5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Спорт для всіх Роздрукувати

Сергій Татусяк сприятиме підготовці вінничан до «ДіаЄвро-2012»

Голова обласної Ради Сергій Татусяк доручив управлінню з питань фізкультури і спорту облдержадміністрації та обласній Федерації з футболу розробити план заходів щодо підготовки участі збірної команди з міні-футболу у «ДіаЄвро-2012». Це європейський чемпіонат, учасниками якого є команди, у складі яких грають діабетики. Євротурнір відбудеться наступного року у Києві одразу по завершенню чемпіонату Європи з футболу.

Збірну України сформовано фактично з гравців вінницької команди (за виключенням кількох осіб), яка перемогла у Всеукраїнському турнірі з міні-футболу серед діабетиків.
22 листопада голова облради Сергій Татусяк зустрівся із головою Громадської Ради при обласній Раді й облдержадміністрації, головним лікарем обласного ендокринологічного диспансеру Пилипом Продиусом та начальником управління з питань фізкультури і спорту ОДА Олександром Фєнєвим, аби обговорити питання сприяння обласної влади підготовці вінницької команди до «ДіаЄвро-2012».
– Найперше я вдячний людям, які ініціювали даний чемпіонат, які допомагають хворим на діабет нормально адаптуватися у спорті, у суспільстві загалом. Особливо приємно, що ці ініціативи беруть на себе громадські організації, а курирує їх Громадська рада, – зауважив С.Татусяк.
Голова облради зауважив, що докладатиме максимальних зусиль, аби забезпечити збірній України (а фактично – вінничанам) достойну підготовку до єврочемпіонату серед діабетиків. Насамперед Сергій Татусяк доручив створити оргкомітет і розробити план заходів з підготовки.
Голова також висловив сподівання, що ідею залучення людей з певним медичним діагнозом до великого спорту, поступово підхоплять й інші організації Вінниччини.

 

 

Повернутись Створено: 22 листопада 2011 року, 00:00 Переглядів: 1171

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація