21 листопада, о 11.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Спорт для всіх Роздрукувати

Сергій Татусяк сприятиме підготовці вінничан до «ДіаЄвро-2012»

Голова обласної Ради Сергій Татусяк доручив управлінню з питань фізкультури і спорту облдержадміністрації та обласній Федерації з футболу розробити план заходів щодо підготовки участі збірної команди з міні-футболу у «ДіаЄвро-2012». Це європейський чемпіонат, учасниками якого є команди, у складі яких грають діабетики. Євротурнір відбудеться наступного року у Києві одразу по завершенню чемпіонату Європи з футболу.

Збірну України сформовано фактично з гравців вінницької команди (за виключенням кількох осіб), яка перемогла у Всеукраїнському турнірі з міні-футболу серед діабетиків.
22 листопада голова облради Сергій Татусяк зустрівся із головою Громадської Ради при обласній Раді й облдержадміністрації, головним лікарем обласного ендокринологічного диспансеру Пилипом Продиусом та начальником управління з питань фізкультури і спорту ОДА Олександром Фєнєвим, аби обговорити питання сприяння обласної влади підготовці вінницької команди до «ДіаЄвро-2012».
– Найперше я вдячний людям, які ініціювали даний чемпіонат, які допомагають хворим на діабет нормально адаптуватися у спорті, у суспільстві загалом. Особливо приємно, що ці ініціативи беруть на себе громадські організації, а курирує їх Громадська рада, – зауважив С.Татусяк.
Голова облради зауважив, що докладатиме максимальних зусиль, аби забезпечити збірній України (а фактично – вінничанам) достойну підготовку до єврочемпіонату серед діабетиків. Насамперед Сергій Татусяк доручив створити оргкомітет і розробити план заходів з підготовки.
Голова також висловив сподівання, що ідею залучення людей з певним медичним діагнозом до великого спорту, поступово підхоплять й інші організації Вінниччини.

 

 

Повернутись Створено: 22 листопада 2011 року, 00:00 Переглядів: 1084

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація