Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Спорт для всіх Роздрукувати

Сергій Татусяк сприятиме підготовці вінничан до «ДіаЄвро-2012»

Голова обласної Ради Сергій Татусяк доручив управлінню з питань фізкультури і спорту облдержадміністрації та обласній Федерації з футболу розробити план заходів щодо підготовки участі збірної команди з міні-футболу у «ДіаЄвро-2012». Це європейський чемпіонат, учасниками якого є команди, у складі яких грають діабетики. Євротурнір відбудеться наступного року у Києві одразу по завершенню чемпіонату Європи з футболу.

Збірну України сформовано фактично з гравців вінницької команди (за виключенням кількох осіб), яка перемогла у Всеукраїнському турнірі з міні-футболу серед діабетиків.
22 листопада голова облради Сергій Татусяк зустрівся із головою Громадської Ради при обласній Раді й облдержадміністрації, головним лікарем обласного ендокринологічного диспансеру Пилипом Продиусом та начальником управління з питань фізкультури і спорту ОДА Олександром Фєнєвим, аби обговорити питання сприяння обласної влади підготовці вінницької команди до «ДіаЄвро-2012».
– Найперше я вдячний людям, які ініціювали даний чемпіонат, які допомагають хворим на діабет нормально адаптуватися у спорті, у суспільстві загалом. Особливо приємно, що ці ініціативи беруть на себе громадські організації, а курирує їх Громадська рада, – зауважив С.Татусяк.
Голова облради зауважив, що докладатиме максимальних зусиль, аби забезпечити збірній України (а фактично – вінничанам) достойну підготовку до єврочемпіонату серед діабетиків. Насамперед Сергій Татусяк доручив створити оргкомітет і розробити план заходів з підготовки.
Голова також висловив сподівання, що ідею залучення людей з певним медичним діагнозом до великого спорту, поступово підхоплять й інші організації Вінниччини.

 

 

Повернутись Створено: 22 листопада 2011 року, 00:00 Переглядів: 1099

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація