20 лютого о 14.00 в приміщенні обласної Ради (каб. 303) відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань регулювання комунальної власності та приватизації; 21 лютого 2020 року о 10.00 год  у сесійній залі (2-й поверх приміщення обласної Ради) відбудеться пленарне засідання позачергової 42 сесії обласної Ради 7 скликання            

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 10 лютого стартував 17 обласний конкурс

    Конкурсна рада обласного конкурсу проєктів розвитку територіальних громад О Г О Л О Ш У Є 17 обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад Згідно з розпорядженням голови обласної Ради від 06 лютого 2020 року № 40 «Про сімнадцятий обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад» та рішенням Конкурс ....

  • Про позачергову 42 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 18.02.2020 № 43 Про позачергову 42 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи клопотання голови обласної державної адміністрації: 1. Провести пленарне засідання позачергової 42 сесії о ....

  • Розпочато громадське обговорення Стратегії 2027

    Вінницька обласна Рада оголошує проведення громадського обговорення проєкту рішення «Про Стратегію збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на період до 2027 року», внесеного облдержадміністрацією на розгляд сесії обласної Ради. Пропозиції до зазначеного проєкту рішення просимо вносити на адресу обласної Ради до 13 б ....

Спорт для всіх Роздрукувати

Сергій Татусяк сприятиме підготовці вінничан до «ДіаЄвро-2012»

Голова обласної Ради Сергій Татусяк доручив управлінню з питань фізкультури і спорту облдержадміністрації та обласній Федерації з футболу розробити план заходів щодо підготовки участі збірної команди з міні-футболу у «ДіаЄвро-2012». Це європейський чемпіонат, учасниками якого є команди, у складі яких грають діабетики. Євротурнір відбудеться наступного року у Києві одразу по завершенню чемпіонату Європи з футболу.

Збірну України сформовано фактично з гравців вінницької команди (за виключенням кількох осіб), яка перемогла у Всеукраїнському турнірі з міні-футболу серед діабетиків.
22 листопада голова облради Сергій Татусяк зустрівся із головою Громадської Ради при обласній Раді й облдержадміністрації, головним лікарем обласного ендокринологічного диспансеру Пилипом Продиусом та начальником управління з питань фізкультури і спорту ОДА Олександром Фєнєвим, аби обговорити питання сприяння обласної влади підготовці вінницької команди до «ДіаЄвро-2012».
– Найперше я вдячний людям, які ініціювали даний чемпіонат, які допомагають хворим на діабет нормально адаптуватися у спорті, у суспільстві загалом. Особливо приємно, що ці ініціативи беруть на себе громадські організації, а курирує їх Громадська рада, – зауважив С.Татусяк.
Голова облради зауважив, що докладатиме максимальних зусиль, аби забезпечити збірній України (а фактично – вінничанам) достойну підготовку до єврочемпіонату серед діабетиків. Насамперед Сергій Татусяк доручив створити оргкомітет і розробити план заходів з підготовки.
Голова також висловив сподівання, що ідею залучення людей з певним медичним діагнозом до великого спорту, поступово підхоплять й інші організації Вінниччини.

 

 

Повернутись Створено: 22 листопада 2011 року, 00:00 Переглядів: 1124

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація