23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Спорт для всіх Роздрукувати

Сергій Татусяк сприятиме підготовці вінничан до «ДіаЄвро-2012»

Голова обласної Ради Сергій Татусяк доручив управлінню з питань фізкультури і спорту облдержадміністрації та обласній Федерації з футболу розробити план заходів щодо підготовки участі збірної команди з міні-футболу у «ДіаЄвро-2012». Це європейський чемпіонат, учасниками якого є команди, у складі яких грають діабетики. Євротурнір відбудеться наступного року у Києві одразу по завершенню чемпіонату Європи з футболу.

Збірну України сформовано фактично з гравців вінницької команди (за виключенням кількох осіб), яка перемогла у Всеукраїнському турнірі з міні-футболу серед діабетиків.
22 листопада голова облради Сергій Татусяк зустрівся із головою Громадської Ради при обласній Раді й облдержадміністрації, головним лікарем обласного ендокринологічного диспансеру Пилипом Продиусом та начальником управління з питань фізкультури і спорту ОДА Олександром Фєнєвим, аби обговорити питання сприяння обласної влади підготовці вінницької команди до «ДіаЄвро-2012».
– Найперше я вдячний людям, які ініціювали даний чемпіонат, які допомагають хворим на діабет нормально адаптуватися у спорті, у суспільстві загалом. Особливо приємно, що ці ініціативи беруть на себе громадські організації, а курирує їх Громадська рада, – зауважив С.Татусяк.
Голова облради зауважив, що докладатиме максимальних зусиль, аби забезпечити збірній України (а фактично – вінничанам) достойну підготовку до єврочемпіонату серед діабетиків. Насамперед Сергій Татусяк доручив створити оргкомітет і розробити план заходів з підготовки.
Голова також висловив сподівання, що ідею залучення людей з певним медичним діагнозом до великого спорту, поступово підхоплять й інші організації Вінниччини.

 

 

Повернутись Створено: 22 листопада 2011 року, 00:00 Переглядів: 1060

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація