чують хворих, не розуміють їхніх проблем. Тому чемпіонат «ДіаЄвро-2012» – це захід, який дасть змогу почути один одного, зрозуміти спосіб життя людей з діабетом, допомогти реалізувати їхні потреби.

Після серії матчів переможцями відбіркового етапу стали вінничани. З другим місцем додому повернулися сумчани, третє і четверте місця зайняли команди Дніпропетровська і Києва відповідно.


Довідка: на сьогодні з діагнозом цукровий діабет в Україні живе близько 1 млн. 300 тисяч людей, з них – 10 тисяч дітей.

 

Повернутись Створено: 24 жовтня 2011 року, 00:00 Переглядів: 928

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація